UFO na okładce książki z osiemnastego wieku

Kategorie: 

Źródło: http://actualnews.org/nauka/113603-ufologi-na-oblozhke-knigi-18-veka-obnaruzheno-nlo.html

Na okładce książki z XVIII wieku, znaleziono obraz obcego statku. Zdaniem ufologów, to kolejny dowód, że przed trzystu laty UFO mogło regularnie odwiedzać naszą planetę.

 

W 1716 roku Johann Kaspar Funk opublikował traktat o matematyce. Na czarno - białej sztywnej obwolucie dzieła widać obcy statek. Jest to niezidentyfikowany obiekt latający, unoszący się w powietrzu i otoczony przez pioruny.

Naukowcom wciąż przybywa dowodów na istnienia życia pozaziemskiego i niektórzy wierzę, że nasi przodkowie widzieli UFO, a nawet wchodzili z nim w kontakt. Warto zauważyć, że spodek z okładki nie różni się od współczesnych obrazów, czy wizerunków UFO. Oczywiście, nie można mieć pewności, że w siedemnastym wieku obcy przybyli na Ziemię. Wydaje się jednak, że nawet 300 lat temu nie brakowało ludzi, którzy wierzyli w istnienie pozaziemskich cywilizacji.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Anonimoanonimowy

I tyle w temacie.. ale ten

I tyle w temacie.. ale ten przygłup Tallinn (ten od wypchanej chupachabry) i tak nadal będzie wypisywał brednie i robił śmietnik na portalu. Śmietnik, który nawet już nie jest śmieszny a żałosny. Panie tallinn, przygłupie, zrezygnuj z umieszczania tych swoich debilnych tekścików. Zrób przysługę portalowi i zniknij stąd!!!

Portret użytkownika Kimbur

Otóż mamy odniesienie do

Otóż mamy odniesienie do psalmu i rycine, która ten psalm ilustruje, co Komentatorzy zauważyli. I bardzo dobrze! Pan przybywa w Chwale, jako narysowano. Dzisiaj wolimy mówić "statek kosmiczny", "cosmicship". Jednak Chwała to znakomite określenie (skojarzyło mi się co prawda z chałwą, którą bardzo lubię) i związana z często powtarzaną zapowiedzią, iż przybędzie w Chwale.

Portret użytkownika Theofrastus

Tam jest napisane:

Tam jest napisane:

Ps:84, v.12 = psalm 84, werset 12:

Bo Pan Bóg jest słońcem i tarczą:
Pan hojnie darzy łaską i chwałą,
nie odmawia dobrodziejstw
postępującym nienagannie.

Portret użytkownika lau

Pan Tallin trochę przegiął z

Pan Tallin trochę przegiął z tym UFO.

Jak popatrzeć na tą rycinę, to widać napis nad tym "ufo";

Ps:84.v.12. (s mocne niemieckie, bo ten autor był Niemcem).

Chodzi oczywiście o psalm. A ten psalm, mówi:

"

12 Bo Pan Bóg jest słońcem i tarczą: 
Pan hojnie darzy łaską i chwałą, 
nie odmawia dobrodziejstw 
postępującym nienagannie.

"

To chyba jednak ilustracja tegoż własnie psalmu i motto autora tego traktatu.

A  UFO gdzie ?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj