Trójkątne UFO zostało uchwycone w Boliwii podczas burzy

Kategorie: 

Źródło: UFO Casebook (YT)

Interesujące nagranie datowane na 17 stycznia 2012 roku, ukazuje przelot trójkątnego UFO przypominającego słynny pojazd TR-3B. Ujęcia zostały nakręcone na głównym miasta San Ignacio de Velasco w Boliwii.

 

Jak to zwykle bywa, ich jakość nie powala, a całą sprawę dodatkowo komplikuje fakt, że tego dnia, nastąpiła intensywna burza. Amatorskie wideo przedstawia coś co faktycznie przypomina sylwetkę pojazdu UFO. Obiekt pojawił się w kadrze tuż po uderzeniu pioruna. Nagranie z tego zajścia, możecie zobaczyć poniżej.

 

Warto napomknąć, że niezależnie od wiarygodności tego nagrania, scenariusz jego przebiegu jest całkiem prawdopodobny. W ostatnich latach doszło do wielu obserwacji UFO podczas burz z piorunami. Pojawiły się nawet teorie, że mogą one wykorzystywać ładunki elektryczne zawarte w piorunach do napędzania swoich pojazdów. 

 

Niektórzy łowcy NOLi są natomiast przekonani, że obce statki kosmiczne, ukrywają się w chmurach, aby móc obserwować ludzkość. Są to oczywiście wyłącznie domniemania, ale takie obserwacje jak ta, z pewnością zasiewają wątpliwości wśród niedowiarków.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Zgadzam się z pastorem

Zgadzam się z pastorem Hoggardem co do UFOnautów ! Pastor Hoggard zna się na rzeczy, tak jak wielu innych chrześcijańskich ufologów ! UFO to istoty które mogą albo odciągają od chrześcijaństwa, od Chrystusa Zbawiciela... ale ludzie nie chcą w to wierzyć ! Tylko Jezus Chrystus, czyli starożytny Bóg może nas uratować od asymilacji DO UFO CYWILIZACJI ! Od stania się ufonautą ! 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj