UFO z Kumburgaz czyli "Watchers" z Turcji

Kategorie: 

http://archivosovni2.blogspot.co.uk/

Przedstawiam państwu jeden z najciekawszych przypadków rejestracji  między wymiarowego lub jak kto woli kosmicznego „pojazdu” UFO, wraz z jego załogantami. Video i obrazy uzyskane z tego materiału mogą w wielu czytelnikach wywołać strach lub wręcz przerażenie, zwłaszcza gdy nie jest się przygotowanym na prawdę związaną z istotami zwanymi w starożytności „Czuwającymi Nieba”, a z angielskiego „Watchers”

 

Przypadek ten pokazuje jak mało jeszcze rozumiemy z tego co się dzieje dokoła nas, ale i z nami, zamieszkującymi tą planetę, nawiedzoną w starożytności globalną katastrofą. Czy istoty te mają coś wspólnego z naszą starożytną historią ? Czy ich coraz częstsze pojawianie się jest zapowiedziane w Biblii lub przesłaniach chrześcijańskich ? Ufologia oparta o ewolucjonistycznie nastawionych badaczy nie daje nam odpowiedzi na wiele pytań, czasami wręcz zaciemnia sprawę tych tajemniczych bytów "odwiedzających" nas i naszą planetę. Opisany poniżej przypadek jest jednym z niewielu ukazujących te istoty w postaci w jakiej się zmaterializowały w tym wymiarze będąc nagranymi podczas dziwnych czynności, które wykonywały by osiągnąć jakiś wcześniej zamierzony cel.

 

Czy są to ich "własne" ciała, czy "zapożyczone" pozostaje kwestią otwartą, nad którą wielu się głowi. Spora część naukowców zajmujących się tym zjawiskiem nie uznaje duchowego wymiaru tych bytów, lub tego zjawiska, tego jaki wpływ wywiera ono na nas, a właśnie ten wpływ powinien wielu zainteresować, bo jest to sprawa kluczowa w całej tzw. ufologii, w określeniu tego kim są te istoty i jakie mają zamiary względem ludzkości, co takiego robią i dlaczego jest to zawsze tak ściśle tajne ?!

 

Świat paranormalnych zjawisk, do których zalicza się UFO kieruje się pewnymi zasadami, i nie jest tak, żebyśmy nie mogli dojść do rozwiązania  zagadki tych inteligentnych bytów.  Oczywiście sama nasza inteligencja nie zawsze wystarcza by rozwikłać tą tajemnicę, by ją rozpoznać, do tego potrzebna jest także duchowość, silne przekonanie związane z określonym poglądem na wszechświat, na to kim jesteśmy.

 

Tłumaczenie raportu pochodzi ze strony:  http://archivosovni2.blogspot.co.uk/ , został on napisany przez  Mario Valdesa mieszkającego w Chile, Ameryka Południowa.

 

UFO z Kumburgaz - Raport

Przypadek ten miał miejsce w miejscowości Kumburgaz w latach 2007, 2008 i 2009. Głównym świadkiem tego zdarzenia był mężczyzna o imieniu Yalcin Yalman, pracownik ochrony który podczas służby, w czasie  jednego ze wschodów Słońca zarejestrował niezwykłe video unoszącego się UFO obiektu. Pojazd był obserwowany ponad strefą wybrzeża Marmara. Yalman zdołał zarejestrować wiele innych momentów pojawienia się Istot inno wymiarowych, także podczas dnia będąc w towarzystwie świadków, z którymi to rozmawiał podczas filmowania.

 

Niezwykłą składową tego przypadku było to, że nagrania zostały dokonane z użyciem video adaptera mocowanego na obiektyw kamery, jego zbliżenie miało siłę 200x przybliżenia, co stało się przyczyną dużej ilości detali widocznych na zdjęciach. Po raz pierwszy video zostało przeanalizowane i upublicznione przez organizację ufologiczną „SIRIUS UFO” prowadzoną przez Haktana Akdogana. Sprawa stała się bardzo głośna w Tureckich mediach, jak i poza granicami tego państwa. Zapoczątkowała wielką debatę pomiędzy uczonymi tureckimi. W szczególności „Narodowa Rada do spraw Badań i Technologii” (tur. TUBITAK) zainteresowała się analizą oryginalnego materiału video, z intencją ustalenia prawdziwości  nagrań pod względem możliwego oszustwa, czyli wykorzystania wyskalowanych modeli lub innych efektów specjalnych.

 

Oryginalna taśma video została przekazana reprezentantom TUBITAK’u w ich siedzibie podczas transmisji telewizyjnej prowadzonej na żywo.  Rezultaty badań TUBITAK’u zostały zawarte w ich oficjalnym raporcie, z którego pochodzi poniższy fragment:

„..Obiekt obserwowany na dostarczonym materiale video posiada strukturę zrobioną ze specyficznego materiału i z pewnością nie jest obrazem wygenerowanym komputerowo, lub żadnym z efektów specjalnych stosowanych w celach symulacji takiegoż w warunkach studyjnych.  Konkluzją tego raportu jest stwierdzenie, że nie jest to specjalnie przygotowana obserwacja modelu, makiety czy innego oszustwa...”

 Ostatnia część raportu mówi .: „ ..stwierdzono, że obserwowany obiekt ma fizyczną strukturę i jest zrobiony z materiałów, które nie należą do żadnych ze znanych: jak samoloty, helikoptery, meteoryty, Venus, Mars, satelity, sztuczne światła, chińskie lampiony, etc., zjawisko najlepiej pasuje  do kategorii UFO czyli Niezidentyfikowanego Obiektu Lotniczego i jego nieznanego pochodzenia..”

Dodatkowe analizy zostały przeprowadzone przez specjalistę video , za pośrednictwem edytora obrazu oraz firmy od efektów specjalnych z Japonii, Rosji i Turcji, wszystkie konkludowały w ten sam sposób.  W Chile poprosiłem profesora Jose Atenas by ten zbadał pod względem technicznym video, jest to ekspert od grafiki i video z trzydziesto letnim telewizyjnym doświadczeniem.  Doszedł on do tych samych wniosków co inni, że video jest autentyczne.

 

Będąc szczery muszę stwierdzić, że na początku analizowałem materiały video z nadzieją by znaleźć jakieś elementy wskazujące na prawdopodobne fałszerstwo., szczególnie gdy rozważyć w jaki sposób „reklamowano” ten przypadek. Ogłoszono go jako pierwsze nagranie UFO z ich załogantami znajdującymi się w ich rzekomo latającym statku. Zachowanie mediów było dla mnie czymś dziwnym, nagłośnienia tego przypadku przez  mainstream wydawały się  podejrzane.

 

By dokonać analizy użyłem elektronicznej kopii oryginalnych materiałów video dostarczonych mi przez tureckiego badacza Haktana Akdogana.  Osobiście spotkałem się z nim by uzyskać te materiały oraz przedyskutować ten przypadek. Materiał będzie prezentowany w kolejności  w jakiej został badany. Jest to tylko pewna część z ogromnej ilości analizowanego video.

 

Po pierwsze wydaje się, że nagrania są robione uczciwie, w sposób naturalny, bez prób ukrycia czegoś.  Jest oczywiste, że nagrywający stara się by wszystkie ujęcia były poprawne, by jego kamera rejestrowała najlepszy obraz obiektu.  Ustawia kamerę tak by nagrywać jak najwyraźniej, martwi się by uzyskać punkty referencyjne podczas ogromnych zbliżeń.

 

Wszystko to może być tylko subiektywnym odczuciem, jednak w tym wypadku musi być brana pod uwagę całość relacji, czyli także świadek dostarczający informacji o  autentyczności całego zdarzenia podczas nagrywania pojazdu UFO.

 

Pierwsze wrażenia po obejrzeniu szumu filmowego z materiału video, zbliżeniach, punktów referencyjnych, ścieżki audio, czyli dzwięków tła, narracji oraz zachowania świadka są takie, iż potwierdzam autentyczność nagranego obiektu z dużej odległości, zarejestrowanego nocą  w miejscu pracy osoby rejestrującej zdarzenie za pomocą kamery video. Istnieją interesujące nagrania zrobione w godzinach dziennych, jednak nie będą one tu analizowane.

 

Początek analizy i pierwsze otrzymane fotogramy.

Jak już wspominałem celem tej relacji było znalezienie możliwych elementów wskazujących na oszustwo . Dlatego przeprowadziłem dokładną obserwację zdjęc poklatkowych wraz ze zbliżeniami.  Video i  użyte w tej części zdjęcia odpowiadają okresowi z 8 czerwca 2008 i 13 maja 2009, zdjęcia 1 i 2

[ibimage==21726==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Najbardziej widowiskowym aspektem tego przypadku jest rejestracja video domniemanych załogantów pojazdu UFO. Obraz był dobrze wypośrodkowany przez rejestrującego, zgodnie z jego słowami, iż "ktoś tam był", jak to zostało pózniej zinterpretowane słowem "załoga". W podsumowaniu, nagranie wskazuje, że w środku obiektu mógł się znajdować jakiś typ "włazu" , "okna" lub "drzwi", z którego czasami były widoczne dwie "głowy", a te były częścią korpusu owadzich ciał.

 

Po wstępnym przeglądzie zaobserwowałem kilka klatek filmowych, które wprawiły mnie zdziwienie i stan obcości.  Moją pierwszą reakcją było stwierdzenie, że "w końcu mamy ich uchwyconych !" Po dalszych analizach wyekstrahowałem dalsze klatki filmu, z którego zaczęły wypływać jeszcze bardziej dziwne obrazy, a co za tym idzie dochodzenie stało się bardziej kłopotliwe pod względem interpretacyjnym, pojawiły się różne możliwe teorie tłumaczące to co zostało zarejestrowane.

 

Konkretna sekwencja zdjęć pokazuje z akceptowalną klarownością moment, w którym jedna z sylwetek humanoida unosi się, następnie spogląda w prawo. Wygląd tej istoty wydaje się posiadać relatywnie dużą głowę względem ciała, wraz z dwoma dużymi czarnymi oczami skierowanymi ku brzegowi, zdjęcia 3 i 4. Poniżej klatka z filmu, przedstawiona w oryginalanej jakości zarejestrowanego obrazu:

[ibimage==21727==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Na dolnym zdjęciu został zastosowany filtr, jednakże był to tylko jeden stopień filtrowania zwiększający jaskrawość sceny tak by nie uszkodzić obrazu.

[ibimage==21728==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Sprawdzając niezliczoną ilość razy te sekwencje nabrałem przekonania, że sylwetka obcego nie jest statyczna, jest w ciągłym ruchu spoglądając w różnych kierunkach. Poniżej kilka klatek opisujących ruch istoty oraz "pojazdu" względem kamery:

[ibimage==21729==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

Poniżej sekwencja w zwolnionym tempie wraz ze zwiększonym poziomem jasności obrazu, ujęcie klatek jest zapętlone co 2 sekundy.

[ibimage==21730==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Nagrany obraz video wskazuje, że obiekt się obniża względem klatki, co moim zdaniem wskazuje na ruch wznoszącej się kamery. Zachowanie się sylwetki wraz z ruchem ręki nagrywającego utrudnia uchwycenie szczegółów co widać w chwilowej utracie ostrości.

 

W następnych klatkach filmu możemy zaobserwować "humanoidalną postać" bez powiększenia obrazu.

[ibimage==21731==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==21732==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Pokazane dotąd zdjęcia należą do lepszej jakości. Chciałbym jednak zaprezentować wybrane trzy klatki, które poprą hipotezę, że widoczne na nagraniu sylwetki  są autentyczne, a nie jest to produkt gry świateł i cieni lub złej interpretacji. Według mojej oceny  figury humanoidów występują na nagraniu i są w ciągłym ruchu.

[ibimage==21733==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Ponieważ obraz jest czasami niewyrazny potrzebne jest ustalenie, czy występuje tam więcej niż jeden ufonauta. Pokazany poniżej obraz wskazywać może na to, że znajdują się tam dwie postacie. Widoczny na lewo humanoid posiada charakterystyczną głowę, wraz z dwoma wielkimi oczami.

[ibimage==21734==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

COŚ się porusza w pierwszym planie.

To co było widać niewyraznie w sekwencji zapętlonej na poniższych zdjęciach jest uchwycone z większą dokładnością. To coś to sylwetka i ruch "insektoida" Jego głowa i zachowanie przypomina coś co jest związane z owadami.  Oczy tej owadziej istoty są znacznie większe i umieszczone bardziej na zewnątrz, jednak sama głowa wydaje się być mniejsza od pozostałych istot obecnych w pojezdzie. Wydaje się mieć dłuższą szyję i o wiele bardziej "szczupłe ciało" Ruchy jak i budowa owadziej istoty przypominają modliszkę.

[ibimage==21735==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Na dalszych zdjęciach została zaprezentowana rysunkowa analiza nagrania video oraz poszczególnych klatek w różnej konfiguracji, tak by unaocznić faktyczny przebieg położenia modliszkowatej istoty na zaprezentowanym materiale.  Postać modliszki i jej położenie jest pokazane jako rysowany dodatek.

 

To co zostało tu zobrazowane w postaci zdarzenia z modliszkowatym obcym pochodzi z analizy wszystkich dostępnych materiałów video oraz wyekstrahowanych zdjęć. Wszystkie materiały wskazują, że taki był przebieg tego krótkiego epizodu na statku UFO.

[ibimage==21736==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==21737==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==21738==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Na zdjęciu poniżej możliwe jest ustalenie szczupłej sylwetki brązowego koloru wraz z mniejszą głową, znajdującej się z przodu dwojga postaci patrząc z perspektywy nagrywającego.

[ibimage==21739==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Jak wskazałem na początku, jest to graficzna analiza tego przypadku, czyli oparta na materiałach uzyskanych dzięku kamerze video. Nie próbuję wyciągać wniosków co do natury ani pochodzenia zjawiska.  Do tej pory nie ukazało się żadne konwencjonalne wyjaśnienie organizmów zarejestrowanych na materiale filmowym.

 

Do tego miejsca ustaliłem, że na zdjęciach występują trzy postacie, dwie podobne do siebie, czyli wielkogłowe z małymi korpusami oraz modliszkowanta w "pozycji modlącej się" Wszystkie trzy są w ciągłym ruchu, wyglądają jakby wymieniały między sobą jakieś informacje. Z analizy ruchu tych istot wynika coś zaskakującego. Szybkość  z jaką się poruszają jest niesłychanie wysoka, to tak jakby odtwarzane video zostało przyspieszone do maksymalnych wartości !

 

Ciężko jest ustalić z jaką prędkością powinno być odtwarzane video by ruchy wydawały się "normalne"  Próby pokazały, że oglądanie powinno odbywać się z możliwie jak najmniejszą prędkością video odtwarzacza.  W tym momencie wnioski jakie powinny być wyciągnięte na temat szybkości ruchów tych istot pozostawiam wszystkim zainteresowanym. (Wystarczy przyjrzeć się zachowaniu owadów by zrozumieć naturę ich ruchów, także szybkość - dopisek mój)

 

Coraz więcej pytań.

Po zapoznaniu się z analizą graficzną należy zapytać kim są sylwetki ?, a zwłaszcza co one robią ? Dlaczego są tak ruchliwe ? Dalsza analiza będzie miała za zadanie rozwiązanie części z tych pytań.

 

Co oni tam robią ?

Trzy sylwetki wydają się współpracować pomiędzy sobą. Wygląda, że są zajęte wykonaniem konkretnego zadania, znajdują się w dolnej, lewej części sceny, generalnie spoglądają w kierunku dolnym.  Insektoid często umieszcza swoje "ramiona" w kierunku strefy obrazu dolnej sylwetki. By spróbować ustalić co oni robią zrobiłem nową analizę zdjęć i strefy ich działań..

 

Poniżej zdjęcie na którym widoczne jest zachowanie załogantów. Widoczne jest poruszanie "rękoma" w obrębie badanego obszaru.

[ibimage==21740==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Dalej zaprezentuje kolejne zdjęcia mające wzmocnić to przypuszczenie.  W tym momencie muszę przyznać, iż dalsze badanie tej sceny wywołuje u mnie niepokój, co może być wstępem do wyjaśnienia ich zachowania. Kolejne zdjęcie jest w jakości oryginalnej, bez żadnych korekcji.

[ibimage==21741==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

W analizie tej klatki filmowej ustaliłem, że tym czymś co tam się znajduje, w dolnej części obrazu jest kolejna sylwetka humanoida, umieszczona jest ona horyzontalnie. W kolejnym zdjęciu jaki  uzyskałem z materiału video, widoczny jest ruch głowy tej postaci, a nawet jej "twarz" W zdjęciach poniżej zostały zastosowane jedynie filtry ostrości oraz oświetlenia, w takim stopniu by nie uszkodzić informacji zawartej na obrazie.

[ibimage==21742==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==21743==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

W pokazanych zdjęciach zastosowałem technikę nakładania własnej grafiki tego co uważam za rozgrywającą się tam sytuację. Trzy postacie wykonują jakieś zadanie nad czwartą leżącą w pozycji horyzontalnej.  Ta analiza i wnioski zaprezentowane w tym momencie są sumą całości materiału video oraz wszystkich zdjęć wraz z wielokrotnym odtwarzaniem materiału, co dało właśnie takie wyniki.

Wydaje się trudnym ukazanie graficzne manipulacji dokonywanych przez wspomniane trzy postacie nad czwartą, jednakże postaram się pokazać coś co wynika ze zdjęć, to jest ich ruch "rąk-kończyn" nad leżącą postacią.

[ibimage==21744==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Oczywiście część z detali, o których tu wspominam jest zbyt "cienka" by mogła być uchwycona przez normalne parametry filmującej kamery z tak odległego dystansu, jednakże tele-konwerter Yalmana z 200-krotną mocą przybliżania zadziałał znakomicie.

 

Poniżej sekwencja, na której widać jakiś ruch, prawdopodobnie rąk załogantów. (Większość z nas zna termin używany w niewyraznych analizach cyfrowych zdjęć albo cyfrowego video, a nazywany "pikselozą" W tym przypadku pikseloza wskazuje na ruch czegoś co można uznać za kończyny ufo istot - dopisek mój)

[ibimage==21745==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

SCENA

Zebrane zdjęciowe informacje, jedne z większą dokładnością, inne wywnioskowane z szerszego oglądu sceny pozwoliły mi zilustrować graficznie to co się działo na pokładzie pojazdu UFO.

 

Podsumowanie: dwie podobne do siebie postacie wielkogłowych pomagały trzeciej "cienkiej" o brązowym zabarwieniu czyli insektoidzie,  modliszko podobnej. Modliszka z jej inną budową anatomiczną od pozostałych wykonywała jakieś czynności nad osobą leżącą horyzontalnie, a wyglądającą na inną od pozostałych trzech. Wszystko to miało miejsce we wnętrzu latającego pojazdu UFO.

 

Kolejne przedstawienie zdjęciowo-graficzne jest obrazem całościowym wynikającym z analizy zgromadzonego do tej pory materiału.

[ibimage==21746==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Sprawa latającego obiektu.

Kolejne analizy będą tylko powierzchniowymi próbami ukazania rzekomo latającego obiektu UFO. Jednym z kontrowersyjnych detali tego przypadku jest to, że zgodnie z zeznaniem świadka na szczycie UFO znajdował się otwierany właz, poprzez który załoganci mogli być widoczni. Na dole analiza dwóch zdjęć uzyskanych z dwóch niezależnych nagrań, matriały zostały nagrane  29 maja 2008 roku oraz 17 maja 2009.

 

Na pierwszych zdjęciach obiekt nagrany w roku 2008 pozostaje w stanie z zamkniętym włazem, widoczne są tylko wypukłości tego miejsca, w którym się znajduje ruchome "okno".  Na kolejnym zdjęciu z roku 2009 widoczne są uchylone włazy, a świadek stwierdził widoczność "kogoś" wewnątrz.

[ibimage==21747==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Kolejna analiza obrazów przedstawia nałożenie linii tak by sprawdzić poprawność obrazów, mającą wskazywać na identyczność pojazdu ukazującego się w roku 2008 a tym z 2009.

[ibimage==21748==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Kolejnym ciekawym elementem tej obserwacji jest jej dzienna aktywność. W dziennej obserwacji UFO z Kumburgaz  oraz podczas zbliżającego się zachodu tylko świetlne ślady były widoczne w miejscu materializacji. W omawianych zdjęciach podczas zachodu widoczna jest mgiełka oraz zabarwienie charakterystyczne dla czasu, wktórym ufo zostało nagrane. Część badaczy sugeruje, że kształt ukazywujących się świateł pasuje do kształtu zaobserwowanego pózniej obiektu.  Kolejne zdjęcia to porównanie nagranych obrazów UFo pomiędzy drugim czerwcem 2008, a 15 majem 2009.

[ibimage==21749==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Podsumowanie

W czasie dochodzenia nie zostało odkryte fałszerstwo mające polegać na manipulowaniu obrazem za pomocą efektów specjalnych. Obiekt nagrany na taśmie video znajduje się w ruchu. Na materiale filmowym widać postacie UFO wykonujące ruchy, mające na celu wykonanie jakichś zadań.

 

Tylko zwolnienie prędkości odtwarzania nagrania pozwala dostrzec niezwykle szybkie ruchy "kończyn" tych istot. Postacie nie wydają się kukiełkami ani innymi modelami generowanymi komputerowo.

 

Trzeba jednak podkreślić, że w latach w jakich zostało to nagranie wykonane istniała możliwość spreparowania takiegoż, jednakże tylko nieliczne wytwórnie filmowe na świecie byłyby zdolne do wykonania tak niezwykle skomplikowanego zadania, co było by jednocześnie horrendalnie kosztowne.

 

Konkludując oceniam ten przypadek jako autentyczny z wysokim współczynnikiem "dziwności". Do czasu napisania tego raportu nie ukazały się inne analizy wskazujące na możliwość oszustwa.  Przypadek UFO z Kumburgaz pozostaje ciągle niewyjaśnionym.

Koniec raportu.

 

Kilka słów od tłumacza oraz próba oceny

Jeżeli chodzi o UFO z Kumburgaz to część badaczy wyraża pogląd, iż pojawianie się tego obiektu w tym samym miejscu kilkakrotnie na przestrzeni czasu, może wskazywać że jest to przemieszczanie się poprzez czas. Obiekt pojawiając się kolejne razy w tym samym miejscu sprawiał by dla nas wrażenie odległości czasowej, jednak dla nich był by to tylko kolejny skok czasoprzestrzenny aby wykonać jakieś paranormalne zadanie związane z czwartą osobą umieszczoną na ich stole.

 

Ocena zajścia ufonałtcznego

Jeżeli  miałbym się pokusić o skomentowanie tego materiału, to osobiście mógłbym zaryzykować opis dwóch możliwości. Pierwsza to taka, że to co widzimy w postaciach i ich zachowaniu świadczyć może, iż osoba leżąca w pozycji horyzontalnej jest porwaną ofiarą czyli człowiekiem, na której się experymentuje z jej psychiką, bądz duchem poprzez psychikę, człowiek ten jest pod całkowitą mentalną kontrolą tych istot wykonując nieznane polecenia, istoty te pokazują coś tej osobie, dlatego musiały uchylić właz by ta mogła coś zaobserwować umysłem oraz własnymi oczami.

 

Drugą możliwością jest ta, iż to co obserwujemy, to trzy istoty z "kosmicznej federacji GMO" a osoba leżąca to ich efekt pracy, czyli hybryda. Właz został otwarty, a hybrydalna postać w pozycji horyzontalnej musi zeskanować umysłem wybrany obszar w jakimś nieznanym celu. Hybryda nad którą się uwijają dwie istoty wraz z modliszką, to słabowita "osoba" powstała w wyniku ich działań genetycznych, nie mająca możliwości poruszania się, a stworzona tylko do jakiegoś paranormalnego celu, znanego tylko tym bytom. Widok ten może nasuwać podejrzenie, że jest to specjalnie wychodowana istota do sterowania zbiorowością ludzką za pomocą ich technologii genetycznej (mogącej mieć związek z umysłem i duchem). Sterowanie społeczeństwami jest niesłychanie ważnym aspektem zjawiska UFO, jednak o tym postaram się napisać innym razem, gdyż jest to niesłychanie złożony problem i jednocześnie wielce kontrowersyjny.

 

Dalsze refleksje

Przyjmując ufo istoty jako humanoidy typu owadziego, można by opisać ich zachowanie w taki sposób, iż przylatują tu jak do swojego "poletka kosmicznego" (para ziemskiej rzeczywistości ich świata lub z innego wymiaru) i przeprowadzają działania typu ochrona swoich żywicieli co ma miejsce w przyrodzie, jest ich tak duża liczba (wizyt ufo) że taka teoria jest prawdopodobna...:

Do podobnych wniosków doszedł znany amerykański ufolog dr Allen Hynek. Powiedział on, że: "...Sprawa ta jest bardziej skomplikowana, niż każdy z nas to sobie na początku wyobrażał. Ma ona aspekty paranormalne, ale również fizyczne. (...) Jeśli dowody zmuszą nas ostatecznie do przyjęcia wersji paranormalnej to ją przyjmiemy. (...) Teoria pozaziemskiego pochodzenia NOL -i budzi pewne wątpliwości. Chodzi tu konkretnie o to, że widujemy ich za dużo. Z jakiego powodu mielibyśmy być tak często odwiedzani? Osobiście skłaniam się ku myśleniu w kategoriach metaziemskich, swego rodzaju równoległej rzeczywistości. (...)NOL -e wydają się materializować i dematerializować. (...) Ludzie, którzy mieli przeżycia związane z NOL -ami posiedli pewne zdolności paranormalne...". 

[ibimage==21750==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

"...Chodzi tu konkretnie o to, że widujemy ich za dużo. Z jakiego powodu mielibyśmy być tak często odwiedzani?.."

Z takiego, że jesteśmy ich uprawą, to znaczy pewne grupy ludzi lub narody stały się ich chodowlą, pytanie tylko co uprawiają ? Czy żywią się jakąś energią ludzi, naszymi uczuciami, emocjami, czymś związanym z umysłem...? (pomijając aspekt pobierania od męższczyzn spermy czy kobiecych jaj) Jakie badania przeprowadzają ? Co badają ? Czy człowieczeństwo i nasze Dusze ich interesują jako istot owadzich, posiadających inną naturę, inną od naszej człowieczej ? Czy istoty UFO to biblijne duchowe stworzenia, które wybrały sobie nowe dziwne "mieszkania", będąc zmuszonymi do ciągłej ich modyfikacji ? Czy jako ludzie jesteśmy wyjątkowi pod względem ludzkim ? Bo czym jest człowieczeństwo w kontakcie z owadzimi umysłami i ich ciałami (jeżeli je w ogóle posiadają na stałe) ?! Czy jesteśmy kosmicznym gatunkiem mającym być tylko materiałem do ich skrytej eksploatacji ?  No i jedno z najważniejszych pytań, czy możemy się przed nimi jakoś bronić ? A może jest jeszcze inne wytłumaczenie niż te związane z tzw. uprawą ? Biblijne, za którym się zdecydowanie opowiadam.

 

zródło raportu znajduje się na tej stronie: http://archivosovni2.blogspot.co.uk/

"...Ważne jest by nigdy nie przestać pytać. Ciekawość nie istnieje bez przyczyny. Wystarczy więc, jeśli spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy każdego dnia. Nigdy nie trać świętej ciekawości. Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć..." Albert Einstein

Na wyżej postawione pytania staram się znaleść odpowiedzi na moim blogu, na który serdecznie państwa zapraszam pod tym linkiem:  http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

 

Przypadek z Turcji znalazł się razem z urywkiem oryginalnego video w słynnym już filmie L.A. Marzuliego "Watchers 7". Można wpisać na youtubie  "Kumburgaz UFO" i obejrzeć wiele dokumentów analizujących to szokujące nagranie. Jest to bez wątpienia jedno z najlepszych na świecie gdzie widać UFO załogantów w akcji !

[ibimage==21751==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Oto oryginalne nagranie organizacji "SIRIUS" przedstawiające ten przypadek:

İstanbul / Kumburgaz UFO Görüntüleri / WORLD EXCLUSIVE

http://www.youtube.com/watch?v=2BEM-ObMXJY

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

...kiedyś odpisze jak będę miał coś do powiedzenia...

Portret użytkownika Gość_207

Witam Nie chcę rozwodzić się

Witam
Nie chcę rozwodzić się nad treścią artykułu. Powiem tylko, że od dłuższego czasu znam tą sprawę i nawet pokusiłem się o zrobienie serii ilustracji - tapet na pulpit monitora PC. Są to raczej dość swobodnie potraktowane fakty, które tutaj opisano. Mnie tylko to zdarzenie zainspirowało do wykonania tej serii. Tym, którzy zapragną je zobaczyć podaję adres mojego bloga.  Można dyskutować, ale z faktami to raczej się nie da. Można je tylko przyjąć takimi, jakie są lub je odrzucić.
 http://blogowiskopl.blogspot.com/

Portret użytkownika MONSTER

Z moich obserwacji wynika że

Z moich obserwacji wynika że spora część osób nie potrafi przyjąć do wiadomości pewnych faktów. Może ktoś mi powie skąd się bierze ten upór przechodzący wręcz w panikę w negowaniu istnienia Boga, Aniołów i Demonów? W Piśmie Świętym można doszukać się stwierdzenia że istnieją osoby wybrane od czasu założenia świata. Czy osoby wybrane są tymi które dostrzegają zjawisko? Kto lub co blokuje innym przyswajanie i łączenie fatów? Czy działalność tzw. UFO poprzez implanty blokuje czy też wzmacnia świadomość istnienia innej formy życia na naszej planecie?

Strony

Skomentuj