Twarz Jezusa Chrystusa na kłodzie drewna - pareidolia czy cud?

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Prawdziwy cud został zauważony przez Johna Dicksona, który wraz z bratem pozyskiwał drewno w lesie. Praca szły planowo, ale powoli. Nagle mężczyzna poczuł przypływ siły i poprawę nastroju. John kontynuował pracę, nie nadając temu wszystkiemu większego znaczenia. Mężczyzna pomyślał, że tak właśnie wpływa na niego praca na świeżym powietrzu.

 

Już pod koniec, kiedy bracia zaczęli układać pocięte drzewa, znaleźli kłodę, którą najwyraźniej przypadkowo przegapili. Jedna strona pnia przykuła uwagę Johna Dicksona. John ujrzał na nim oblicze Jezusa Chrystusa w najdrobniejszych szczegółach.

 

Bracia początkowo byli przerażeni, ponieważ to, co zobaczyli, nie dało się jakoś racjonalnie wytłumaczyć, ale uznali, że jest to jakiś znak. Mężczyźni nadal nie wiedzą, co zrobić z niezwykłym drzewem. Bracia nie są ludźmi religijnymi, ale ta historia ich poruszyła.

 

Ludzie nie odważyli się na przykład spalić drzewa, bo nie chcieliby smażyć się potem w piekle. Może twarz jest jakimś dobrym znakiem, czy drogowskazem dla grzeszników, aby ludzie pracowali nad sobą i stawali lepszymi.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Korba102

Niema dowodów na to, że ze

Niema dowodów na to, że ze żył Nijaki Chrystus itp ale są dowody na manipulacje 

Wiara to kontrola społeczeństwa wg hierarchii od góry do tak zwanego barana i owcy są ci wszyscy którzy sprawiają, że jakaś część ludzi stała się niewolnikami właśnie kłamstwa, tak samo ma się z polityką 

Transformacja w Polsce od nocnej zmiany trwa do dnia dzisiejszego

Macie taki sam układ oni żyją dzięki wierze was w Żydowską solidarność 

Wiara ijej kłamstwa wcia stają na czele umysłu każdego niewolnika 

Portret użytkownika Alkud

Faktycznie, że to cud !!

Faktycznie, że to cud !! Rozpoznał twarz Jezusa i to jeszcze w dodatku Chrystusa. Dla mnie to jedno w tym wszystkim jest ciekawe. Jak oni rozpoznają od razu te twarze; matki boskiej Jezusa, CO PONIEKTÓRYCH SWIĘTYCH. Dziwne dlatego, że nie ma ani jednej realnej podobizny tych świętości, a oni od razu wiedzą, że to ta twarz właśnie. Oj ludzka biedoto,biedoto.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj