UFO łamią znane prawa aerodynamiki, twierdzi fizyk Michio Kaku

Kategorie: 

Źródło: US Army

Dr Michio Kaku podczas wywiadu stwierdził, że UFO nie przestrzegają znanych praw aerodynamiki i wykraczają poza technologię, którą człowiek może dziś wyprodukować. Dr Michio Kaku, światowej sławy fizyk teoretyczny, uważa, że ​​zjawisko UFO ujawnia tak niesamowitą technologię, że teraz wojsko musi udowodnić, że UFO nie są obiektami z innych światów, a nie teoriami spiskowymi.

W niedawnym wywiadzie z Joe Roganem Michio Kaku wyjaśnił, że wielokrotne obserwacje różnymi środkami zostały potwierdzone przez wiarygodnych świadków, zmieniając w ten sposób rozkład ciężaru dowodu. Wcześniej ludzie, którzy wierzyli w UFO, musieli udowodnić swoje istnienie, ale teraz ten ciężar przeszedł na Pentagon, wojsko i to oni muszą teraz udowodnić, że UFO nie są kosmitami.

W przeszłości naukowcy uważali za tabu dyskutowanie lub zainteresowanie UFO. Jednak w ostatnich latach zgromadzono tak wiele dowodów na to, że ten paradygmat upadł. Odnosząc się do spotkań marynarki wojennej USA z niezidentyfikowanymi zjawiskami powietrznymi, zasugerował, że przyczyną mogą być naddźwiękowe drony. Wyjaśnił jednak, dlaczego uważa, że ​​jest to mało prawdopodobne.

Minęły dziesięciolecia, odkąd widziano te obiekty wykonujące niesamowite manewry i przyspieszenia. Dr Kaku wyjaśnił, że drony to jest bardzo nowa technologia. Chociaż USA, Rosja i Chiny pracują nad dronami naddźwiękowymi, technologia jest nadal prymitywna. Więc nie wiemy, czym one są, powiedział Kaku.

 

Jeszcze ciekawsze jest to, że te UFO nie wytwarzają grzmotów dźwiękowych – kiedy przekraczasz barierę dźwięku, wytwarzasz potężny i donośny grom dźwiękowy, które można słyszeć na wiele kilometrów we wszystkich kierunkach. Obiekty te nie wytwarzają żadnego słyszalnego hałasu i nie mają widocznych sił napędowych. Dlatego zdaniem Kaku, UFO przestrzegają praw fizyki poza naszym rozumieniem i naruszają znane prawa aerodynamiki.

 

Rogan zapytał dr Kaku, czy w teorii jest coś, co mogłoby wyjaśnić, jak poruszają się i zachowują UFO, i czy UFO to technologia z „innej planety, galaktyki czy czegokolwiek”. Fizyk teoretyczny powiedział, że rozmawiając z kolegami na ten temat, odnosili się do czegoś oczywistego. Chodzi o to, że rakieta przy użyciu konwencjonalnych środków podróżująca z prędkością 40 tys km/h potrzebowałabhy 70 tysięcy lat, aby przebyć drogę od najbliższej gwiazdy. Dlatego takie obiekty nie mogą istnieć, a jednak.

Dlatego większość naukowców odrzuca te obserwacje jako manifestację obecności obcych cywilizacji, ponieważ są one sprzeczne z prawami Einsteina. Ale czy to nie jest głupie? To tak, jakby powiedzieć: „Czy wiesz, ile czasu zajmie ci przewiezienie konia z Los Angeles do Sydney w Australii?", odpowiedział Rogan. Zgadza się, powiedział dr Kaku. Dlatego mówię, podsumowując, że są obcy - czy kimkolwiek oni są - mogą być tylko o sto lat przed nami. Ale trzeba otworzyć swój umysł na możliwość, że są o tysiące lat bardziej zaawansowani niż my, a tysiąc lat to nic w porównaniu z wiekiem wszechświata.

Kiedy zajdzie się tak daleko w sferę energii, prawa fizyki zaczną się rozpadać w coś, co nazywa się „energią Plancka”. Teoria strun opiera się na energii Plancka, która ma od 10 do 19 miliardów elektronowoltów i jest tysiąc bilionów razy silniejsza niż to, co zarejestrowano w Zderzaczu Hadronów w Genewie w Szwajcarii. Dr Kaku doszedł do wniosku, że każda cywilizacja zdolna do wykorzystania energii Plancka byłaby w stanie zdominować przestrzeń i czas oraz stworzyć tunele czasoprzestrzenne i portale w kosmosie, co wskazuje na cywilizację typu 3 w skali Kardaszewa.

Dr Kaku wyjaśnił też, że dane zebrane przez różne źródła wskazują, że UFO poruszają się z niesamowitą prędkością - od 5 do 20 machów, czyli dwudziestokrotnie większą od prędkości dźwięku. Ponadto obiekty zygzakują z takimi prędkościami i możemy nawet zmierzyć siłę G wewnątrz UFO, która powinna być wtedy kilkaset razy większa od siły ziemskiej grawitacji. Oznacza to, że siły te zmiażdżyłyby kości każdej żywej istoty.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Marek_rbk

Zawsze mnie to trapiło jakim

Zawsze mnie to trapiło jakim cudem naukowcy czyli ludzie którzy powinni mieć najbardziej otwarty umysł mają ten umysł niesłychanie ograniczony. Kto powiedział że nie można podróżować między gwiazdami? Bo odległość? Bo kłóci się to z prawami fizyki? Jasne, może się kłóci ale z prawami które znamy jako ludzie. Raptem 600 lat temu gdyby na środku pola bitwy pod Grunwaldem postawić jeden czołg ten zmieniłby losy świata. Byłaby to technologia kosmiczna, nieosiągalna, magiczna. Technologia która nie miała prawa istnieć a jednak. Gdy człowiek wszedł w ere pary i zaczął tworzyć coraz szybsze maszyny pokutowało przekonanie że nie można podróżować z prędkością ponad 100 km na godzinę bo człowiek by się udusił. Okazuje się że jednak można. Latamy w kosmos od raptem 60 lat a już nam jako ludziom wydaje się wydaje że wszystko wiemy i że pozjadaliśmy wszystkie rozumy 

Skomentuj