UFO istoty przybywające z wymiaru ducha, materializujące się w wymiarze ludzi ?

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

O zjawisku UFO napisano już tysiące książek. Ogromna ilość prac to badania zajść z udziałem załogantów tzw. pojazdów dyskoidalnych, niestety duża część z nich zawiera teorie jakie pojawiły się w głowach XX wiecznych ufologów, oparte o wygląd cywilizacji technologicznej człowieka. Najprościej i łopatologicznie tłumaczy to zjawisko Erich von Daniken, dla niego biblijna wizja Ezechiela opisywała "statek kosmiczny", gwiazda betlejemska to latający pojazd napędzany specjalnym paliwem, natomiast aniołowie to "kosmici" typu "Star Trek, czy "Gwiezdne Wojny". Tysiące ludzi to łyknęło !

Ogromny odsetek prac ufologów bazuje na informacjach pochodzących od kontakterów, a ci ostatni, jak większości wiadomo, otrzymują informacje od istot UFO, koło się zamyka. Na szczęście istnieją poważni badacze tego fenomenu (jak choćby dr Jacques Valle, prof Jacobs, pastor Hogard, i inni...) którzy nie dają się tak łatwo przekonać co do teorii, mówiącej o UFO istotach jako tzw. "kosmitach z rakiet".

J. Valle, tak jak prof. Jacobs uważa, że tysiące raportów odnośnie uprowadzeń ludzi przez UFO zaprzecza hipotezie genetycznych i naukowych eksperymentów przeprowadzanych na ludziach przez osobników obcych, wysoko rozwiniętych gatunków. OBCY raczej wykorzystują nas, gatunek ludzki, do swoich tajemnych planów, o których niewiele wiemy, mamy nie wiedzieć co z nami robią ("tajemnica" - "Na jej czole zaś wypisane było imię, tajemnica: Wielki Babilon, matka nierządnic i obrzydliwości ziemi." Ap 17:5).

Vallee uważa, że istnieje prawdziwe zjawisko UFO związane z inną niż ludzka formą świadomości, kontrolującą czas i przestrzeń. Zjawisko to było obecne przez całą historię ludzkości i przybierało różne formy w różnych kulturach! Według niego, forma inteligencji odpowiedzialna za to zjawisko próbuje ingerować w stosunki społeczne, używając podstępu w kontaktach z ludźmi. Niestety poglądy J. Valle'go nie są zgodne z globalną wiarą sporej rzeszy standardowych ufologów w ufo istoty jako "kosmitów", co doprowadziłu do uznania go przez ufologiczną klikę za odszczepieńca. UFOnauci muszą być "dobrzy" i muszą przynosić ludzkości światło i postęp, a najlepiej jak będą wpisani w dwa przeciwstawne trójkąty !

(Poniższa kompilacja pochodzi z najnowszego ufonautycznego programu okultystów iluminatów i kontakterów "Gaia.com". Nawet nie ukrywają, że chodzi o duchową inicjację i stanie się jednym z ufonautami-hybrydami !)

Jacques Vallee próbował zainteresować reżysera i masona Spielberga alternatywnym wyjaśnieniem tego zjawiska. W wywiadzie dla Conspire.com Vallée powiedział „Mówiłem mu, że cała sprawa może być jeszcze bardziej interesująca, bo może nie chodzi o istoty pozaziemskie. Odpowiedział, że prawdopodobnie mam rację, ale nie tego oczekuje publika. To jest Hollywood i chcę dać ludziom to czego oczekują.” Pamiętacie zapewne zdjęcia z filmu "Bliskie spotkania III stopnia", na których Spielberg zakodował przesłanie do braci fartuszkowych. Chodzi o połączenie rodzaju ludzkiego z Obcymi, jest to największa tajemnica tajnych bractw ordo ab chao 33 stopnia.

Jacques Valle uważa, że to, co nazywa się „niezidentyfikowanym obiektem latającym" nie jest w istocie ani obiektem, ani też latającym; potrafi, jak pokazują zdjęcia, zdematerializować się, a ponadto łamie powszechnie przyjęte zasady ruchu. C. Sagan, wybitny fizyk, twierdzi o nich z punktu widzenia fizyki: "...nie potrafimy tego wytłumaczyć, przypomina to magię; pojawia się pytanie wynikające z samego opisu zjawiska: magia czy supertechnika(?), niewytłumaczalna „materializacja" i „dematerializacja" UFO (jak w dawnym spirytyzmie) sugeruje, że obiekty te poruszają się raczej poza przestrzenią i czasem niż normalnie w przestrzeni."

A może po prostu ONI poruszają się w przestrzeni DUCHOWEJ ?! Jeżeli tak, to dla wielu ludzi wszystko zaczyna być prostsze. Jednak dla jeszcze większej grupy sprawa staje się zbyt skomplikowana: "przecież duch, dusza, rzeczywistość duchowa" to terminy religijne, a skoro tak, to nie są zgodne się z teorią materialnych "kosmitów" typu  "Star Trek".

Należy podkreślić, iż ogromna liczba ufologów opisuje Obcych jako tych, którzy sprawiają wrażenie, że dokładają wszelkich starań, abyśmy nie widzieli, jak naprawdę wyglądają, kim są i jakie są ich prawdziwe zamiary. Skoro nie są to standardowi "kosmici", to kim są ? Dlaczego ludzkość nie wie z kim ma do czynienia ? A może jest tak jak o tym wspominał reżyser i mason Spielberg: "ludzkość pragnie bardziej fikcji o jakoby lecących do nas, przez gwiezdną pustkę kosmitach, niż prawdy ?"

Skoro tak wygląda sytuacja, skoro ludzkość woli wierzyć w globalną ułudę o przybywających "materialnych gwiezdnych braciach, niosących postęp i nowoczesność", to warto wspomnieć o przepowiedni z 2 Listu do Tesaloniczan, który jest przez wielu biblistów tłumaczony w oparciu o taką właśnie sytuację, w jakiej się znaleźliśmy: "I dlatego Bóg ześle na nich działanie wielkiego zwiedzenia, aby uwierzyli kłamstwu" 2 List do Tesalioniczan 2:11

Aby nie przeciągać tego ciekawego tematu, proponujemy państwu program z udziałem L.A. Marzulliego oraz pastora Pete Valdeza, którzy przedstawią wam całkiem nowy pogląd o zjawisku UFO, a zwłaszcza o istotach, które podróżują "pojazdami dyskoidalnymi", zapraszamy !

Istoty anielskie w polu hylemorficznym - przybywajace z drugiego nieba - L.A. Marzulli, Pete Valdez

https://youtu.be/Kas8Xw2ynls

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj