UFO na zdjęciu z księżycowej misji kosmicznej Apollo 12

Kategorie: 

Źródło:

NASA opublikowała niedawno wiele tysięcy zdjęć z czasów programu Apollo w bardzo wysokich rozdzielczościach. Skutkuje to setkami odkryć dokonanych przez entuzjastów analizujących na własną rękę każdy fragment dostępnych materiałów. Na jednym z nich widać światła na niebie znajdujące się powyżej powierzchni naturalnego satelity naszej planety.

 

Wspomniane zdjęcie wykonano podczas misji księżycowej Apollo 12. Widać na nim trzy punktu, które przypominają słynny ziemski tajny pojazd znany jako TR3-B Black Manta albo według niektórych źródeł, Aurora. Został on rzekomo zbudowany na bazie pozyskanej technologii obcych, jako tajny kosmiczny pojazd szpiegowski. Podobno to ten statek kosmiczny wielu ufologów widuje regularnie w kalifornijskiej Dolinie Antelope, w pobliżu bazy wojskowej Edwards Air Force Base. Dostępne są liczne zapisy wideo tych obserwacji.

Przybliżenie niezidentyfikowanego obiektu śledzącego misję Apollo 12

Jak wiadomo, Apollo 12 był szóstym lotem załogowym w programie Apollo, a drugim, który był w stanie dotrzeć do powierzchni Srebrnego Globu. Wspomniane dziwne zdjęcie z tej misji ma dowodzić tego, że to niezwykłe urządzenie przez dłuższy czas, prowadziło obserwację lotu kapsuły wysłanej przez NASA. Pojazd był tam rzekomo obecny aby w przypadku sytuacji nadzwyczajnej zapewnić niezbędną pomoc dla astronautów.

Rzekomy pojazd TR3B widziany nad Belgią

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Koko

Już od bardzo dawna nurtuje

Już od bardzo dawna nurtuje mnie jedna rzecz w rzekomych zdjęciach z księżyca. Ziemia niby jest kulista, a horyzont ciągnie się, ciągnie i końca nie widać. Na księżycu zaś wydaje się, że na końcu jest przepaść. Wytłumaczy to ktoś?

Skomentuj