U wybrzeży Pakistanu złapano prehistorycznego rekina

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Naukowcy uważają, że megalodon (olbrzymi rekin), wymarł w oceanach świata miliony lat temu. Ostatnio pakistańscy rybacy złowili jednak monstrum, ważące piętnaście ton. Tylko jeden ząb olbrzymiego drapieżnika - władcy głębin morskich, osiągnął długość aż do pół metra.

 

 

Eksperci zawsze uważali, że megalodony wymarły z powodu globalnego ochłodzenia oceanu w odniesieniu do okresu plejstocenu, gdzie temperatura wody w akwenach na Ziemi była cieplejsza i, co ważniejsze, stabilna. Olbrzymie ryby nie były rzekomo w stanie utrzymać temperatury ciała w nowych warunkach, a zatem wyginęły.

 

Pakistańscy rybacy swoim niecodziennym połowem wykoślawili teorie, kreowane od lat przez naukowców. Niezależni eksperci bronią się jednak, że przebadano dopiero nie więcej niż 10% tego, co skrywają głębiny oceanów Ziemi. Reszta nadal pozostaje zagadką.

 

Ortodoksyjni naukowcy nie biorą pod uwagę faktu, że ocean może być powiązany z innymi wodami podziemnymi, gdzie mogą występować nieznani nam mieszkańcy, nie wspominając o światach równoległych... Nawet na powierzchni Ziemi zdarza się sfotografować stworzenie, o którego istnieniu nauka nie ma zielonego pojęcia.

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.3 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zibi1973

Dziwny jest ten świat

Dziwny jest ten świat zwierzaka,po filmie puścili 1000 ufonałtycznych sposobów na śmierć,jutro jak  włączę tv,oczywiście jak mi do rana nie zrobią grilla w domu gdy jeszcze nie będzie mój czas, to znowu w tv puszczą ukryta prawdę,może trudne sprawy,dlaczego ja itd, i taki ten czas obecny wygląda,na wp,onet same złe wiadomości,tak zwierzaków tępią a w komentarzach to lepiej nie wspominać

Skomentuj