Twórca największego kanału o UFO "secureteam10" Tyler Glockner wraca z zaświatów !

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Na lamach innegomedium pisaliśmy już dwa razy o niezwykłym amerykańskim chłopaku, który tworzył filmy o UFO. Większość fanów UFO słyszała o YouTube-owym kanale "secureteam10", jego twórca produkował dokumentalne filmy, które momentami miały kilka milionów odsłon, w związku z tym otrzymał nawet nagrodę od YouTube. Jego wysoka oglądalność zaczęła przynosić mu dochód, zaczął zarabiać w ten sposób na życie. Niestety jakieś złe moce stwierdziły, że zbyt dużo ludzi ogląda te filmy i pojawili się faceci w czerni, którzy zaczęli go nachodzić. Doszło do tego że któregoś razu obudził się nieprzytomny, ktoś mu podał jakiś specyfik, po którym stracił przytomność, trafił do więzienia oskarżony o jakieś rzeczy, których nie zrobił !

Po tym musiał zablokować cały kanał bo ktoś chciał przywłaszczyć sobie prawa do jego filmów. Niedawno, jak sam o tym mówi, poczuł się źle. Trafił do szpitala gdzie stwierdzono u niego ostre zapalenie trzustki, było tak źle, że od razu trafił na stół operacyjny. Rozcięto mu cały prawy bok, powkładano rury, pozszywano i uśpiono na kilka tygodni. Leżał nieprzytomny kilka tygodni, lekarze stwierdzili, że nie ma szans na przeżycie. Rodzina błagała lekarzy by coś jednak zrobili. Jak sam relacjonuje, ci rozcinali wszystko co tylko mogli.

Obecnie wybudzili go ze śpiączki. Jest podłączony do jakichś medycznych przewodów, wrócił dosłownie z zaświatów i chce robić dalej filmy, bo Youtube zdemonetyzowało jego kanał, co spowodowało brak środków finansowych. Prosi wszystkich o wsparcie, bo nie ma na zapłatę za lekarzy i nie ma za co kupić jedzenia.

To co widzimy na nagraniu to istny horror. Kolejny raz potwierdza się zasada, która mówi, że niepokorni badaczy UFO szybko odchodzą z tego świata. Jeśli ktoś nie wie z jakimi duchowymi potęgami ma do czynienia może szybko trafić do innego wymiaru. W Biblii wszystko jest zapisane. Jest tam wyjaśnione z jakimi istotami musimy się zmagać.

Trwa duchowa wojna, z jednej strony stoi istota Nachasz i jego aniołowie, a z drugiej Chrystus Pan, razem z hufcami niebieskimi. Jeśli jako ludzie, lub badacze zjawiska UFO, nie uciekamy się do Zbawiciela ludzkości, prawdziwego Mesjasza, Syna Boga Wszechmogącego, to mamy małe szanse na uratowanie się, zwłaszcza własnej duszy z rąk istot innowymiarowych !

Już teraz możemy stwierdzić, że młody Amerykanin wrócił dosłownie z zaświatów, nie jest to przesadą. Nie wiemy kiedy go wezmą znowu, ale warto chwilkę się zastanowić na tym, gdzie znajdują się owe niezbadane przestrzenie ! 

Mieszkańcy Starożytnego Bliskiego Wschodu byli przekonani, że wszechświat składa się z trzech poziomów, a mianowicie: niebios, ziemi i podziemia. W niebiosach mieszkały wielkie bóstwa, ziemia była przestrzenią przeznaczoną dla rodzaju ludzkiego, a świat podziemny sferą zmarłych i istot chtonicznych. W najstarszych partiach Starego Testamentu zjawisko śmierci i otchłani budzi trwogę. Zmarły, w stanie skrajnego osłabienia zstępował do głębin ziemi, by trwać w nich niby cień pozbawiony kontaktu z Bogiem i światem żyjących. 

Język hebrajski na określenie tej części kosmosu stosuje termin Szeol lub Abaddon, odpowiednikiem greckim jest Hades bądź Tartar, łacińskim – Inferi lub Infernus, polskim – Otchłań bądź Piekła. Odległe w czasie przekazy biblijne charakteryzują Otchłań jako spowity ciemnościami ( Hi 10,18; Ps 88,7; 49,20) kraj bez powrotu ( Hi 7,9), wieczny dom ( Koh 12,5), od którego jest oddalony wszechpotężny Bóg (Iz 38,18; Ps 6,6) 

Śmierć co prawda nie unicestwia całkowicie człowieka, niemniej istnienia w Szeolu nie można już nazwać życiem. Warto nadmienić, że biblijne określenie „duchy” – gr. pneumata w l. mn. jest bardzo rzadko stosowane do istot ludzkich (por. Hbr 12,23), natomiast często na określenie istot nadnaturalnych, zarówno anielskich jak i demonicznych ( Mt 8,16; Ap 16,13). Z kolei dla zmarłych w Szeolu stosuje się termin psyche. 

Jest faktem, że żywotność prawdy wiary o zstąpieniu Zbawiciela do Otchłani w odległych wiekach wiązała się z troską o losy przodków. Celem spekulacji judeochrześcijan było uzyskanie odpowiedzi na pytanie o zasięg odkupienia dokonanego przez Jezusa w Szeolu-Otchłani. Na pewno zbawienie stało się udziałem sprawiedliwych. Nie ma wyraźnej odpowiedzi, czy dotyczyło wszystkich zmarłych a tym bardziej upadłych duchów. 

Teksty nowotestamentalne i apokryfy wczesnochrześcijańskie świadczą o pobycie Chrystusa w Szeolu w okresie między Jego śmiercią a zmartwychwstaniem. W pierwotnym Kościele żywo dyskutowano na temat misji Jezusa w zaświatach i jej skutków. Zmartwychwstanie Chrystusa zainicjowało życie wieczne w obecności Boga. Jest ono alternatywą dla rzeczywistości Szeolu. W tajemnicy jaką przekazał ludzkości Syn Człowieczy położył kres napięciu między rzeczywistością świata podziemnego a ludzką nadzieją istnienia razem Ze Zbawicielem.

Dlatego tak zadziwiające są niektóre urywki dzienniczka św. Faustyny: „Modlitwa. Dusza zbroi się przez modlitwę do walki wszelakiej. W jakimkolwiek dusza jest stanie powinna się modlić. – Musi się modlić dusza czysta i piękna, bo inaczej utraciłaby swa piękność; modlić się musi dusza dążąca do tej czystości, bo inaczej nie doszłaby do niej; modlić się musi dusza dopiero co nawrócona, bo inaczej upadłaby z powrotem; modlić się musi dusza grzeszna, pogrążona w grzechach, aby mogła powstać. I nie ma duszy, która by nie była obowiązana do modlitwy, bo wszelka łaska spływa przez modlitwę.” (Dz 146)

Święta Faustyna wspomina o nadsłuchiwaniu, z której strony nieprzyjaciel atakuje ! „Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich” List do Efez. 6:12 Zaproponowane powyższe kilka zdań z dzienniczka św. Faustyny ukazują „trochę inny obraz” dusz zakonnych od tego jaki jest oficjalnie prezentowany. Miłosierdzie owszem, ale i walka z bliżej nieokreślonymi istotami: „Kiedy się skończyło kazanie, nie czekałam na zakończenie nabożeństwa, bo mi się śpieszyło do domu. Kiedy uszłam parę kroków, zastąpiło mi drogę całe mnóstwo szatanów, którzy mi grozili strasznymi mękami. – I dały się słyszeć głosy: Odebrała nam wszystko, cośmy przez tyle lat pracowali. – Kiedy się ich zapytałam: Skąd was takie mnóstwo? – Odpowiedziały mi te złośliwe postacie: Z serc ludzkich, nie męcz nas.” – Cytat z „Dzienniczka” nr 418

Amerykański twórca programów w swoim wideo pt.: "Nie powinienem żyć", prezentowanym poniżej, udowadnia nam, że życie na tej planecie jest czymś kruchym, że nie wiemy kiedy możemy trafić w zaświaty, jakie istoty nas otaczają, dlatego warto prosić Chrystusa o miłosiersie i o zrozumienie gdzie się znajdujemy, kto się nami opiekuje, z kim walczymy i dokąd zmierzamy !

I Shouldn't Be Alive.

https://www.youtube.com/watch?v=M4yUnpa0C_U

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Marrator

Najpierw autor pisze o

Najpierw autor pisze o faktach, o jakimś kolesiu, a później przechodzi z tego do mitów, legend i zabobonu. To jest tak, jakby prąd był na wagę złota i tylko nieliczni by go produkowali, i nagle ludzie zaczynają robić filmilki o tym, że energię elektryczną da się uzyskać w domowych warunkach i da się zbudować baterię. Nagle monopoliści energii elektrycznej zaczynają atakować tych ludzi od filmików, bo tutaj chodzi o interesy, wpłwy i pieniądze. A autor zamienia sobie monopolistów na demony, smoki i wampiry, i widzi rzeczywistość tak, jakby zatrzymał się na etapie średniowiecza.

Portret użytkownika Nezłastrona

Homoś nie zesraj się z tym

Homoś nie zesraj się z tym swoim chorym przesadnie uwielbieniem do Jezusa, idz się leczyć synu idz to dobrze ci zrobi. Ja rozumiem że można być wierzącym ale bez przesady bo to już podpada pod chorobę psychiczną.

Portret użytkownika Homo sapiens

Powiem tak: nie napisałem

Powiem tak: nie napisałem dlaczego ten chłopak trafił w zaświaty, bo to jest bardzo niebezpieczne. Po pierwsze mozna napisać, że z pewnością załatwili go "faceci w czerni", to nie jest przypadek, że skończyło się tak jak to widzimy i słyszymy na szokującym nagraniu, to było robione stopniowo ! Po drugie ten młody twórca po prostu nie zdawał sobie sprawy, że w USA za takie rzeczy jakie montował i to co tam opisywał ktoś się z okultystycznych elit wścieknie ! To elity, które są w dyspozycji UFO istot załatwiły go tak strasznie ! To jest przerażające... to się mogło zdarzyć głównie w USA, to tam mamy najbardziej wtajemniczone UFO elity, jeśli wiecie o czym tu piszę i co mam na myśli ! Dlatego tak ważna jest chrześcijańska duchowość, zwłaszcza Duch Święty Jezusa, który może uratować i zbawić nasze dusze ! A ostatecznie i sprawić, że zamrtwych wstaniemy na końcu czasów !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Tajny dzik z lasu

To już przesada. Czy ta

To już przesada. Czy ta strona nie może trochę bardziej merytorycznie poruszać tematów UFO i obcych cywilizacji, czy wszystko musi sprowadzać się do jakiejś jednej konkretnej religii.

Sorry ale tych wywodów nie da się już czytać.

Strony

Skomentuj