Tysiące akt UFO z czasów Obamy trafi do sieci

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

John Greenwald, twórca portalu The Black Vault, największego prywatnego repozytorium odtajnionych dokumentów rządowych na świecie ponownie miło nas zaskoczył. Niedawno ujawnił on wyniki swojej prośby o dostęp do akt prezydenckich byłego prezydenta Baracka Obamy. Biblioteka Prezydencka Obamy udostępni mu około 3440 stron i 26 271 plików elektronicznych.

Wszystko to, zawdzięcza on amerykańskiemu ustawodawstwu Freedom of Information Act, które zezwala na prywatne prośby obywateli o ujawnienie rządowych dokumentów. Zapytania Greenewalda dotyczyły wszystkich dokumentów zawierających frazę AATIP, UFO, UAP oraz AAWSAP. Każdy z tych akronimów odnosi się do kwestii związanych z zagadnieniem UFO.

Fani Greenwalda żywią nadzieję, że wśród udostępnionych akt, znajdą się jakieś nieznane wcześniej fakty. Być może skrywa się tam odniesienie do słynnych nagrań amerykańskiej marynarki wojennej o kryptonimach GIMBAL, GO FAST i FLIR, lub któregoś z filmów udostępnionych przed rokiem przez reżysera Jeremy'ego Corbella. Data udostępnienia materiałów, nie została jeszcze określona.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Skomentuj