Tysiące osób przybywa do chłopca z Kambodży, który ma podobno dar uzdrawiania

Kategorie: 

Źródło: Internet

Tysiące chorych z Laosu i Wietnamu przybywa do Kambodży, aby spotkać się z rzekomo cudownym dzieckiem, które ma zdolność uzdrawiania. Według wielu z nich małe dziecko jest jedyną szansą na wyleczenie.

 

Dwuletni chłopiec, Kong Keng, mieszka z rodzicami w niewielkim drewnianym domku. Od jakiegoś czasu oblega go tłum niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich, a nawet umierających niesionych na noszach. Wszyscy oni mają nadzieje zostać cudownie wyleczeni.

[ibimage==22585==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Ludzie czekają na moment, kiedy matka podniesie na rękach małego uzdrowiciela. Potem dziecko po prostu dotyka butelek z balsamem z eukaliptusa, lub jego liści, z których potem chorzy przyrządzają sobie lecznicze herbatki.

[ibimage==22583==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Właśnie tak odkryto cudowne zdolności dziecka. Wujek chłopca był sparaliżowany i gdy dowiedział się on, że jest on chory, dotknął kilku listków eukaliptusa i nakazał mu wypić napar z nich. Okazało się, że napój uleczył mężczyznę, któremu lekarze nie dawali szans na wyzdrowienie po wypadku. I tak pojawił się mit uzdrawiającego dziecka.

[ibimage==22584==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Tylko w ciągu ostatniego miesiąca po pomoc do chłopczyka zwróciło się ponad 20 tysięcy osób, z których 1000 twierdzi, że zostało uzdrowionych. Aby nieco opanować ten szał, ojciec dziecka wprowadził opłaty za widzenie z małym. Bierze on za wizytę od 2 do 3 dolarów, co stanowi bardzo poważne źródło dochodu dla jego rodziny.

[ibimage==22586==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

he he ta druga fotka

he he ta druga fotka poraża... bo jeśli tak wygląda mała drewniana chatka małego drewnopodobnego uzdrowiciela to nie ma się co dziwić że większość pacjentów leży napruta jak miś koala...
przecież "herbatka z eukaliptusa" to po prostu samogon i dlatego te uzdrowisko wygląda jak izba wytrzeźwień...

Portret użytkownika TheOgoras

jak wszedłem na tego newsa

jak wszedłem na tego newsa zobaczyłem że ma 666 odsłon przeraża mnie ten portal coraz bardziej muszę czym predzej napić sie melisy bo niezasne i jeszcze ze dwa takie incydenty i zaczne wierzyć w jakieś diabły brrr

Portret użytkownika benet

 Ciemnogród woli wierzyć w

 Ciemnogród woli wierzyć w bajeczkę o cudownym dziecku, niż w lecznicze właściwości eukaliptusa. Jednak jakby na to nie patrzeć tacie należy się pochwała za przedsiębiorczość, opanował szał by zrobić szoł Smile
 

Portret użytkownika Arkatch

Jak to wyglądało wg

Jak to wyglądało wg mnie?
Jest sobie rodzinka która chce zarobić i się nie narobić, więc wujek tworzy zaje.biście prawdopodobną historię, o cudownym dziecku, które leczy, a inni "mądrzy" ludzie w to wierzą i do tego uwaga, uwaga:
płacą symboliczne 2-3 dolary.
Może wydaje się to mało ale w większej ilości "mądrych" to są tysiące dolarów.

 
 

Portret użytkownika Zenek z kosmokoxu

Właśnie tak jest. U nas na

Właśnie tak jest. U nas na wsiach, w kolejkach stoi wqaw 3 gości albo jakas stara babcia co opowiada o cudownych właściwociach leczniczych gościa, który za chwilę otworzy drzwi i zacznie przyjmować. Ludzie dają po 100 i nawet więcej. Za jeden dzień przepisywania pokrzywy można zarobić ok 3000 zł. !

Portret użytkownika fdfddf

najwięcej uzdrowień przynosi

najwięcej uzdrowień przynosi sam Szatan, który zrobiw szystko by człowieka ztoczyć z mrocznej drogi do piekła. to dziwne moze to cos wspólnego ejst z religią. w bibli jest opisany człowiek Szatan (czyli człowiek zrodzony z Szatana) który na początku bedzie uzdrawiał a później bedzie Szanowany i na koniec bedzie robił swoja armię.

Portret użytkownika Kiero

A ja bym chciał żeby autor

A ja bym chciał żeby autor strony zrobił artykuł o 150-metrowym posągu kobiety z afrykańskiego państwa Mali.Artykuł na ten temat znajdziecie na blogu Białczyńskiego.Posąg jest zrobiony ze sztucznego materiału,na dodatek sztucznie zabarwionego.Datowanie- 20 000 lat.Piramidy przy tym to klocki Lego.

Skomentuj