UFO na nocnym niebie nad rosyjskim Briańskiem

Kategorie: 

Na YouTube opublikowano film, na którym widać niezidentyfikowany obiekt latający, pisze Bryansk Today.

 

Dimitrij Szek tak mówi o swoim spotkaniu z UFO 14 stycznia 2013 roku wieczorem: „O godz. 23 spojrzałem w okno i ujrzałem świecący obiekt na niebie. Leciał powoli w moim kierunku. Szybko pobiegłem po kamerę i zacząłem kręcić. Byłem podniecony. Ręce mi drżały i straciłem go z oczu. Przestałem robić zdjęcia i zacząłem wypatrywać ponownie.

 

Obiekt tymczasem zatoczył półkole o promieniu 1 kilometra i potem poleciał w kierunku północno – wschodnim”. Według świadków pojazd poruszał się około 2,5 razy szybciej niż samolot pasażerski. Zdaniem świadka, leciał ok. 5 – 6 kilometrów nad ziemią.
 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika m65

Powiem szczerze że i ja kilka

Powiem szczerze że i ja kilka dni temu widziałem coś takiego nad Poznaniem. Około 1 w nocy, leciało coś takiego (bezdzwięcznie) i świeciło stałym światłem podobnym do jarzeniowego ale...silniejszym. Po gdzieś pół minucie zwiększyło pułap i zniknęło na niebie. Nie wiem czy to ufo, dron, czy jakiś pieprzony TR-3B, ale wrażenie było imponujące.
I faktem jest, że coraz więcej ludzi dostrzega COŚ na niebie.

Portret użytkownika pako1205

Ten film z

Ten film z Bremen-interesujący,jednak ten z Aachen-porażka,choć obiekt mógł być bardzo ciekawy,ale automatyka rekordera nie zogniskowała tego obiektu.Szkoda... .

Strony

Skomentuj