Trzech mężczyzn z Australii posiada dowód na obserwację tygrysa tasmańskiego

Kategorie: 

Źródło: BRT Team, YouTube, Rob Inglis

Trzech badaczy z Australii niedawno umieściło w Internecie zdjęcia tajemniczego zwierzęcia. Trio znane jako „Booth Richardson Tiger Team” śledziło rozległe lasy w południowej Tasmanii w celu udowodnienia istnienia tygrysa Tasmańskiego – mięsożernego torbacza, który wyginął z powodu polowań na początku XX. wieku.

Badacze zostali zainspirowani do udania się na „polowanie”, gdy Greg April Booth, drwal z Central Highlands w stanie Tasmania, napotkał w 2015 roku stworzenie, które przypominało tygrysa tasmańskiego. Mężczyźni zainteresowali się tym przypadkiem i postanowili monitorować okolicę za pomocą 14 różnych kamer. Po ponad dwóch latach, trio pojawiło się z materiałem, na którym widać nieznane stworzenie, które zostało zarejestrowane o zmierzchu 4 listopada 2016 roku.

BRT Team's alleged Tasmanian tiger sighting

Materiał zawiera dwie potencjalne obserwacje. Pierwsza pokazuje zwierzę blisko kamery w drugiej minucie i 45 sekundzie nagrania oraz kolejną około 15 sekund później, na której widać w oddali tajemnicze zwierzę.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Paweł

Ale bzdury:)wszystkie inne

Ale bzdury:)wszystkie inne zwierzęta idealnie widoczne w kadrze,tylko te co szukają 2 lata jest niewyrazne i zamazane:)Panowie chyba na siłę chcieli udowodnić jego istnienie,popełniając oszustwo,podobnie jest z Yeti:)

Skomentuj