UFO mogą być ludzkimi pojazdami z przyszłości

Kategorie: 

geekologie.com

Cofnięcie się w czasie jest często eksploatowanym wątkiem stosowanym w filmach fantastyczno naukowych. Jest to też całkiem dobre wytłumaczenie dla ilości i mnogości różnego rodzaju obiektów latających nieznanego pochodzenia, które są obserwowane praktycznie na całym świecie.

Najszerzej uznawana teoria zakłada, ze UFO widywane gdzieniegdzie to w większości produkty tajnych projektów rządowych. Zapewne wiele z niezidentyfikowanych pojazdów to wytwory człowieka i jego machiny wojennej, ale to i tak nie wyjaśnia ogromu obserwacji na wszystkich poziomach i z ziemi i z kosmosu. To się zaczyna robić zjawisko masowe..

Władze tylko, dlatego nie podnoszą tego tematu  i wolą go wyśmiewać, ponieważ nie mają pomysłu jak  wytłumaczyć to ludziom i jak odpowiadac na nieuchronne pytania. Podróże w czasie raczej nie są wyjaśnieniem, które większość "zdroworozsądkowych" obywateli byłoby w stanie przyjąć. Lepiej, więc tego nie ruszać i nazywać wszystko chińskimi lampionami w dowolnej konfiguracji z dowolnymi światełkami.

Jeśli podróże w czasie są możliwe, a teoretycznie są, to wiadomo, że nie są to tak do końca podróże w czasie a raczej podróże do innej czasoprzestrzeni. Paradoks dziadka uniemożliwia podróż w czasie w efekcie, której moglibyśmy zabić kogoś, kto miał być naszym pra pra dziadkiem. Gdyby to było możliwe powinniśmy zniknąć a raczej nigdy się nie narodzić. Dlatego właśnie naukowcy proponują, że podróż mogłaby być do danego punktu w czasie, ale nie w tym samym wszechświecie, z którego wyruszamy. To będzie po prostu przeskok na którąś ze strun czasoprzestrzeni.

 

Założenie, że UFO to goście z innego czasu pragnący podziwiać wszechświat bliski im w pewnych kluczowych momentach jest zatem pełnoprawną hipotezą. To tłumaczyłoby ilość obserwacji UFO w czasie pewnych ważnych wydarzeń historycznych. Przyczyny takich wizyt mogą być też inne, na przykład chęć prowadzenia badań przez naszych potomków etc.

UFO jak każda teoria spiskowa wkrótce może przestać być traktowana z przymrużeniem oka. Trwająca fala obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających to może być dopiero początek. Wkrótce może nawet dojść do sytuacji, w której ludzkość nie będzie mogła ignorować tego zjawiska i traktować go tylko w charakterze wymysłu popkultury.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Ampa Vatis

  Podróż w czasie jest jak

 Podróż w czasie jest jak najbardziej możliwa, zarówno w przód jak i w tył. Jedynym mankamentem takich podróży jest to, że mogą się one odbyć tylko na płaszczyźnie energetycznej, gdzie nie dojdzie do jakichkolwiek zaburzeń czasu i przestrzeni. Patrzeć ale nie dotykać.Dla przykładu „podróży” w czasie podam tu zdolność prekognicji, która daje nam wgląd w przyszłe wydarzenia. Niestety gdyby ta zdolność przenosiła nas w czasie fizycznie zaburzyło by to delikatną równowagę energii i mogło spowodować katastrofalne w następstwach skutki, a co za tym idzie mogli byśmy się nigdy nie pojawić i tym samym nie odbyć tej podróży. Paradoks.  Tak więc raczej nie stawał bym po stronie teorii o pochodzących z przyszłości kosmitach, gdyż jest mocno naciągana. 

Chcesz wiedzieć więcej? http://ampavatis.manifo.com/ 

Portret użytkownika baca

podroze w przyszlosc sa

podroze w przyszlosc sa niemozliwe - juz Lem zauwazyl to i pare razy opisal. wg niego niemozliwosc polega na tym ze podroznik w przyszlosc natychmiast by sie postarzal no i umarl podczas podrozy, po prostu ze starosci.
natomiast w przeszlosc pewnie mozna sie przemieszczac tylko potrzeba sporo technologii

Portret użytkownika grubyhenio

"Podróż" jako taka w czasie

"Podróż" jako taka w czasie jest niemożliwa nie dlatego, że Lem tak zauważył, ale dlatego, że wszystko co ma jakąkolwiek masę nie może pędzić szybciej niż światło - jedynie fotony, które masy nie posiadają. Natomiast "skok" w czasoprzestrzeni wydaje się prawdopodobny i kto wie, możliwy.Strasznie intryguje mnie teoria "starożytnych astronautów" - jestem jej wiernym fanem i "badaczem". Uważam, choć nie jestem "wierzącym" w obecnym tego słowa znaczeniu, że nie należy pomijać znaczenia świętych ksiąg naszego świata. Zakładanie,że "bajką" jest, iż nagle, w wielu zakątkach świata, tubylcy zaczęli opisywać dokładnie te same zjawiska wydaje się postępowaniem nielogicznym. Być może, cała nasza tzw. nauka i dążenie do poznania zawiera się w całości w już spisanych słowach. 

Portret użytkownika baca

jak to fotony nie mają

jak to fotony nie mają masy???
kolejny raz musze prostowac te niewiedze: foton gdyby go polozyc na wadze wskaze oczywiscie zero ale poniewaz poruszaja sie z predkoscia swiatla posiadaja energie ktora mozna juz przeliczyc na mase ruchomą
wiesz ile tego jest?
co dobe ze Slonca oraz innych gwiazd do Ziemi dociera okolo 168 ton! - tyle sumarycznie waza fotony.
a to ze lubisz starozytnych astronautow to ci sie pisze na plus bo zanim ludzie przerobil stare teksty w religie lub jakies inne czary mary to byla stricte wiedza naukowa - udowodnil to Schileman - archeolog amator. wszyscy brali mitologie grecka za jakies bajki a on wzial... doslownie, pojechal do Grecji wbil szpadel i dokonal najwiekszego odkrycia wszechczasow - znalazl ruiny starozytej Troi oraz skarb krola Priama
tak ze ze starych tekstow trzeba tylko wywalic te wszystkie naciagane przez tlumaczy "interpretacje" aby sie dokopac do sedna a potem nalezy je wziasc po prostu doslownie - to klucz do sukcesu, ku rozpaczy wszelkiej masci "profesorow" i "specjalistow" nie majacych oprocz pustych dyplomow niczego do pokazania
pozdrowienia

Portret użytkownika arkadios

JESLI COFNELISMY SIĘ W CZASIE

JESLI COFNELISMY SIĘ W CZASIE DO OBECNEGO CZASU WIĘC NAM SIĘ UDAŁO PRZETRFAĆ JAKO LUDZKOŚĆ.CHOĆ OSOBIŚCIE UWAŻAM ŻE BARDZIEJ SA TO LUDZIE Z ALTERNATYWNEJ ZIEMI WZGLĘDEM NASZEJ TZ.MOŻNA JĄ ZOBACZYĆ W TZ.MIRAŻACH A NIE BEZPOŚREDNIO Z NASZEGO CZASU TU I TERAZ.

Portret użytkownika zarejestrowany

A kto twierdzi, że ufo

A kto twierdzi, że ufo zjawisko nie istnieje ? Jest po prostu mało rozpoznane. Ja się opowiadam, że to byty duchowe i dlatego trzeba do nich przykładać miarę ducha, a to że podróżują statkami materialnymi lub że się materializują to już coś innego. Dlatego także trzeba zawsze się mieć na baczności przed zniewoleniami duchowymi. Właśnie obejżałem ten film i się z nim zgadzam.http://www.youtube.com/watch?v=zhCHiwVRPXo

Coś, ponad co nic większego nie może być pomyślane, jest tak bardzo prawdziwe, że nawet nie można pomyśleć, że tego nie ma. http://technologiamaszynowa.blogspot.co.uk/

Strony

Skomentuj