UFO i tajemnica porwań - czy jesteśmy ofiarami czy tylko krokiem w ewolucji?

Kategorie: 

Źródło: innemedium

Prawdopodobnie każdy z nas słyszał o tajemniczych porwaniach przez UFO, opowieściach o tajemniczych istotach z odległych planet, które uprowadzają ludzi, aby stworzyć hybrydowe potomstwo. Ale co jeśli prawdziwa natura tych zdarzeń jest bardziej skomplikowana i bliska, niż moglibyśmy przypuszczać?

 

UFO i zjawisko porwań są często łączone. Istnieje przypuszczenie, że UFO to pojazdy, które tajemniczy porywacze używają do przemieszczania się i wykonywania swoich zadań. Istnieje również możliwość, że nie są oni obcymi odwiedzającymi nas z daleka, ale sąsiadami, którzy mieszkają obok nas, być może w podziemnych lub podwodnych bazach.

 

Niektóre teorie sugerują, że porwania mają miejsce, ponieważ te tajemnicze istoty cierpią na chorobę genetyczną, która uniemożliwia im naturalne rozmnażanie. Jedyne rozwiązanie to ponoć infuzja ludzkiego DNA. Naukowcy jednak kwestionują taką możliwość, sugerując, że genetyczna kompatybilność między ludźmi a obcymi istotami jest tak mało prawdopodobna, jak skrzyżowanie człowieka z owadem.

 

Jeśli założymy, że te istoty są znacznie bardziej zaawansowane od nas i mają dostęp do technologii, o której możemy tylko marzyć, to pomysł porywania ludzi w celu zdobycia naszych genów wydaje się absurdalny. Mogliby po prostu skorzystać ze swoich zaawansowanych technologii i manipulować genami bez konieczności angażowania nas w proces.

Ciekawą alternatywą dla tej teorii jest hipoteza, że "kosmici" są bliżej nas, niż moglibyśmy przypuszczać. Może żyjemy obok siebie na tym samym terytorium i te uprowadzenia są próbą odwrócenia naszej uwagi od ich obecności. Może nasza genetyka jest dla nich interesująca, nie dlatego, że są z nami spokrewnieni, ale dlatego, że mogą używać naszych genów do swoich celów, coś na kształt pasożytowania.

 

Tak czy inaczej, na chwilę obecną możemy tylko spekulować i tworzyć teorie. Jedno jest pewne, świat pełen jest tajemnic, które czekają na odkrycie, a tajemnica porwań przez UFO jest tylko jednym z wielu niewyjaśnionych zjawisk. Bez względu na to, kim są te tajemnicze istoty, jedno jest pewne: nasza historia jest pełna tajemnic, które nadal czekają na odkrycie.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Jak ktoś chce spojrzeć na to

Jak ktoś chce spojrzeć na to zjawisko realnie to niech obejrzy serię super ciekawych filmów dokumentalnych o porwaniach tytuł angielski to "UFO.Witness" !!! W Polsce ta seria ma tytuł "Nowi badacze UFO", zwłaszcza sezon drugi jest prawie cały o porwaniach. Pokazano tam jak strasznie okrutni są ufonauci i jak straszne eksperymenty robią na ludziach.  Można wymyślać jakieś teorie ale w tej serii pokazują prawdziwe historie i straszne potwory oraz ciągłą produkcje hybryd przez ufo istoty !

https://www.teleman.pl/tv/Nowi-Badacze-UFO-Technologia-Obcych-2180931

Ben Hansen, były agent FBI, bada przypadki niewyjaśnionych obserwacji UFO w całej Ameryce. Dzięki pracy w rządowej jednostce uzyskał bezprecedensowy dostęp do archiwów eksperta, dr. Alana J. Hynka. Podczas weryfikacji kolejnych przypadków pomagają mu specjaliści: Jennie Zeidman i Marka O'Connella. Zespół wspólnymi siłami chce ustalić fakty, które rzucą więcej światła na temat UFO.

Kosmiczne tajemnice UFOistot ujawnione ! Duchowy naród z Biblii przybywa by brać wygnańców w jasyr ?

https://youtu.be/mmrOMwu9SOk

"Chrześcijańskie zjawiska nadprzyrodzone, ale i te nazywane „UFO”, przyciągają liczne grono wielbicieli nowoczesności. Bardzo duża liczba ludzi, zwłaszcza młodych, poddana psychomanipulacji hollywood, wierzy w istnienie super zaawansowanej technologicznie cywilizacji – typu filmowego „Star Treka”, czy „Gwiezdnych Wojen”. Nie wykluczamy że takowe istnieją, jednak twierdzimy, że bardziej przypominają te z filmu pt.: „Jupiter: Intronizacja” (ang. „Jupiter Ascending„) z roku 2015, albo jeszcze bardziej z serii „Thor”, gdzie mamy już do czynienia z pierwiastkiem jakby „boskim”, z mocami z nie z tego świata, z istotami magicznymi-duchowymi. Osobiście uważam, że ludzkość w odpowiednim momencie dostanie jakieś technologie, możliwe że od UFO istot, i obojętne czy z rozbitych pojazdów „kosmitów„, czy poprzez kontakt z duchami demonami. Prawdopodobnie chodzić będzie o realizację biblijnej przepowiedni „liczby 666„, a kto wie, może i innych, zawartych w Świętym Przekazie. Sądzimy, istnieją ku temu silne przesłanki, by akceptować teorię mówiącą o zmaganiu się określonych kosmicznych sił. Jedne stopniowo pomagają stworzyć na planecie Ziemia „technologiczną osobliwość„, inne starają się to hamować, dla naszego dobra, dla dobra istot nazywanych w Biblii ludzmi, dla „Prawdziwych Żydów„. Istoty takie jak „Thor” to najniższe byty kosmicznej rodziny. Ponad nimi mamy kolejne stopnie hierarchii. Każda z nich ma dostęp do coraz bardziej zaawansowanej „technologii”, czy może należało by raczej napisać „mocy”. Byty anielskie potrafią wiele cudownych rzeczy. Sądzi się, że są to „czyste inteligencje”, potrafiące w odpowiednim środowisku przybierać postać danego życia, na określonej planecie. Nad nimi Istnieje, albo JEST Ten, który Jest (ehjeh aser ehjeh), i może materializować całe (supramolekularne) światy

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Net4aliens

Sprawdzilem twoj kanal. 

Sprawdzilem twoj kanal. 
Na moim kanalen(https://www.youtube.com/@net4alien559) sa odcinki  o okaleczeniach ludzi i bydla przez obcych, nazywaja sie silent kilers - nie masz ich na swoim kanale a by ci sie przydaly. Tak samo Konferencja Butcha witkowskiego ktorej nie masz. 
I regresja hipnotyczna Steve Pierce  ktora sam przetlumaczylem. 
Pobierz sobie smialo. 

Skomentuj