Turysta sfotografował w starym dworku ducha dziewczyny

Kategorie: 

Źródło: Internet

W Irlandii sfotografowano rzekomego ducha. Miało to miejsce w starym dworku zwanym Loftus Hall, znajdującym się w hrabstwie Wexford. Dokonał tego 21 letni Thomas Beavis z Londynu.

 

Loftus Hall to pałacyk, którego dzieje sięgają XIV wieku. Przez szereg lat przechodził pod władanie kolejnych właścicieli. Miejsce to owiane jest ponurymi legendami o dziwnych zjawiskach paranormalnych, do których dochodzi na jego terenie.

[ibimage==22618==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Miejscowi opowiadają dziwne legendy o jednej z mieszkanek tego pałacyku z 1766 roku, imieniem Anne. Twierdziła ona, że spotkała diabła. Po tym rzekomym spotkaniu rozchorowała się. Rodzina znalazła ją martwą siedzącą na krześle i musiała być pochowana w takim położeniu, bo nikt nie zdołał wyprostować jej zesztywniałego ciała. Od tego czasu duch tej dziewczynki wędruje po Loftus Hall.

[ibimage==22619==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Dlatego właśnie, gdy Thomas Beavis, zobaczył to co uchwycił jego aparat fotograficzny od razu pomyślał o legendzie i z zaskoczeniem ustalił, że to co wygląda jak rozmyty kształt zdecydowanie przypomina dziewczynę, o której mówi legenda.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika uLtra

O ja głupi,do tej pory nic

O ja głupi,do tej pory nic nie dostrzegałem,ale teraz,dzieki zibiemu i jego technikom postrzegania....monitora wreszcie ujrzałem,to co do tej pory było dla mnie niezauważalne..wreszcie otworzyłem oczy...dziękuje ci zibi....

Portret użytkownika Dżolka

Ja miałam tak, że zanim tu

Ja miałam tak, że zanim tu trafiłam i zobaczyłam co widzi Zibi widziałam takie twarze na piramidach i to bez żadnego odchylania monitora. Twarze na piramidach są bardzo bobrze widoczne (dla mnie są). Dlatego nie śmiję się z Zibiego.

Portret użytkownika zibi1973

Dobrze cię słyszeć,nie wiem

Dobrze cię słyszeć,nie wiem jak długo jeszcze,pamiętasz co ci pisałem o mojej chorobie z płucami byłem na ponownych zdjęciach rentgenowskich,wcześniej miałem coś z płucami a teraz pojawiła się dziwna plamka poniżej z prawej strony,przy jej obracaniu wyszło coś nieprawdopodobne i znowu twarz,mam przeczucie że ufoki dają znaki mi mojego końca widziałeś to co pisałem wcześniej i zdjęcia dodałem z rentgena,co myślisz o tym ,szalone to,jeszcze zobaczę co pokaże tomograf

Strony

Skomentuj