Udało się nagrać, jak dusza opuszcza ciało po śmierci

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Niesamowite, jak duch opuszcza ciało po śmierci. Film przedstawia kobietę leżącą na łóżku ustawionym w szpitalnym korytarzu.

 

 

 

W pewnym momencie z spoczywającego w bezruchu ciała unosi się cień, który przyjmuje ludzki kształt. Przez chwilę dusza dryfuje nad nieboszczką, a potem leci w stronę drzwi.

 

Komentarz autora nagrania, który opublikowano na portalu Tuko:

 

 

„Udało się przeprowadzić unikalne doświadczenie. Wszystkich nas to czeka – śmierć”.

 

Materiał został nakręcony rzekomo nad ranem w 2014 roku w Chinach, ale nie podano dokładnie gdzie. Nie ma również dowodów, że wideo zostało sfałszowane.

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Rodak

To nie jest wykluczone, a czy

To nie jest wykluczone, a czy tak było ?                                                                              Były robione takie badania i udowodniono w nich, że dusza i duch opuszczają ciało,m ale nie nastepuje to nagle.

Portret użytkownika Cabaj

To już nie pierwszy przypadek

To już nie pierwszy przypadek tzw "ostatniego pierda"Truchło na koniec żywota wypieło dupsko odpaliło...życiową bzdzine...nawozem w sprayu oczyściło teren wokół siebie i udało sie do "raju'...bo instynkt podpowiedział że trzeba przez drzwi...tam świeże hemtrailowe powietrze.W drugiej opcji truchło mogło zdechnąć zatruwając sie swoim pierdem...bezpośrednio po aplikacji w syfon.

Portret użytkownika Malaiki

Baca co Ty byś biedny zrobił

Baca co Ty byś biedny zrobił bez tego portalu. Chyba tylko tutaj możesz wypisywać te nic nie znaczące brednie zalęgnięte gdzieś w zakamarkach Twojego "skomplikowanego" umysłu. 

Plus za wytrwałość. Każdy nowy art jest skomentowany przez Twój bełkot.

Pozdrawiam.

Portret użytkownika baca

ja tam żadnej duszy nie

ja tam żadnej duszy nie widziałem - to zwykły demon matka boska opuszczający żywiciela - są dowody: raz, że wygląda przecież jak złożony parasol w ogródku piwnym, dwa matka boska identycznie jak lufthansa składa podwozie i wciąga kółka kiedy nabiera wysokości...

Portret użytkownika Sio

Brawo admin - od jednego do

Brawo admin - od jednego do trzech komentarzy pod stroną ha, ha,ha - jesteś tak ważny jak sedziowie z idola. Każdy podziwia i się boi. Puknij się w łepetynę od czasu do czasu i mniej golonki bo cholesterol uwiera ci mózg

Strony

Skomentuj