UFO albo tajny samolot wojskowy sfotografowany nad Teksasem

Kategorie: 

Dziwny obiekt nad Teksasem

Dziwny trójkątny obiekt latający został zarejestrowany nad Stanami Zjednoczonymi.  Przez niebo stanu Teksas przeleciało coś, co z pewnością nie było normalnym samolotem.

 

Od razu zaczęto mówić o tym UFO, zwłaszcza, że wypatrzony trójkątny kształt powodował takie skojarzenia. Ostatecznie jednak wśród komentujących tę niezwykłą obserwację przeważają opinie, że był to jakiś tajny samolot wojskowi.

 

Niektórzy radioamatorzy twierdzą, że odebrali komunikaty głosowe, jakie wydawali piloci operujący tym pojazdem. Ze słów świadków wynika, że obiektowi towarzyszyły dwa inne samoloty, co wyglądało na eskortę.

[ibimage==20937==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Bezzałogowiec X-47B ląduje na USS George HW Bush - źródło: Wikipedia

Specjaliści twierdzą, że samolot przypominał drona X-47B, tego samego, którego na swoim terytorium przejęli Irańczycy. Jednak gdy widać smugę kondensacyjną ciągnącą się za nim staje się jasne, że to znacznie większy samolot tylko zbudowany na bazie badań nad latającym skrzydłem, bo tak nazywa się tego typu konstrukcje.

 

Prawdopodobnie jest to jakiś nowy niewykrywalny dla radarów bombowiec strategiczny podobny do B2. Jeśłi wejdzie do służby (o ile już nie wszedł) będzie to samolot do wykonywania precyzyjnych ataków w dowolnym punkcie na Ziemi.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baltazar

30.03.2014 23:30 zobaczcie na

30.03.2014 23:30 zobaczcie na flightradar co robi samolot nr. CIG 1652 nr. reg.RA-02775.... patrze na niego od momentu jak minął Pragę...
Nad Cieszynem troche zwolnił i zmienił sie kierunek skąd leci (Mediolan na Hamburg) , potem nagle pojawił sie w okolicy Olsztyna (w czasie kilku sek.)
Ktos zna może lepiej ta aplikację?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika andy V

Bez żadnych wątpliwości.

Bez żadnych wątpliwości. Smugi kondensacyjne powstają na dużych wysokościach. Drony latają raczej nisko.
Może to eksperymentalny np. B2 bezzałogowy? W Teksasie znajduje się baza z której sterowane są drony. 

Portret użytkownika Deus

No i wypowiedział się

No i wypowiedział się "specjalista" tematu.
Samoloty bezzałogowe operują w większym zakresie wysokości niż samoloty załogowe. Wysokością operacyjną dla UAV - Global Hawk jest 20 000 m (20 km). Mało który samolot załogowy a jeśli już, to tylko bojowy, zapuszcza się na taką wysokość. Dodam,że jego silnik (GH) jest tak skonstruowany aby nie pozostawiać smugi kondensacyjnej by nie zdradzać jego pozycji.

Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów. Stanisław Lem

 

Skomentuj