Tysiące ludzi oglądało dwa UFO nad Kuwejtem

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W niedzielę 19 lutego 2017 o godzinie szóstej wieczorem ludzie z różnych miejsc w Kuwejcie  obserwowali dwa UFO. Na zaciemnionym niebie pojawiły się niezwykłe obiekty. Jeden z nich przybrał postać białej kuli i wisiał nieruchomo w miejscu, a drugi zachowywał się bardzo dziwnie.

 

 

Drugie UFO ze wszystkich stron otoczone było kamuflażem w postaci białej chmury. Niektórym ludziom trudno było rozpoznać jego kształt. To ciało kosmiczne poruszało się z małą prędkością do lewego boku i uwalniało podczas ruchu półprzezroczystą mgłę, która szybko się rozpraszała. Potem zjawisko zaczęło stopniowo „topnieć” i „rozmyło się” w powietrzu.

Wszystko to wydarzyło się wczesnym wieczorem tuż nad licznie zamieszkiwanymi osiedlami, więc UFO obserwowało tysiące ludzi. W sieciach społecznościowych już zaczęły pojawiać się filmy, dokumentujące ten niezwykły incydent i mimo ich relatywnie kiepskiej jakości istnieje co najmniej 5 osobnych nagrań tego fenomentu. Można o nich mówić co sie chce, ale taka mnogość rejestracji zjawiska UFO jest czymś niespotykanym. Daje nam to unikatową możliwość obserwacji tego zdarzenia z różnych kątów widzenia a zarazem potwierdza ponad wszelką wątpliwość, że takie zjawisko miało miejsce. Oczywiście kwestia tego czy niezidentyfikowane obiekty pochodziły z innej planety, pozostaje bez odpowiedzi.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika icemen123

Haha kolejny smieszny artykuł

Haha kolejny smieszny artykuł.Brawo Tallin.To UFO ale tylko dla osób nie znających tematu.Wtedy nad Kuwejtem przelatywał człon z rakiety spacex która wynosiła ładunek na iss.To tyle z tego ufo.Pozdrawiam

Portret użytkownika pilippek

i artykuł powinien byc do

i artykuł powinien byc do wyrzucenia lub poprawienia, ale admini maja w nosie ze informacje ktore podają to ściemy Wink jak juz wrzucili to zostanie by wyswietlenia nabijac. taka to rzetelnosc znz i innegomedium, krótko mowiac im bardziej "szokujace wiadomosci" tym lepiej bo wiekszosci czytelnikom to wystarczy, a że wiadomosci te to kłamstwo.. to juz mniejsza o to... 

Portret użytkownika Homo sapiens

W państwach roponośnych też

W państwach roponośnych też są ludzie biedni, nie posiadający telefonów z kamerami 720p. W Polsce spotykam się z ludzmi, którzy mają telefony jeszcze bez kamer i nagrywania, albo takie które mają rozdzielczość mniejszą niż 720p. Kolejny raz pojawiają się od fanów innegomedium wymagania co do jakości. W internecie jest sporo dobrej jakości nagrań, ale to nic nie zmienia, i tak znajdzie się całe multum ludzi którzy będą sceptykami, tak nas wychowano, nikt nie chce pracować nad sobą by zacząć wierzyć w świat duchowy, a do tego też zaliczają się ufonauci - istoty duchowe/aniołowie/demony i inne. Zjawisk ufonautycznych jest co nie miara, ale sceptyków jest jeszcze więcej. Nie wspominając nawet o zmartwych wstałym Jezusie, który udał się do innego wymiaru po tym jak jego ciało zostało przemienione w ciało uwielbione/anielskie. Ten proces przemiany został zarejestrowany na całunie turyńskim gdzie energia Boga YHWH przemieniła ciało Jezusa i wycisnęła znak na płótnie. Jako chrześcijanie wierzymy, że w momencie zmartwychwstania otrzymamy od Boga ciało uwielbione, czego życzę wszystkim wierzącym w Jezusa.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

"Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz... Nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm"     Cz. Miłosz

Skomentuj