Tysiące ptaków na całym świecie, spada z nieba. Nikt nie zna przyczyny anomalii

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Setki ptaków zginęło w tajemniczych okolicznościach w stanie Chihuahua w Meksyku. Podobne incydenty, są obserwowane na całym świecie wliczając w to Wielką Brytanię i Stany Zjednoczone. Nikt nie zna przyczyny tej nagłej anomalii.

Podobny incydent, miał miejsce w Pembrokeshire w Walii. Około 200 martwych lub umierających szpaków spadło tam z nieba uderzając o chodnik i okoliczne samochody. W tym konkretnym przypadku, pojawiły się doniesienia o wielkim błysku i głośnym wybuchu bezpośrednio przed nagłym "deszczem ptaków". Podobny incydent miał miejsce w Downtown St. Louis, gdzie znaleziono dziesiątki martwych wron.

 

Tego typu zdarzenia mają miejsce już od wielu lat. Najstarszy incydent, który omawialiśmy na portalu InneMedium, miał miejsce jeszcze 10 lat temu, w stanie Arkansas w USA. Wówczas, odnaleziono tysiące martwych ptaków, które spadły w pobliżu zagadkowej anomalii radiowej.

Poniższe nagranie, sugeruje, że obserwujemy bezprecedensowy wysyp niefortunnych incydentów z udziałem tych zwierząt. Czy jest to wina ludzi i rozwijanej po kryjomu technologii wojskowej? Czy może objaw nieznanego zjawiska, którego natury wciąż nie znamy?

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Dominik

Przestańcie w końcu kłamać!

Przestańcie w końcu kłamać! Przyczyna jest znana. I to piszą ludzie, którzy niby chcą rozwiązywać "zagadki i tajemnice świata". A może właśnie o to chodzi, gonić króliczka, ale tak, aby go nie złapać. Ciągle napięcie, ciągle pytania, pytania, wątpliwości. Ale odpowiedzi brak.

Portret użytkownika Obserwrok

Coś jest na rzeczy ale co ?

Coś jest na rzeczy ale co ? Czy jest to wynik działań człowieka ? Czy chodzi o coś zupełnie innego. Może w wymiarze kosmicznym. Nie jest to wprawdzie pierwszy taki przypadek na świecie ale to jakby przyspiesza. To jest niepokojące.

Skomentuj