UFO nad Chinami powodem zamknięcie lotniska

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Niespodziewane zamknięcie lotniska w Chinach wywołało falę zamieszania wśród fanów niezidentyfikowanych obiektów latających. Powodem wydaje się pojawienie tajemniczego obiektu na niebie. Potwierdzają to liczne zdjęcia wykonane z całego miasta!

7 lipca lotnisko Xiaoshan w Hangzhou zostało nagle zamknięte, a aż 18 lotów opóźnionych, bez żadnego wyjaśnienia ze strony władz czy zarządu. Jednocześnie w internecie oraz w mediach pojawiły się liczne zdjęcia, a także nagrania tajemniczego obiektu na niebie.

Świecący pojazd o dziwnym kształcie został uchwycony pod różnym kątem przez niezależnych obserwatorów - na każdym zdjęciu nie przypomina żadnego znanego samolotu czy helikoptera.

Warto zauważyć, że nie jest to jedyny podobny przypadek w ciągu ostatnich tygodni. Pod koniec czerwca podobny obiekt zakłócił działanie lotniska w Houston, w Texasie. Świadkowie utrzymują, że pojazd przebywał na wysokości wyższej niż tradycyjna dla samolotów pasażerskich.

 

Trudno zbagatelizować taki ciężar dowodów. Zazwyczaj zapisy przelotu UFO składają się z niewyraźnej transmisji lub zdjęcia - jednak doniesienia z wielu różnych lokacji są dużo poważniejsze, trudniejsze do ewentualnego podrobienia. Nie można też zapominać o zamkniętym lotnisku. Czy mamy do czynienia z prawdziwym obiektem pozaziemskim? A może byliśmy świadkami testów nowej technologii, prototypowego samolotu wojskowego?

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj