UFO mogło wywołać erupcję japońskiego wulkanu Ontake

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Niedawno media całego świata przekazywały tragiczne wieści z erupcji wulkanu Ontake w Japonii. Okazało się, że kilkudziesięciu wspinaczy nie przeżyło tego wydarzenia. Niektórzy zwracają uwagę, że na filmach dokumentujących to, co się tam stało widać niezidentyfikowane obiekty latające.

 

Już wielokrotnie pisano na tych łamach o dziwnych anomaliach związanych z wulkanami i pojawiającymi się w ich okolicach niezidentyfikowanymi obiektami latającymi. Słynne były obserwacje z Meksyku, w okolicy krateru wulkanu Popocatepetl. Okazuje się, że do podobnej obserwacji doszło również w przypadku erupcji wulkanu Ontake 27 września.

 

Od razu pojawiły się opinie, że nagła erupcja wulkanu Ontake bez jakichkolwiek oznak przebudzenia to efekt tego, że erupcja została wywołana, na przykład poprzez kilkanaście wlatujących do krateru obiektów.

 

Po co cokolwiek miałoby wlatywać do wnętrza wulkanu? Dla nas wydaje się to absurdalne, bo nie posiadamy technologii, która to umożliwia, ale dla innych istot może być to dziecinnie łatwe i na dodatek skuteczne, bo gdzie jak gdzie, ale we wnętrzu wulkanu nie będziemy przecież nikogo szukać.

 

Nowożytni ufolodzy wskazują często na wulkany jako miejsca, które szczególnie łączą się z obserwacjami niezidentyfikowanych obiektów latających. Wedle ogólnie uznawanej teorii, mogą być one swego rodzaju wrotami do wnętrza Ziemi. Jest to zresztą kolejny obszar będący dla nas poza zasięgiem.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika rrrrr

w bibli pisało o boskich

w bibli pisało o boskich istotach które będą nawiedzać świat, teraz to jest, co prawda nie pisało nic w biblii o ufo ale boskie istoty to znaczy istoty które stworzył Bóg,a Bóg stworzył także wszystkie istoty we wszechświecie i dlatego można uznać UFO za boskie istoty. lecz każdy wie że są to tak naprawdę istoty i innej planety. w biblii pisalo że boskie istoty zniszczą ziemię, najprawdopodobniej opisane boskie istoty to UFO. dawniej ludzie nie rozumieli o co chodzi ze boskie istoty, teraz ludzie wiedzą że boskie istoty które bedzie nawiedzać ziemię to UFO.

Portret użytkownika Promień

Wydaje mi się, że "istoty

Wydaje mi się, że "istoty pozaziemskie" specjalnie udrażniają wulkany, celem spowodowania wybuchu. Wiemy, że ziemia puchnie, powiększa się, być może też z powodu nadmiaru magmy w środku. Wybuchy wulkanów powodują wypływ magmay na zewnątrz. Wiemy, że ziemia w wielu miejscach na świecie pęka. Skoro mamy te wulkany to widocznie ma to jakieś znaczenie. Jeżeli magma nie wypływałaby co jakiś czas to co by było? Myślę, że udrażnianie jest lepsze, są mniejsze skutki wybuchu. Wiec może nasi naukowcy powinni się nad tym zastanowić. Lepiej mieć wulkany pod kontrolą niż czekać na niespodzianki. Czyli kontrolowany upływ magmay. 

Portret użytkownika pasjonat

Nie wyglada mi to

Nie wyglada mi to wiarygodnie...ale mam wiesci na miare newsow Tallinna Smile
 
Wiem zibi ze dodasz swoje 5 groszy Smile
 
[ibimage==22976==400naszerokoscbeztxt==zdjecie_640-480==self==null]
 
  © copyright 2014 - all rights reserved

Myślę, więc jestem...

Skomentuj