UFO na dnie Bałtyku nadal pozostaje nierozwiązaną zagadką

Kategorie: 

Odczyt z sonaru przedstawiający obiekt na dnie Bałtyku

W sierpniu zeszłego roku pojawiła się informacja, że szwedzcy poszukiwacze skarbów z firmy Ocean Explorer, Peter Linberg i Denis Asberg poszukując zatopionych wraków okrętów odnaleźli coś, co przypomina kształtem jakiś dyskoidalny obiekt. Wielkość zlokalizowanego kształtu jest szacowana na około 70 metrów. Od razu pojawiły się sugestie, że może to być wrak UFO, które tam spoczęło.

 

Na drodze do poznania prawdy stanęły pieniądze. Lindberg prowadził zbiórkę funduszy na wyprawę badawcza a ponieważ zapaleńców skłonnych do wspomagania takich inicjatyw nie brakuje wyprawa rozpocznie się już w najbliższy piątek 1 czerwca 2012.

 

Ekipa wypłynie na Bałtyk na 6 do 10 dni i mają mocne postanowienie odkrycia tego, co tak naprawdę znajduje się na dnie Bałtyku. Uczestnicy wyprawy zaznaczają, że nie wiedza czy to, co pokazał sonar jest tworem naturalnym czy tez faktycznie zatopionym obiektem. Biorąc pod uwagę kształt dysku, jaki pokazały urządzenia wydaje się bardzo mało prawdopodobne, aby był to wrak jakiegoś statku, ale i to nie jest wykluczane

 

Poza tym obiekt może być również szczątkami meteorytu, zwłaszcza, że widać coś jakby ślady sunięcia po dnie. Inna hipoteza zakłada, ze jest to naturalny otwór, przez który może się wydobywać gaz ziemny. Są i tacy, którzy sugerują, że to formujący się dopiero podwodny wulkan.

Wkrótce dowiemy się, co znajduje się na dnie Bałtyku na wodach międzynarodowych. Zespół poszukiwawczy wyposażony jest w nowoczesny sprzęt włącznie z sonarami 3D. Trwają też rozmowy w sprawie bezpośredniej transmisji wideo z dna morskiego, jaka mogłaby być przeprowadzona we współpracy z firmą Microsoft.

 

Ciekawe czy opinia publiczna dowiedziałaby się prawdy gdyby okazało się, że na dnie spoczywa rzeczywiście UFO, wydaje się to raczej mało prawdopodobne.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Ten obiekt to wynik drugiej

Ten obiekt to wynik drugiej próby napędu grawitacyjnego pojazdu kosmicznego III Rzeszy... nieudany... Dopiero czwarty obiekt wraz z Hitlerem dotarł na ciemną stronę Księżyca.....Mają tam niezłą bazę a w tym roku chcą podbić Ziemię...Ostatnio kombinują ze Słońcem...

Portret użytkownika baca

no to jak microsyf zajmuje

no to jak microsyf zajmuje sie bezposrednia transmisją to - przygotujcie sie na reklamy szczepionek, dokupienie promocyjne "szybszego" dostępu, promocji nowego windowsa beta, czterdziestu gadżetów zamulających obraz a kiedy już przebrniecie przez te trudne chwile... wtedy system sie zawiesi i zaproponuje abyście się skontaktowali ze sprzedawcą po oczywiście uprzedniej weryfikacji czy macie dostęp do transmisji pochodzący z legalnego źródła Smile 

Portret użytkownika Rotua

Tak tak maras, bo to wszystko

Tak tak maras, bo to wszystko jest takie proste, slyszysz slowo bezposrednia transmisja i juz wszystko jest cacy, a nie pomyslales ze pod obraz z transmisji moze byc podlozone przygotowane wczesniej video albo obraz moze byc pokazywany z opóźnieniem i ewentualne niewygodne fakty mozna by zatuszowac wylaczajac w odpowiednim momencie wideo pod pretekstem awarii? Uwierz ze napis LIVE w rogu ekranu wcale nie musi oznaczac transmisji bezpośredniej Wink wszystko jest mozliwe ale ty widzisz transmisje bezpośrednią i juz jest wszystko git

Portret użytkownika ARTUR5

Nic nie pokażą bo to

Nic nie pokażą bo to niemiecki spodek z czasów II wojny który odbywał loty próbne nad Bałtykiem startując z kolumny startowej w Książu ,po ewakuacji przed Rosjanami całośc dokumentacji ,sprzętu i naukowców przejęli Amerykanie .

Portret użytkownika Maras

Wydaje sie to wielce

Wydaje sie to wielce prawdopodobne zwazywszy na fakt, ze chca zrobic transmisje na zywo z tej wyprawy;] Admin zamula jak zwykle chociaz ma napisane co i jak to i tak musi wtracic swoje spiskowe teorie. Gdyby poszla transmisja bezposrednia to niby jak mieliby pokazac cos innego gdyby rzeczywiscie to cos na dnie okazaloby sie UFO? Najwyzej po po jakiejs chwili rozlaczyliby transmisje ale kazdy i tak by zobaczyl to co tam jest.

Skomentuj