Tunele czasoprzestrzenne mogą istnieć w naszej galaktyce

Kategorie: 

Źródło: https://www.ancient-code.com/major-science-breakthrough-wormholes-galaxies-exist-milky-way/

Ogromny tunel prowadzący do innych galaktyk może istnieć w środku Drogi Mlecznej – jak donoszą najnowsze badania. Eksperci wierzą, że te hipotetyczne portale będące domeną filmów i książek z gatunku Sci-fi mogą być prawdziwe, a jeden z nich kryje się w naszej galaktyce.

Tunel czasoprzestrzenny, początkowo też nazywany mostem Einsteina-Rosena, to pewien rodzaj „skrótu” pomiędzy dwoma obszarami Wszechświata. To hipotetyczne założenie jest zgodne z prawami fizyki, jednak istnienie takich tuneli nie zostało jeszcze potwierdzone. Eksperci z International School for Advanced Studies w Trieście, we Włoszech, twierdzą, że tunele czasoprzestrzenne mogą ukrywać się w ciemnej materii.

Profesor Paulo Salucci powiedział:

„Jeśli zestawimy mapę ciemnej materii znajdującej się w Drodze Mlecznej z najnowszym modelem wielkiego wybuchu, okaże się, że nasza galaktyka może rzeczywiście zawierać tunel czasoprzestrzenny. Taki tunel może osiągać nawet rozmiary całej galaktyki. Ale to nie wszystko, bazując na naszych obliczeniach stwierdziliśmy, że możliwe jest nawet podróżowanie przez taki tunel.”

W przeszłości naukowcy uważali, że jeśli tunele czasoprzestrzenne faktycznie istnieją we wszechświecie, prawdopodobnie są niewielkie. Zespół astrofizyków badających zagadnienie uważa jednak, że tunel który znajduje się w naszej galaktyce może być na tyle duży, że pomieści statek kosmiczny, pozwalając na podróże międzygalaktyczne.

Naukowcy napisali w swojej pracy:

„Wynik naszych badań jest bardzo ważny, ponieważ potwierdza możliwość istnienia tuneli czasoprzestrzennych w galaktykach spiralnych. Ciemna materia może być „paliwem” dla takiego tunelu. Być może nasze badania natchną innych naukowców do poszukiwania tuneli czasoprzestrzennych w halo galaktycznym – obszarze, który otacza naszą galaktykę.”

Galactic wormhole

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

oczywiście że w naszej

oczywiście że w naszej galaktyce mogą istnieć tunele czasoprzestrzenne...

mogą też istnieć krążowniki lorda Vadera, blond Japończycy, uczciwe żydy, niebieskie szaraki, plejadanie jeżdżacy bla bla carem, mięsożerni Veganie, lek na głupotę, układ planetarny bez długów publicznych soroszów i emigrantów, ekshibicjoniści z Marsa, mackoczułkowi transwestyci... dużo rzeczy może istnieć w naszej galaktyce... nawet matka boska galaktyczna, galaretowata, galicyjska lub galwanizowana

Skomentuj