Turystka uchwyciła tajemniczy obiekt przelatujący nad Yellowstone

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Jedna z turystek zarejestrowała tajemniczy obiekt, lecący nad Parkiem Narodowym Yellowstone. Najbardziej zaskakujący może być fakt, że jasny punkt zmieniał swoje położenie z ogromną prędkością.

5 maja 2019 roku Kat Martin uchwyciła niezidentyfikowany obiekt lecący nad Parkiem Narodowym Yellowstone. Kat spowolniła nagranie, ponieważ wszystko działo się tak szybko, że ludzkie oko nie nadążyłoby za tym, co dzieje się na filmie.

 

Na nagraniu widocznych jest wiele świateł, które jednak są tylko odbiciami. Przede wszystkim trzeba się skoncentrować na jasnym obiekcie, który na początku filmu wychodzi z prawej górnej części ekranu. Obraca się, a następnie osiada w pobliżu trzech linii, gdzie miga bardzo jasno. Później pojawia się w różnych miejscach i odlatuje w lewo, po czym wykonuje skręt w prawo. 

 

Internauci nie ukrywali swojego zainteresowania, zwracając uwagę w komentarzach, że Martin dokonała naprawdę ekscytującej i niecodziennej obserwacji. Jakie jest wasze zdanie na temat ultraszybkiego obiektu? Czy mamy do czynienia z obcą cywilizacją czy też sprytną manipulacją? Dajcie znać w komentarzach.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj