Trwa dziwna aktywność pod ziemią w meksykańskim stanie Michoacán

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Naukowcy badają tajemniczą aktywność podziemną w meksykańskim stanie Michoacán. Ziemia w pobliżu boiska do piłki nożnej rozgrzewa się i pęka, a z powstałych pęknięć uchodzi para. Według lokalnej służby ochrony cywilnej temperatura powierzchni Ziemi w pobliżu boiska w wiosce Pueblo Viejo sięga 250 stopni Celsjusza, w wyniku czego zginęły dwie pasące się owce.

Naukowcy z Narodowego Uniwersytetu Autonomicznego w Meksyku przybyli na miejsce, aby zbadać zjawisko. Pojawiają się spekulacje o formowaniu się nowego wulkanu. Siły obrony cywilnej nie ujawniają jednak póki co przyczyny.

„Nie wykluczamy aktywności wulkanicznej, jednak czekamy wciąż na wyniki badań” – wypowiedziało się Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w Michoacán.

Na terytorium Meksyku znajduje się najmłodszy na ziemi wulkan Parikutin, który powstał w 1943 roku na dawnych polach uprawnych w Michoacán. Jego erupcja spowodowała zniszczenie kilku pobliskich wiosek.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Lovecraft już dawno temu

Lovecraft już dawno temu pisał, że w tamtejszym regionie pod ziemią jakoweś Cthulhu siedzi czy tam Huitzilopochtli i -jak wszyckie te one z Necronomiconu - kiedyś wylizie i bedzie się awanturować...
 

 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika JaNam

Dobrze wiesz że nie na ręke

Dobrze wiesz że nie na ręke dla obecnych ukrytych "elit" są nieskończone tanie lub darmowe źródła energii, jestem pewny że większość z najbogatszych ma swoje generatory Torusowej czyli skrócie energii z powietrza, nieskonczonej energii elektrycznej która jest wszędzie wokół.
Nie ograczniona, czysta energia elektryczna to początek zaprowadzenia równowagi na planecie, gdyż kończą się czasy podziału na głodnych i biednych a w tej samej chwili bogatych i bezwzględnych.
Polecam wszystkim dokument == Thrive == jest, na youtubie, nietylko mowa tam o nieograniczonej elektryczności lecz ukazany jest fakt że wszysco co żyje i posiada świadomość posiada "aure torusową" Począwszy od najmniejszych zwierząt, planecie, układ słoneczny, galaktyka itd itd Smile Pozdrawiam!!!
Tutaj dla wszystkich co widzieli i tych co jeszcze nie,           A POWINNI!!! 
https://youtu.be/c5l9SQdGRhA
 

Skomentuj