UFO nad rosyjskim Kemerovem

Kategorie: 

Niezidentyfikowany obiekt latający został sfilmowany kilka dni temu w Kemerowie (ros. Кемерово) nad rzeką Tom w azjatyckiej części Rosji, donosi Rosbalt.

 

Na nagraniu można obejrzeć podłużny obiekt, który umyka po kilku sekundach z kadru. Zjawisku towarzyszy dziwny, zanikający dźwięk. Podobny obiekt obserwowany był już w różnych częściach świata, także w Rosji.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika DNA.

                             

                                    Witam 
 
Adminie, Moderatorzy, szanowni Forumowicze, chciałbym się
podzielić z wami bardzo ciekawym linkiem, pod nazwą :
Alien Surgeon's Link, zamieszczam go pod spodem, jest to
o tyle ciekawy link że z niego można wejść praktycznie wszędzie
nawet w bardzo ukryte miejsca na necie, posiada on tysiące,
jak nie miliony stron, i podstron na różne tematyki po przez
UFO, naukowe, astronomiczne, Errory 404 pages not found:,
tajne archiwa rządowe i NASA, prywatnych i tajnych korporacji,
itp: w tych stronach działa wszystko, klikasz na nazwy, kropki
przecinki, zdjęcia, i otwierają się następne pod strony, żeby
przejrzeć chodź małą część tego trzeba by było poświęcić chyba
kilka lat, więc sam nie dam rady, lecz z waszą pomocą można
to przyśpieszyć, każdy coś znajdzie tam ciekawego na poruszane
tu tematy, bardzo mnie ciekawi kto, i ilu ludzi zadało sobie
tyle trudu żeby coś takiego powstało jak ta strona i w jakim celu? 
Zapraszam was wszystkich na przejażdżkę po Matrixie:
http://www.aliensurgeon.com/links.htm 

Portret użytkownika FuBBu

Film jak dla mnie to fejk.

Film jak dla mnie to fejk. Jak zawsze staram się patrzec obiektywnie i analizować pewne sytuacje, tak tutaj mam praktycznie 100% pewność, że to fotomontarz.
 
Po pierwsze, zajmuje się grafiką 3D i wiem, że przy kilku godzinkach czasu można stworzyć coś podobnego.
Po drugie, jak się przysłuchać, to dźwięk żywcem wzięty z filmików o "dziwnych odglosach".
Po trzecie, nawet jeżeli założymy, że ten dźwięk jest generowany przez pole magnetyczne, a więc jest on niby słyszalny w oklicy w tym samym momencie, bez żadnego opóźnienia, to jednak przy takim przyśpieszeniu jakie tu obserwujemy, wątpię, żeby ten "statek" osiągnął prędkość poniżej prędkości dźwięku, tak że w ciągu nastepnych sekund powinien być słyszalny "bum" i grzmot związany z przechodzeniem przez barierę dźwięku.
Po czwarte, co za debilem trzebaby być, żeby po odleceniu takiego obiektu machać kamerą we wszystkie strony po czym z powrotem nagrywać miejsce, z którego przed chwilą odleciał, zamiast poprostu nakierować ją w stronę w którą poleciał obiekt i próbować go jeszcze znaleźć? Wychodzi tu lenistwo twórców, którym nie chciało się pewnie dłużej bawić z animacją. Poza tym, w pierwszej scenie mieli punkt odniesienia którym był komin, dzięki temu pomimo ruchów kamery, obiekt był w miare statyczny i zachowywał stały odstęp od zabudowań, co powoduje zwiększony realizm nagrania (pomijam lekki, powolny lot).  A w dalszej części nieba nie ma już nic co by mogło dobrze odpowiadać za punkt orientacyjny tak więc animacja stała by się automatycznie trudniejsza i efekt mógłby się popsuć, ponieważ komin jako punkt orientacyjny zszedł z kadru.
Po piąte, wystarczy zobaczyć sobie kanał tego użytkownika i widać, że nie jest to ktoś kto jest amatorem w tworzeniu filmów i poprostu podczas spaceru albo powrotu z melanżu zobaczył coś co wisi na niebie. Widać tam całkiem dobre produkcje. Tak więc prośba o subskrypcję zupełnie nie pasuje do takiego filmiku. To tak jakby gościu powiedział "hej, subskrybujcie mnie, dam wam więcej filmów o ufo, będę latać z kamerą nawet do kibla, żeby móc wszystko uchwycić". Takie nagrania z reguły zdarzają się w życiu człowieka pojedynczo...
 
Jeżeli ktoś i tak wierzy w prawdziwość tego nagrania, to trudno. Jego sprawa. Trochę mi szkoda takiej osoby, ale no cóż... mi to właściwie w życiu nie pomoże ani nie zaszkodzi.
Pozdrawiam myślących.
 

Portret użytkownika Tomasz

Jakoś nie wierzę w takie

Jakoś nie wierzę w takie filmiki, mimo, że kilka razy widziałem coś, co mogło być UFO i osobiście w UFO wierzę. Na tym filmie zastanawia mnie jedno: dlaczego operator kamery w chwili ruszenia tego obiektu, skierował kamerę na ziemię ?? Dlaczego nie śledził nią ruchu obiektu ?? Odpowiedzi są dwie: kiepski operator, który w pewnym momencie nie wiedział, co robić: obserwować naocznie obiekt czy go filmować i druga odpowiedź: łatwiej wmontować w film krótki fragment i animować go, niż dłuższy.... Smile
Dla mnie takie filmiki sa niewiarygodne.

Portret użytkownika Co_New

Baca ma racje ze fejk, ale

Baca ma racje ze fejk, ale nie ze glos do ufo nie z tej rury wyszedl, tylko prozba o subscribe w gornym rogu.
Jak mam cos ciekawego i niezwyklego to pisze "podziel sie!!!" a nie "dopisz do mojej strony" bym mial wejscia i youtube mi szmal za reklame placil.
zwykli naciagacze, fuj.

Portret użytkownika MONSTER

Ten dzwięk przypomina te

Ten dzwięk przypomina te odglosy rejestrowane jakiś czas temu na całym świecie.O ile dobrze pamiętam pierwszy raz słychać je było w Kijowie. Więc jaki wniosek z tego? Albo na terenie byłych republik radzieckich lata jakieś ryczące badziewie, albo twórca tamtego fake dodał nową animację do starego dzwięku.

Strony

Skomentuj