UFO nad Atlantic City. Pilot samolotu nie ma pojęcia co widział

Kategorie: 

Źródło: The War Zone (YT)

Pilot lecący lekkim samolotem Diamond DA40 uwiecznił bardzo nietypowy obiekt, który przeleciał tuż obok niego, na wysokości ponad 2000 stóp nad Atlantic City w stanie New Jersey. Do obserwacji miało dojść jeszcze 16 września 2018 roku.

Raport z incydentu zawierał dźwięk z wywiadu FAA z pilotem, który miał miejsce wkrótce po zdarzeniu. Pilot tłumaczy w nim, że mimo iż pracował z dronami, trudno byłoby mu konkretnie zidentyfikować to, co widział. Wspomina on w nim, o dziwnej antenie w kształcie litery V i ładunku wiszącym u dołu obiektu. Jego opis sugeruje, że UFO nie wyglądało żaden znany rodzaj drona ani tym bardziej balon meteorologiczny. Raport z tego incydentu został ujawniony dzięki amerykańskiemu ustawodawstwu Freedom of Information Act.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Nv 13 cr 78

Dość dobre nagranie ale na

Dość dobre nagranie ale na 100% nie da się powiedzieć co to było w moim pekonaniu to pojazd obcej cywilizacji, to nie wyglądało na coć co zrobił człowiek , kształt nie podobny do niczego a prędkość dość spora tak że nadchodzi ten moment gdy któregoś dnia obca cywilizacja odwiedzi ziemie w tzw oficjalnej formie i oby mieli dobre zamiary

Skomentuj