Trzy obiekty UFO były widziane na niebie nad Florydą

Kategorie: 

Źródło: MrMBB333

Coś bardzo ciekawego dzieje się na terenie amerykańskiego stanu Floryda. 14 grudnia 2016 roku, kamery obserwujące niebo, zarejestrowały tam trzy niezidentyfikowane obiekty latające w ciągu zaledwie jednego wieczora.

 

Oczywiście, wstępnie zakłada się, że mogły to być meteoryty lub inne kosmiczne śmieci, ale teoria ta ma kilka nieścisłości. Przykładowo, patrząc na ostre końce pierwszego z obiektów nie sposób nie odnieść wrażenia, że ich kształt przypomina bardziej ostrosłup niż nieregularną kolumnę dymu.

Pozostaje jednak kwestia dalszych dwóch obserwacji, a raczej faktu, że zostały one zarejestrowane w formie pozostawiającej wiele do życzenia. Zarówno drugi jak i trzeci obiekt mogłyby być równie dobrze efektem interferencji statku obcych co efektem animacji komputerowej. Z przyczyn oczywistych nie powiem która wersja wydaje mi się bardziej prawdopodobna.

Co jednak ważniejsze, zjawiska tego typu, które obserwowane są w okolicach obszarów o wysokim stopniu zaludnienia są zazwyczaj zgłaszane. Trudno wyobrazić sobie, że 3 meteoryty spadające w zaledwie kilka godzin od siebie, nie skłoniło nikogo do chociażby wspomnienia o tym zdarzeniu. Nie wykluczone, że był ku temu dobry powód, ale jak to zwykle bywa, nikt nie podzielił się nim z przeciętnymi obywatelami.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj