Trzy jasne światła UFO zaobserwowano nad Meksykiem

Kategorie: 

Źródło: YouTube

W Meksyku, na niebie nad miastem Guadalajara, zarejestrowano formację UFO. Na nagraniu widać trzy obiekty, które mają kulisty kształt.

 

Jak zwykle w takich przypadkach, o incydencie nie wiadomo zbyt wiele. Z ustaleń wynika, że zjawisko miało miejsce w dniu 6 grudnia w mieście Guadalajara, a nagranie na YouTube umieścił niejaki Alberto Ignacio Alejo Ibarra.

 

Jak się okazuje jest to znany lokalny ufolog, który od dawna monitoruje aktywność UFO nad Meksykiem i publikuje własne filmy dokumentujące to zjawisko. Autor nagrania współpracuje też z kilkoma organizacjami zajmującymi się zjawiskami paranormalnymi w Meksyku.

 

Ufolodzy od dawna twierdzą, że Meksyk jest prawdziwą wylęgarnią aktywności UFO. Wielokrotnie donosiliśmy o spektakularnych obserwacjach dokonywanych w okolicy wulkanu Popocatepetl. Według jednej z teorii,  pod ziemią znajdują się tam obce bazy, do których można uzyskać dostęp tylko poprzez kratery wulkaniczne.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika dagome

Jestem czytelnikiem strony

Jestem czytelnikiem strony innemerium.pl od niedawna. Z góry przyznaję ,że wierzę w istnienie pozaziemskich cywilizacji ( życia poza nasza planetą). Jest to jednak moja wiara , której nie mogę poprzeć żadnymi wiarygodnymi dowodami.
Jak to jest ,że dekady mijają, zmienia się sprzęt fotograficzny w naszych rękach,  a teoretyczne ujęcia UFO to nadal rozmazane i trzęsące się skupiska kropek lub kwadratów(pikseli). Są jakieś Pi razy drzwi wiarygodne ujęcia nie dające się wytłumaczyć : baonem meteorologicznym, gra światła i cienia, zjawiskami atmosferycznymi itd 

Portret użytkownika Israfel

Witaj Dagome,   Podobnie jak

Witaj Dagome,
 
Podobnie jak ty jestem zwolennikiem stwierdzenia, że pozaziemskie cywilizacje istnieją. Mam nadzieję, że uda się nam zdobyć niezbity dowód i zostanie on przedstawiony opinii publicznej.
Obawiam się, że będzie to jednak bardzo trudne. Dlaczego? Ponieważ mnóstwo osób które twierdzą, że wierzą w obce cywilizajce (w tym również media opiniotwórcze) "psują" wiarygodność tematu, podchodząc do niego z poziomu skandalisty czy brukowca.
Publikowane są tysiące materiałów, które nie powinny ujrzeć światła dziennego, ponieważ najzwyczajniej w świecie budzą śmieszność i skazane są na klęskę. Niestety, jest ich tyle, że trudno przesiać przez sito prawdy i skupić sie na tych najbardziej rokujących.
Niektóre publikowane są wskutek niewystarczającej wiedzy ich autorów, inne, z selektywnie wybranymi nateriałami, typowo dla zysku (oglądalność strony itp...).
 
Zdarzyło mi się już kilka razy znaleźć rozwiązanie rzekomo niewytłumaczalnego zjawiska (pewnie parę razy na tym forum Smile ). Ostatni przykład to Wulkan Popocatepetl , kiedyś Tajemniczy rozbłysk . Przeczytaj oba komentarze, oba artykuły oraz stek bzdur wypisywanych przez napalonych na sensację forumowiczów.
Charakterystyczne jest, że brak odpowiedzi do moich postów i po poblikacji takiej odpowiedzi temat się raptownie kończy (a za chwilę przychodzi następny, niemożliwy do weryfikacji Biggrin ).
Jest rzeczą jasną, że zbadanie chociażby małej części tematów jest niewykonalne czasowo albo technicznie.
Gdyby jednak autorzy byli w stanie sami sprawdzać informacje, tak jak ja to zrobiłem, to nie motalibyśmy się w stercie bzdur i fałszywek.
 
Podobnie jak Ty, czekam na wiarygodne materiały, potwierdzające istnienie życia pozaziemskiego.
Wiem, że część osób uzywa sprzętu w sposób nieumiejętny, ale nie wierzę w to, że żaden kumaty użytkownik aparatu, czy kamery (który potrafi przy braku statywy oprzeć się o drzewo, lub murek), nie spotkał wiarygodnego dowdu. To nie możliwe, że takie przypadki (obserwacji UFO) zdarzają się tylko całkowitym laikom :D.
 
Pozdrawiam, i życzę nam, żebyśmy doczekali się wiarygodnego potwierdzenia tego, w co wierzymy :D.

Portret użytkownika pasjonat

Ja Ci odpowiem jak to jest.

Ja Ci odpowiem jak to jest. Jak bedziesz gdzies na miejskiej imprezie, jakimś wydarzeniu spojrz na ludzi z aparatami za kilka tys zł. W biały dzien wykonuja fotki najczesciej na trybie AUTO, z wlaczoną lampą błyskową.
Albo próbują robić zdjęcia małych obiektów z ostrością całej matrycy co w efekcie powoduje wyostrzenie chmur albo tłumu zamiast owego ufo lub wykonawcy na scenie.</p>
<p>Mowi sie ze naciskasz i aparat sam robi zdjecie - to prawda. Ale nawet model za 18 tys zł nic nie poradzi na brak wiedzy o wlasnym sprzecie i o zasadach wykonywania fotografii w danych warunkach.
 

Myślę, więc jestem...

Skomentuj