UFO eksplodowało nad wulkanem Popocatépetl w Meksyku

Kategorie: 

Źródło: webcamsdemexico

Przed kilkoma dniami, dziwne zjawiska w okolicy wulkanu Popocatepetl w Meksyku, ponownie wzbudziły zainteresowanie internautów. Jeden z niezidentyfikowanych obiektów, eksplodował tuż nad kraterem wulkanu. Do zdarzenia doszło 1 kwietnia 2022 roku. W okolicach godziny trzeciej rano, olbrzymia kula ognia eksplodowała nad wulkanem. Chwilę później na niebie zaczęły pojawiać się kolejne obiekty, które przemieszczały się w różne strony.

 

Ujęcia z kamery sugerują, że obiekt uderzył w zbocze wulkanu. Jak donosi SkyAlert nie wygląda jednak na to aby jakakolwiek pozostałość tego obiektu, rozbiła się gdzieś w Meksyku. Nie ma jednak wątpliwości że doszło do zdarzenia uwiecznionego na poniższym nagraniu. Mówiąc o meteorytach i wulkanie Popocatepetl, trudno nie wspomnieć o najsłynniejszym incydencie z udziałem tego żywiołu.

26 października 2014 roku, do jego krateru wleciał niezidentyfikowany cylindryczny obiekt, który szybko został okrzyknięty mianem meteorytu. Meksykańskie media były jednak w szoku, gdy 15 listopada ten sam " meteoryt " wyleciał z krateru. Niespodziewany wylot cylindrycznego obiektu nastąpił w okolicach 3 rano czasu lokalnego.

Tego typu ujęcia to zasadniczo norma jeśli chodzi o wulkan Popocatepetl i inny meksykański wulkan Colima. Obydwa żywioły są pod ścisłą obserwacją, ponieważ ich ewentualna erupcja lub duża emisja popiołu może spowodować zakłócenia w kraju. Prowadzi to również do wielu niezwykłych nagrań, takich jak to z początku kwietnia tego roku.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Skomentuj