Tysiące ludzi widziało UFO na żywo w argentyńskiej telewizji

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Do niezwykłej obserwacji UFO doszło 28 lutego bieżącego roku w Argentynie. Podczas programu na żywo za plecami dziennikarzy pokazano panoramę Buenos Aires.

 

W pewnym momencie w kadrze znalazł się niezidentyfikowany pojazd, który przelatywał nad miastem. Świadkami przelotu pojazdu w kształcie spodka mogło być wiele tysięcy osób oglądających wiadomości wieczorne stacji TN. Kluczowy fragment nagrania szybko stał się bardzo popularny w Internecie.

 

Nikt nie jest w stanie powiedzieć co to za obiekt przelatywał sobie majestatycznie nad miastem. Z pewnością nie był to samolot ani śmigłowiec, zatem co było? Warto też zwrócić uwagę, że to już kolejny przypadek spektakularnej obserwacji UFO w Ameryce Południowej w ciągu ostatnich kilkunastu dni.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika MarQs

Powstrzymać to Ty możesz

Powstrzymać to Ty możesz swoje zachcianki. Nie porównuj się do Boga bo to jest żałosne. Właśnie przypomniałeś mi, dlaczego omijam takich żałosnych snobów jak Ty. Proszę nie wypowiadaj się wiecej.

Portret użytkownika TheTruth

Porównywanie do Boga? To

Porównywanie do Boga? To niedorzeczne. Należy patrzeć na siebie a nie na innych chyba, że dana sytuacja tego wymaga, tak jak w tym przypadku. Ktoś musi społeczeństwu powiedzieć czego nie mają robić i jak można zmienić przeznaczenie. Dużo ludzi tak jak ty nie ma motywacji do działania. Wystarczająco dużo osób poszło w moje ślady.

Portret użytkownika TheTruth

Błąd, nie jest ci mnie żal i

Błąd, nie jest ci mnie żal i w zasadzie nie powinno. Powiedziałbym, że powinno być na odwrót, że mi jest ciebie żal. Tylko, że ja tego nie odczuwam. Ci, którzy chcą szukać przebaczenia nie znajdą go w tym świecie a jeśli znajeźli to jest to kwestia autosugestii. Ci, którzy chcą wierzyć niech wierzą, nie potępiam tego. Niech wierzą w co chcą. Prawda jest tylko jedna. Każdy ma wolną wolę a moją jest powstrzymać plany Boga i Syndykatu. Pragnę by społeczeństwo stało się czymś innym, czymś ważniejszym niż teraz.

Portret użytkownika Homo sapiens

Oficjalnie ta telewizja się

Oficjalnie ta telewizja się przyznała że to fotomontaż ! Ale to nie zmienia faktu, że ostatnio jest wysyp autentycznych UFO nagrań ! Barbara Lamb jest certyfikowanym hipnoterapeutą i specjalistką w terapii reinkarnacyjnej i regresji szczególnie wśród tych ludzi, którzy mieli spotkania z istotami pozaziemskimi. W swojej wieloletniej karierze spotkała się z ponad 760 przypadkami kontaktów ludzi z takimi istotami. Jej ostatnie badania dotyczą hybryd, powstałych z połączenia człowieka z istotami nie z tej ziemi. Pracuje ona z ludźmi, których dzieci są takimi właśnie hybrydami a sam temat znajduje się w polu jej zainteresowania od 1991 r.

Barbara Lamb przez wiele lat swojego dorosłego życia uważała UFO za wymysł pisarzy science-fiction. Była zwykłym regularnym psychoterapeutą, aż do momentu kiedy w latach 80-tych zapoznała się z zasadami techniki reinkarnacyjnej i regresji, której efekt terapeutyczny przeszedł jej najśmielsze oczekiwania. W 1991 po raz pierwszy jej pacjentami stali się ludzie, którzy opowiadali o nocnych wizytacjach osobliwych istot. W hipnotycznym transie opowiadali o tym, że tracili oni poczucie czasu, że mieli wrażenie podróży w jakieś nieznane miejsce, w którym przebywali potem przez jakiś czas. Zazwyczaj o świcie tacy ludzie sądzili, że był to nocny koszmar, gdy nieoczekiwanie znajdowali dziwne ślady na swoim ciele. Z czasem pacjentów zaczęło przybywać i dziś Barbara Lamb jest ekspertem w delikatnych kwestiach, których wielu terapeutów nie chce nie tylko poruszać, ale i nawet o nich słyszeć. Przeprowadziła ona ogółem ponad 2 tys. seansów takiej regresji. Podczas tych seansów odkryła, że wielu jej pacjentów było częścią programu hybrydyzacji rodzaju ludzkiego. Ludzie zazwyczaj starają się ukryć tego typu doświadczenia jakie zaszły w ich życiu i z trudem przychodzi im dokonanie takich wyznań nawet w obecności psychoterapeuty.

 
O cywilizacji UFO lub UFO strukturach społecznych pojawiły się dwa artykuły, które bardzo polecam !
 
1) Odpowiedz na pytanie: "A czy ktoś mógły mi powiedzieć co Jezus zrobił dobrego?"
oraz
2) Fatima i polscy duchowi matrixowcy

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Konstanty Rokossowski

Gdzie jest Aron Jasnowidz? W

Gdzie jest Aron Jasnowidz? W sumie skoro Aron jasnowidzi no to on pewnie przewidział to że ja mam do niego pytanie,i zjawi się i odpowie.Chodzi o to czy te istoty z którymi Aronie się kontaktujesz mówiły ci że prawdopodobnie nasz wszechświat jest programem stworzonym przez Marduka? "Bogiem" naszego hologramu jest Anu (Jahwe,Allah), tylko Enki chciał nas wyzwolić z tej iluzji którą stworzył jego syn Marduk (stąd w biblii wąż w edenie i drzewo poznania).W porównaniu do swego ojca Anu i swojego syna Marduka Enki chciał żeby ludzie byli wolni, stąd taka nienawiść religii księgi do Enkiego (tzw Lucyfera syna Jutrzenki),który chciał oświecić ludzkość.A tak to teraz hierarchia katolska straszy ludzi końcami świata,i ludzie się boją,a ich strachem karmi się egregor Anu (Jahwe).Więc to Enki jest sojusznikiem ludzi a nie ten demon Jahwe Anu czy jak go tam zwą.Wiesz coś na ten temat Aronie Jasnowidzący? Nie jestem katolem,ja jestem Słowianinem

Strony

Skomentuj