Trzy UFO widziane nad lasem we Francji

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Poniżej znajduje się nagranie przedstawiające coś, co można nazywać lądowaniem UFO. Są trzy obiekty wyraźnie lądujące gdzieś w okolicy Dordogne we Francji.

 

Nagranie zostało wykonane za pomocą lustrzanki, dlatego niektóre przybliżenia są dosyć wyraźne mimo to widać, że zjawisko jest obserwowane z dosyć dużej odległości.

 

Konkretna data nagrania tego materiału to 5 lipca 2014 r. W okolicy gdzie przeprowadzono tę obserwacje zwykle mieszka tylko kilkadziesiąt osób w jednej z pustelniczych osad.

 

Świadek twierdzi, że obiekty były ciemne, ale połyskiwały i były wielkości domu. On sam obserwował to przez około 30 sekund, ale prawdopodobnie, zjawisko trwało nieco dłużej. Sfilmowano z wykorzystaniem Canon 700D + 50mm F/1.8.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pulsar

Ja mam odmienne zdanie. W

Ja mam odmienne zdanie.
W Nowym Testamencie wspomniano, iż aniołowie mają swój własny język, którym się komunikują. (1Koryntian 13:1)
Skoro w innym tu przytoczonym artykule pt: "Świetlny spektakl ORBS na niebie nad Mediolanem", - wykazałem w swym komentarzu iż, - "te świecące kule, zwane Orbami, to manifestacja upadłych anielskich duchów", oraz "że potrafią mieć wpływ na falę elektromagneetyczną (np: światło widzialne), to potrafią emanować przeróżnym blaskiem, oraz zmieniać dowolnie kolorystykę światła emitowanego przez siebie, w przeróżnych pokazach i formach kształtów."
To zastanówmy się nad tym jaki język mogą posiadać formy życia, które są niematerialnie, a mogące istnieć w próżni przestrzeni kosmicznej, gdzie fale dzwiękowe nie istnieją ? (wszak te rozchodzą się tylko w jakimś środowisku materialnym - gazy, ciecze, czy ciała stałe)
Jedyna odpowiedź jaka się nasówa to - to, że potrafią emitować fale elektromagnetyczne o różnej długości, i to one są ich językiem !
A że, fale światła widzialnego także są falą elektromagnetyczną, to owe migotanie i znikanie może właśnie być formą języka owych istot  !
Potwierdza to jedno z nagrań na YT:

http://www.youtube.com/watch?v=zzSKsma0mFw&feature=relmfu
 
 

Portret użytkownika Endor

Widocznie we Francji też

Widocznie we Francji też porywają i robią mieszańców w tych ufach. Dlatego powinii we Francji się nawrócić i prosić Matkę Boską o ratunek od demonów z ufo. W Polsce też powinniśmy się modlić o Miłosierdzie Boskie i o pomoc Maryji dziewicy.

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika solar

wierzysz w Boga rozumiem, ale

wierzysz w Boga rozumiem, ale nie gadaj glupot o jednym i tym samym!!!! co ma Maryja lub Szatan do UFO?!!!!! to po pierwsze, po drugie piszesz nie na temat. Ufo to obiekt z kosmosu który pochodzi z innej planety lub z innego księżyca!!!!!!!!!! jak sie nei znasz to nie pisz!!!!!!! Bóg istnieje ale nie porównój wszystkiego do Boga!!!!!! może jeszcze powiesz ze Bóg steruje naszym słońcem albo deszczem? może wielkimi wybuchami steruje Bóg czasem. ale Bóg nei jest wszystkim co nas otacza!!!!!!!!! UFO to poprostu żywe organizmy z kosmosu a nie dzieło Boże lub dzieło Szatana. Bóg nie jest wszystkim co nas otacza!!!!! rozumiem cię wierzysz w Boga ja też wierzę ale nie porównóje pogody, słońca czy też UFO do dziela Bożego. chociaż choroby to ejst dzieło Boże lub dzieło Jezusa Chrystusa.

Skomentuj