Twórca największego kanału o UFO w szpitalu, wcześniej odwiedzili go faceci w czerni

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Największy kanał o UFO na YouTube "SecureTeam10" stanął przed ogromnym problemem. Jego założyciel i jednocześnie montażysta wylądował w szpitalu. Twórca bardzo popularnych filmów o niewyjaśnionych zjawiskach miał całkiem poważny wypadek na motocyklu. Po tym zdarzeniu został zoperowany i od tamtej pory leży w szpitalu. Czy był to tylko zbieg okoliczności ?

 

Podobno wcześniej, a konkretnie jakieś kilkanaście dni temu, jego dom obserwowali tak zwani faceci w czerni. Mężczyzna umieścił kilka z nagrań podejrzanego pojazdu na swoim kanale.

Z badań wynika, że najbardziej narażonymi na wypadki pojazdami są właśnie motory. Nawet jesli coś wygląda na zwykły przypadek wcale nie musi nim być. Kosmiczne siły które nie chcą rozgłosu mogą posługiwać się różnorodnymi energiami by powodować zdarzenia drogowe. Przykładowo znany polski ufolog Jan Pająk sądzi, że ufonauci mogą wywoływać u ludzi określone skurcze mięśni, albo ich brak, powodując w ten sposób różne zajścia i w konsekwencji także zejścia. Trzymajmy kciuki za coraz sławniejszego ufologa, a ci którzy wierzą w Chrystusa mogą się za niego modlić, by wytrwał w swoim hobby do końca oraz by go nie dopadli.

I'm in the hospital. 8/9/17

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Piotrek

Wszystko co Pan Janek mówi to

Wszystko co Pan Janek mówi to prawda ! Znamy się o tyle, że budujemy z Panem Jankiem mgnokraft wirtualnie od już chyba 25 lat ! Przysłał mi wszystkie swoje opracowania w tamtych latach. Dzisiaj mogę powiedzieć, że statki powietrzne narodzonych w stworzneiu świata sekundy przed nami poruszają (żeglują) się w eterze w milionach kosmicznych rzek wypełniających naszą i inne Galaktyki . Działają na zasadzie jetów (skuterów wodnych w tym wypadku eterycznych ) sprężają tą subtelną materię eteryczną i odpowiednio ją kierując poruszają się tam gdzie chcą. Cała Galaktyka jest zamieszkana , nazwy rodów galaktycznych są łudząco podobne do używanach w najnowszej kinematografii typu Rycerze Pierścienia itd,... Gandharwowie Sikhowie itd... Stara i pierwsza religia dostarczona prosto ze Słońca na Ziemię dla Iksvaku to nasze obecne cheścijaństwo reszta fałszywe kombinacje stworzone dla partykularnego dobra samcyh ludzi. Jezus jest od początku stworzenia u boku Brahmy i ma swoje imię Sri Narada Muni, inkarnował 2000 lat w Izraelu. Ale do tego trzeba dojrzeć i nie jest teraz moim przedmiotem wypowiedzi . Ewaluowałem do bardzo głębokiego cherścijańśtwa Jezusowego i całą w/w wiedza w zupełności mi nie przeszkadza jest spójna z życiem i obecnością i ofiarą Jezusa 2000 lat temu. Modlę się za Pana Janka do Jezusa to jedyna broń przeciwko demonom w takiej czy innej postaci i sam polecam św Andrzeja Bobolę wielkiego nieznajomego Ducha, który ukazywał się w Strachocinie od przed wojny wielu księżom. Który sam ukazująć się w nocy ks, NIżnikowi obecnemu proboszczowi powiedział kim jest itd... cała wspaniała historia w Strachocinie Przmyskiej spotkanie światów i to szczególnie wielkiego bożego rycerza z człowiekiem. Ze względu na wielką tajemnicę rezonansu krwi i oddawania swego Ducha w tym procesie śmierci dla Boga św Andrzej Bobola jest niezwykle sutecznym świętym wg. Piusa IX jest najbardziej umęczonym świętym po Jezsusie. Panie Janku polecam św Andrzeja Bobolę oraz proszę o modlitwę oddania się również jemu On przez swoją śmierć służy Polsce i Polakom w ich idywidualnych sprawach już prawie 400 lat !!! Dzisiaj się intensywnie modlę. 

Odn. skupiania i kondensowania eteru , orgonu, ciemnej materi itd... jestem na etapie specjalnej metalurgii wielokanałowych drutów miedzianych, nanopowłok itd... eter któy wpada do drutu miedzianego "widzi" to samo co cłzowiek z Ziemi patrzący w niebo pustkę kosmosu i kropeczki gwiazd jak go skondensować do ilości aby popychał elektrony w drucie !??!      

Portret użytkownika Kmieciu

O, a w Polsce Faceci W Czerni

O, a w Polsce Faceci W Czerni całkiem jawnie (o, to dobre słowo) nawiedzają z początkiem każdego roku wszystkich napiętnowanych w niemowlęctwie jako ich własność, domagają się haraczu i odnawiają klątwy służące podtrzymaniu prania mózgów i dalszego bezwarunkowego posłuszeństwa swojego "bydła". Nazywa się to chyba "kolędą" (nazwa pochodzi od wyrażenia "kole menda", oznaczającego nabożne jęki wydawane przez uczestniczącego we mszy niedomytego parafianina, któremu nie wypada w kościele podrapać się w zaatakowane miejsce)...

 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj