UFO nad Anglią - meteorolodzy potwierdzają, że to nie chmura

Kategorie: 

Źródło: Apex

Jak donosi brytyjski dziennik Metro, 19 września w okolicy Portsmouth widziano niezidentyfikowany obiekt, który wyraźnie odróżniał się na tle nieba. Większość sceptyków stwierdziła, że to zwykła chmura, ale meteorolodzy nie są tego wcale tacy pewni.

 

Zaalarmowani przez czytelników angielscy dziennikarze zajęli się sprawą. Przede wszystkim spróbowali ustalić, czy to co wygląda na dyskoidalny obiekt nie jest jakimś znanym nauce fenomenem. Wyposażeni w nadesłane przez ludzi zdjęcia zwrócili się o opinię do lokalnych meteorologów.

 

Jak podaje gazeta Metro, Laura Young, synoptyk z brytyjskiego Met Office, oświadczyła, że to, co widać na zdjęciach nie wygląda na jakikolwiek znany jej fenomen związany z pogodą. Co więcej uznała ona, że nie jest to z pewnością chmura. W takim razie z czym mieliśmy do czynienia w Portsmouth ?

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika czarny

Hymm... Bardzo ciekawe,

Hymm... Bardzo ciekawe, ostatnio nie dzieje się nic ciekawszego niż UFO. Przynajmniej autor tylko to udostępnia. Może byśmy zobaczyli coś bardziej rzetelnego. Widać, że to nie UFO. Nie rozumiem nawet waszych wątpliwości. Ale skoro dyskutujemy o tym to może jakieś lepsze dowody i argumenty. Biggrin Ja osobiście uważam, że "UFO" to tak naprawde paca naszych inteligętnych tajnych organizacji działających na "naszej Ziemi", a obcy to jest tylko kołderka dla tego wszystkiego. Biggrin

Portret użytkownika m65

Altocumulus lenticularis

Altocumulus lenticularis wygląda bardzo podobnie o ile pamiętam. Jednak tu dość mocno (wręcz nienaturalnie) odznacza się od chmur w pobliżu. Szkoda że nie napisano ile czasu trwała obserwacja i co działo się pózniej z obiektem. Czy znikł momentalnie czy może stopniowo się "rozpuszczał". Ta druga ewentualność świadczyła by na korzysć chmury. Pierwsza raczej nie.

Skomentuj