Tysiące purpurowych kulek nieznanego pochodzenia odnaleziono na pustyni w USA

Kategorie: 

Źródło: http://www.kgun9.com

Według lokalnej stacji telewizyjnej KGUN-9, niedawno na pustyni w Arizonie odnaleziono tysiące tajemniczych, przezroczystych purpurowych kulek. Ich pochodzenie pozostaje niejasne a sprawą zainteresowano miejscowych zoologów.

 

Znalezisko zostało dokonane w niedzielę w okolicy miejscowości Vail.  Małżeństwo wypatrzyło na pustyni coś, co nie pasowało do niej. Znajdowały się tam tysiące maleńkich, purpurowych kulek. Nie było też żadnych śladów, które mogłyby rzucić światło na kwestie ich pochodzenia Cześć z nich była wodniste niektóre były przezroczyste, a kilka kulek znaleziono w okolicy roślin.  Poproszono o zdanie zoologów, którzy również nie potrafili odpowiedzieć w autorytarny sposób, z czym mamy do czynienia.

Ostatecznie raczej chyba, aby tylko dać jakiekolwiek wyjaśnienie uznano, że dziwne wodniste kulki to rodzaj żelowego grzyba. Jeśli tego typu wyjaśnienie można uznać za poważne to ok, uznajmy, że to dziwne kuliste i wodniste grzyby, które pojawiły się z znikąd i rosną sobie tak po prostu w środku pustyni.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Kulki zelowe,kulki z

Kulki zelowe,kulki z kibla,ikra dobre zachodnie media nie sprawdziły tego tylko odrazu grzyb.No tak na tym forum mam przecież samych jajogłowych.Co tam zachodni badacze nasi forumowicze są o niebo lepsi zwłaszcza jak się ujarają.

kolo21

Portret użytkownika Dj Fazzman

Ratujcie się, to jest

Ratujcie się, to jest Chimera! Lepiej niech ludzie, którzy tego dotykali wstrzykną sobie Ranavirus, inaczej zginą zarażając kolejne osoby i niszcząc wszystkie żyjące organizmy na ziemi. Wink

Portret użytkownika ArDoR

Te kulaski to efekt

Te kulaski to efekt obstrukcji żołądkowej jakiegoś UFity... najwyraźniej wiedział, że nie zdąży dolecieć do bazy a w swojej latającej zastawie nie mają WCtów więc musieli wylądować i załatwić temat jak natura chciała...
Naukowcy powinni dokładnie przebadać tą substancję. Może pozwoli to poznać czym się ONI żywią, co rzuci światło na fakt kto może czuć się bezpieczny a kto zgoła nie...
Fioletowy kolor zdaje się rzucać pierwsze podejrzenia na użytkowników sieci Play, jako tych którzy mogą być w kręgu kulinarnych upodobań kosmicznych najeźdzców... Przypominam sobie pierwsze reklamy tej sieci, i te bezkształtne do niczego nie podobne formy, które się pojawiały na ekranie, mogły one pokazywać nam prawdziwe oblicze tych żarłocznych istot...  w końcu ilość pozostawionego nawozu wskazuje na niemały apetyt...
Jakoś dziwnie pasuje mi to zjawisk występujących podczas rozmów z użytkownikami sieci Play, te urwane rozmowy, zakłócenia.. czyżby szansa rozwiązanie tej zagadki przyszła wraz z tymi, z pozoru niewinnymi bobkami na pustyni?
Wierzę że czas przyniesie nam wyjaśnienie, tak licznie powstających ostatnio (niczym, nomen omen  grzyby po deszczu)  sieci komórkowych...
 

Portret użytkownika do żaba

Zgodzę sie z Tobą. Z tym że

Zgodzę sie z Tobą. Z tym że nie kawior a skrzek. Wielce debatują jak sie tam to znalazło. Nie będe tutaj tego tłumaczył gdyż tego typu zjawisk jest masa a wyjaśnienie (słuszne)  dotyczące tego jak i innych przypadków jest na innych stronach.

Portret użytkownika Tina

A tak powaznie, to

A tak powaznie, to widzielismy coś takiego w maju 2012 roku przy Mokrym Stawie podczas wyprawy na Babia Gorę w Beskidach - mamy zdjęcia! Pisalam o tej wyprawie na Facebooku, w kilku grupach oraz na Blogu Roberta Leśniakiewicza - ufologa! "W poszukiwaniu Baz Kosmicznych na Babiej Gorze"
Tego typu galaretowate kuleczki po jakims czasie zmieniają się w galaretowatą masę i znikają... wyparowują? Widziane są w roznych miejscach na calej Ziemi. W zeszlym roku R. Leśniakiweicz zebral na ten temat rożne materialy i napisal art. na swoim Blogu.
Ciekawe... że akurat widzieliśmmy to przy jednej z Baz Kosmicznych OBCYCH wokół Babiej Góry... przy bazie SMOKA!

Portret użytkownika pako1205

Jak obracał się w kręgach

Jak obracał się w kręgach kk-anioły,będąc Hindusem-pewnie słoniki niebieskie,kitajcowi-pewnie smoki albo Budda jak był mały i chudy,jest to pewna forma patriotyzmu lokalnego przy odcięciu dopływu paliwa i utleniacza do kalarepy.To fakty.

Portret użytkownika Endor

Na zaskakujące świadectwo

Na zaskakujące świadectwo zdecydował się ostatnio republikański senator Mark Kirk, reprezentujący stan Illinois. Polityk, który ma za sobą 28 lat kariery, rok temu doznał udaru i w stanie ciężkim trafił na oddział intensywnej opieki medycznej jednego ze szpitali w Chicago.

Tam wydarzyło się coś niezwykłego. 53-letni senator utrzymuje, że podczas pobytu w placówce ukazały mu się... anioły. Ich postacie stanęły tuż przed jego łóżkiem - utrzymuje polityk - a potem zadały mu pytanie: "Czy chcesz iść z nami?". On po chwili zastanowienia odparł, że jeszcze nie jest gotowy.

Senator dołączył do potężnego grona ok. 8 milionów Amerykanów, którzy na podstawie własnych doświadczeń stwierdzili, że istnieje życie po śmierci - poinformował serwis "Live Science". Wiele z nich podczas przeżycia NDE miało kontakt z istotami, które określili mianem niebiańskich.

Anioły istnieją !

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika pawus

PO 28 latach POlitykowania

PO 28 latach POlitykowania człowiek (jeśli tak można go nadal nazywać) jest pozbawiony jakichkolwiek ludzkich odruchów żyje w swoim wyimaginowanym POlitycznym świecie w którym nie ma miejsca dla szarego człowieka z jego przyziemnymi problemami. Kościół z politykami żyje na zasadzie symbiozy i nawzajem karmią się bzdurami przez siebie samych wymyślonymi.

Portret użytkownika tropheus

zgadza się Pasjonat :) tylko

zgadza się Pasjonat Smile tylko fanatycy religijni takie pierdoły łykają Smile 27 lat kariery polityka Smile w usa Smile i anioły sie takim pokazują ? Endor z tego co piszesz to anioły widza mordercy kłamcy i oszusci Smile bo z tym mi sie kojarzy polityk Smile . Wiec raczej jesli coś widział Smile to nie anioły Smile a tak na marginesie Smile elektoratu szuka sie wszedzie a najlepiej wsród parafian.

Portret użytkownika MCRemek

Dobrze napisane i poprawnie.

Dobrze napisane i poprawnie. Skoro pojawiły się anioły to znaczy że raczej się pojawiły anioły a nie jakieś tam nieogarnięte skupisko pola elektromagnetycznego.
Popieram treść w tej formie jeśli augtentyczna i w nieczym mnie nie obraża. Jestem religijny i pozdrawiam.

Portret użytkownika caponetti

Możliwe Endor, że jak byś

Możliwe Endor, że jak byś napisał "zmaterializowana energia przypominające istoty" zamiast "anioły" (których to nazwa kojarzy sie z religią), to wśród grona ascetów nie był byś narażony na taką krytyke.

Portret użytkownika dąb

Masz rację , ale czy ci

Masz rację , ale czy ci ateiści widzieli ufoludka ? Nie widziałeli - czyli to jest wiara religijna . Wierzą w UFO bo oglądają jakieś zdjęcia nie wiedząc czy są prawdziwe czy fałszywe . To tak jak są zdjęcia duchów oraz relacje osób stykających się z aniołami lub przechodzącymi na drugą stronę życia - można wierzyć lub nie. Oni wyznają scientologię a inni  wiarę w Boga . Szkoda , że nie potrafią dostrzec swej małości gdyż sławią wyższe cywilizacje , a ja sławię Stwórcę wszechświata czyli Tego który stworzył te wyższe cywilizacje - bo skąd się wzięli kosmici - musieli jakoś powstać. Wg wiary ateistów oni nas stworzyli a ich kto stworzył ?

Portret użytkownika Someone

Widzieliscie kiedys te kulki

Widzieliscie kiedys te kulki do kwiatów które powiększaja sie kilkakrotnie chłonąc wode? To wygladaja identycznie jak te na zdjeciu, podejrzewam ze ktos mógł sie tego pozbyc i wyrzucił to koło drogi.

Skomentuj