Trzęsienie ziemi w ufologii, ujawniono zdjęcie obcego z brazylijskiego Roswell w Varginha !

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

W roku 2013 na portali Innemedium pojawił się tekst pt.: "Incydent w Varginha, czyli brazylijskie Roswell". Jest to dobry tytuł bo według ufologów wojsko weszło w posiadanie istoty Obcego - Ufonauty. Wspomniany artykuł był bardzo skromny, pisano wówczas: "W styczniu 1996 roku w okolicy brazylijskiego miasta Varginha doszło do całej serii obserwacji nieznanych istot uznanych za przedstawicieli obcych." Przytoczmy niezwykle ważne dane o tym przypadku, by przejść do sensacji z października roku 2022. 

 

To co wiemy o tym zdarzeniu z relacji świadków, podkreślmy to ponownie, jest szalenie istotne dla dalszych naszych dociekań ! Według doniesień medialnych, stworzenie UFO zostało po raz pierwszy zauważone przez trzy dziewczyny-kobiety w wieku od 14 do 22 lat: siostry Liliane i Valquíria Fátima Silva oraz ich przyjaciółkę Kátia Andrade Xavier podczas intensywnego deszczu i silnego wiatru. 

Kobiety widziały to stworzenie po południu 20 stycznia 1996: Dwunożny Obcy był długości-wysokości około 1,6 metra, z dużą głową i bardzo chudym ciałem, ze stopami w kształcie litery V, brązową skórą i dużymi czerwonymi oczami. Wydawało się, że zataczał się, lub był niepewny co się z nim dzieje, dziewczyny zakładały, że jest ranny lub chory.

I teraz najważniejsze ! Siostry Silva powiedziały, że uciekły i powiedziały matce, że widziały „ diabła ”. Kobieta nie uwierzyła im, dopóki nie poszła w miejsce, w którym sama widziała stworzenie, poczuła wówczas silny zapach przypominający amoniak-siarkę, znalazła tam ślady stóp i psa obwąchującego to miejsce. 

Jak widzimy miejsce w którym pojawiają się tzw. "obcy" jest naznaczone strasznym zapachem. To samo miało miejsce w czasie "spotkania" polskiego rolnika w Emilcinie, tam nasz Rodak też czuł zapach siarki, i tam też ufonauci zostali nazwani "potworakami", coś, jakieś istoty które przypominały "diabłów", jak w Varginha ! 

Znany zapewne państwu ufolog Roger Leir napisał książkę, "Ufo rozbicie w Brazylii" , która zawierała wywiady z ludźmi, którzy twierdzili, że dwa stworzenia zostały zabrane do kliniki, zanim zostały skonfiskowane przez personel wojskowy. 

Po tym jak zdarzenie zostało nagłośnione, a ludność zaczęła się budzić wojsko ogłosiło, że ten tzw. "Obcy" był w rzeczywistości bezdomnym, tak brudnym i zniszczonym, że przypominał "obcego". Było to działanie w stylu amerykańskiej psychomanipulacji, nazwanej "gazami błotnymi". Obecnie rządy w USA ujawniają prawdę o UFO, które jak się okazują nie są już "gazami bagiennymi", ale rzeczywistym fenomenem ! 

Podobnie dzieje się w Brazylii od roku 2022, to w tym roku rząd brazylijski zaczął odtajnianie akt UFO. W miesiącu październiku zaczęły przenikać do ufologów zdjęcia z incydentu w Varginha. Wyglądają na autentyczne, jednak jak to zwykle bywa, należy być ostrożnym, choć reakcje niektórych znanych ufologów mogą świadczyć, że mamy do czynienia z rzeczywistymi obrazami, pochodzącymi z wojskowych akt. 

Widoczne powyżej zdjęcie przedstawia schwytanego w sieć obcego, umieszczonego w drewnianej skrzyni. Wygląda na istotę demoniczną (Nie wiemy czy te drugie poniżej, gdzie w tle widać wojskowego i jakieś okno w piwnicy, w magazynie, jest autentyczne, choć pojawiło się w programie światowej klasy ufologa z Meksyku, wygląda tak samo jak to z drewnianej skrzyni). Pojawia się w tym przypadku kilka pytań: Czy jest to istota hybryda, albo czy jest biorobotem-cyborgiem, lub stworem którego zostawiono, bo był niebezpieczny dla innych obcych, lub był więźniem na statku UFO, z którego uciekł, lub w ramach zemsty zostawiono go na Ziemi by doświadczył losu obcego ? Czy był tylko bio-pojemnikiem dla innej istoty duchowej ? 

Dlaczego nikt po niego nie przyleciał ? Ostatnie pytanie jest bardzo ważne, bo z wojskowych przecieków dowiadujemy się, że obcy posiadał w swoich palcach ufo-implanty, tak wynika z ujawnionych zdjęć rentgenowskich ! Albo służyły mu do sterowania pojazdem, komunikacji telepatycznej, albo w jeszcze innych celach, o których nie mamy zielonego pojęcia. Sprawa jest niezwykle gorąca i zapewne niedługo dowiemy się więcej ! Osobiście uważam, że fenomen UFO ma związek z biblijnymi wersetami, a najważniejszym jest ten, który mówi, że Bóg „osadził ziemię na morzach i utwierdził ponad rzekami” (Psalm 24, 2) 

Jak podkreślają Ojcowie Kościoła, czy inni starożytni mędrcy i rabini, owe tajemnicze "morza" i "rzeki" to miejsca gdzie żyją straszliwe stwory, nazywane w Biblii "potworami" ! Bardzo prawdopodobne, że to z tych stref przybywają do nas, do naszego wymiaru obcy, jak ten z Varginha. Jeśli by się okazało, że to co wypłynęło z brazylijskich akt fałszerstwem, to i tak jesteśmy pewni realności objawień UFO, istnieje już gigantyczna biblioteka nagrań, z których wynika niezbicie, że gdzieś istnieją inne inteligencje, inne istoty myślące, oprócz ludzi z planety Ziemia. Są też starożytne doniesienia o innych wymiarach, z których przybywają do nas istoty duchowe, duchy i aniołowie, ale o tym innym razem.

Ocena: 

4
Średnio: 4 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika wackrapp

czym jest "istota UFO"....czy

czym jest "istota UFO"....czy latała i nie dało jej sie zidentyfikować?czy zchwytano ją bo ani nie latała ani nie biegała,i była jak najbardziej "identyfikowalna"....?tak że proszę czasem pomyśleć co sie pisze...

 

Portret użytkownika Homo sapiens

Pokazano również zdjęcie jak

Pokazano również zdjęcie jak go łapało wojsko... kto wie, może ujawnili prawdziwe zdjęcia... przynajmniej to w skrzyni. Może... jest taka szansa, coś się działo w roku 2022 w Brazylii, jakieś odtajniania! Z pewnością ktoś tworzy te humanoidy ! Może są hodowani w probówkach... albo jakoś inaczej tworzeni, jako bio cyborgi, w przeciwieństwie do ludzi, którzy jesteśmy powstali z nasion mężczyzn i kobiet. My jesteśmy z "gliny" a oni z innego "materiału", może z formy "żelaza" ?

Dla mnie osobiście sprawa UFO humanoidów i ich schwytania, istnieje niezaprzeczalnie ! Tak jak istnieją istoty niematerialne, duchowe ktore potrafią się materializować w naszej rzeczywistości, to są rzeczy które naturalnie uznaje za rzeczywiste, to też mnie przekonuje o istnieniu Boga Jezusa, bo przecież został wzięty do nieba przez istorę "chmurę" jak informuje nas Ewangelia !

"Po tych słowach uniósł się w ich obecności w górę i obłok zabrał Go im sprzed oczu. 10 Kiedy uporczywie wpatrywali się w Niego, jak wstępował do nieba, przystąpili do nich dwaj mężowie w białych szatach. 11 I rzekli: «Mężowie z Galilei, dlaczego stoicie i wpatrujecie się w niebo? Ten Jezus, wzięty od was do nieba, przyjdzie tak samo, jak widzieliście Go wstępującego do nieba»." Dzieje 1:9

"To, że istnieją inne strefy istnienia to tylko część ukrywanej prawdy o rzeczywistości(ach). Jesteśmy pewni, posiadając ogromne ilości dowodów, gromadzonych przez rządy wielu państw, w tym nagrania obcych "pojazdów-bytów", o istnieniu nadnaturalnych inteligencji: anielskich, demonicznych i tych ponadświatowych jak: „Trony, Panowania, Zwierzchności i Władze”. Dlatego by przejść dalej zacytujemy tu starożytnego chrześcijanina Justyna Męczennika (ur. ok. 100; zmarł ścięty mieczem między 163 a 167 w Rzymie), był filozofem i apologetą tworzący w języku greckim. Zaliczony został do najstarszych pisarzy starochrześcijańskich, męczennik, święty Kościoła katolickiego i prawosławnego. W cytacie wspomina o Chrystusie jako Logosie, jak również o "nasionach Logosu", co ważne by nasiona takie rosły, muszą być podlewane "wodą". Sprawa upraw tego typu "nasion" jest niezwykła, można by napisać w tym temacie książki fantasy, albo fantastyczno-naukowe. Zresztą po co pisać tego typu książki, skoro jako chrześcijanie zaczynamy coś z tego pojmować, jak i w tym uczestniczyć ! Ktoś kiedyś zasiał tego typu "nasiona", choć początek i powstanie ludzkości jest równie niezwykłe, co same tajemnicze "nasiona"...

Sposób pojawienia się człowieka na planecie ziemia, jak i tajemniczych "nasion", od zawsze fascynował ludzkość (mocno fascynuje twórców Argonauty). Próbowano wyjaśnić materializację, albo stworzenie ludzkiego humanoida, a następnie istoty żywej-ludzkiej, w tej części galaktyki, albo w tej części rzeczywistości, przy pomocy różnych teorii, bardziej lub mniej naukowych, popartych przekonywującymi dowodami lub też ich brakiem. Wymyślono więc darwinistyczny ewolucjonizm, teorię której nie da się udowodnić, i która po dokładniejszym zbadaniu, okazuje się być fałszem. Chrześcijanie problem ten usiłowali często rozwiązać w oparciu o Księgę Rodzaju. Istnieją w niej dwa opisy stworzenia człowieka. W pierwszym zaawansowanym kodzie, przekazanym Mojżeszowi, najbardziej starożytnej Istoty, czytamy następujące słowa:

„A wreszcie rzekł Bóg: «Uczyńmy człowieka na Nasz obraz, podobnego Nam. Niech panuje nad rybami morskimi, nad ptactwem powietrznym, nad bydłem, nad ziemią i nad wszystkimi zwierzętami pełzającymi po ziemi!» Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz, na obraz Boży go stworzył: stworzył mężczyznę i niewiastę” (Rdz 1, 26-27)"

Krótka historia lądowania na Księżycu w studio podziemnej bazy gdzie są gipsowe odlewy skał !

https://www.youtube.com/watch?v=Uo1O1Agp5tI

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika fgsdfg

zostalismy najechani

zostalismy najechani ksiezycem bojwym Levan przez szarakow i oni tu rzadza, zdradzisz ich to czapa dla rzadowych albo wysadza ziemie, tyle w temacie, a ze moga wysadzic pokazuja pozostalosci wysadzonej naszej planety Phaeton miedzy marsem a jowiszem, dlatego zawsze beda ich skrzetnie ukrywac, na ich miejscu robilbym to samo 

Skomentuj