Trzyrękie dziecko z Indii jest czczone i uważane za boginię

Kategorie: 

Źródło: Internet

Radhika Sahu, urodziła 2 listopada córkę. Dziewczynka ma trzecią rękę. To wystarczyło, aby Hindusi rozpoznali w niej boginie i zaczęli ją czcić.

Pojawienie się takiej anomalii jak trzyręka dziewczynka, wzbudziło powszechne zainteresowanie w Indiach. Mieszka ona w Bilaspur  w dystrykcie Chhattisgarh. Niektórzy pielgrzymują do niej jak do bogini i składają jej hołdy i dary.

Jej rodzice nie są zachwyceni dziwactwem jakim jest nadprogramowa ręka. Lekarze powiedzieli im, że taka anomalia występuje raz na milion porodów. 

Poza tą dodatkową kończyną dziecko jest w pełni zdrowe. Mimo to eksperci zalecają usunięcie dodatkowej kończyny, aby umożliwić dziecku normalne życie.

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika bubuś

to kara boska za pogańskie

to kara boska za pogańskie zwyczaje a jeszcze wienksza kara bedzie za to że traktujom dziecko jak bożka tylko modlitwa do Jezusa jest w stanie ich wyzwolić i cofnoć gniew Boży szkoda tych ludzi ale nie wolno grzeszyć i trzeba swoje winy odpokutować i lepiej za życia niż potem na wieki w piekle

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika aga aga

Kurcze mam sklerozę, ale

Kurcze mam sklerozę, ale czytałam, że w Indiach są miejsca mocno napromieniowane a jedno jest nawet odgrodzone, żeby tam nie wchodzić. Zobaczcie, że w Indiach jest b. dużo przypadków dziwnych mutantów. Mam wrażenie, że to od życia w napromieniowanym miejscu, od pokoleń.

Skomentuj