UFO nad stadionem Galatasaray w Stambule

Kategorie: 

Źródło: Youtube

Oto niesamowita obserwacja UFO, do której doszło 10 lutego 2013 roku. Miała miejsce w godzinach wieczornych i przedstawia obiekt idealnie pasujący do definicji latającego spodka.

 

Według informacji dostępnych w opisie nagrania przedstawiającego latający spodek, widziany był przez chwilę w rogu stadionu, po czym oddalił się. Zdjęcia pokazane, jako dowód wyglądają interesująco, ale nie można niestety wykluczyć, że jest to fałszerstwo. Podobno obiekt widziały setki ludzi w tym zawodnik Galatasaray, Didier Drogba.

Gdyby jednak założyć, że obiekt ten nie został nałożony to trzeba przyznać, że to, co zawisło nad TT Arena w Stambule jest trudne do zidentyfikowania.

Kształt obiektu budzi skojarzenia z legendarnymi niemieckimi pojazdami Haunebu, które podobno powstawały w Górach Sowich w dzisiejszej Polsce. Opisy podobnych pojazdów zwanych vimanami obecne są również w starożytnych hinduskich eposach religijnych.

[ibimage==17129==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

 

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika MEJTRIXX

Zdjęcia są sfałszowane można

Zdjęcia są sfałszowane można to sprawdzić łatwo ale numer falszeże to powazna plaga , co do ufo 3 rzeszy niestety niemcy nie budowali żadnych spodków nie ma na to dwowodów chodzi mi o urządzenia oparte na antygrawitacji daleko im było do takich technologii reaktor antymaterii dla tamtych czasów nieosiągalne jeżeli już tworzyli jakieś dyski to były one oparte na napędzie klasycznym , nie ma takiej opcji pomyślcie gdyby zbudowali takie urządzenie już dawno prawda wyszłaby na jaw , być może w AREA 51 są jakieś urządzenia latające na bazie nowych technologii i długo sie pewnie o tym nie dowiemy ale to też do czasu jest za dużo ludzi dociekliwych którzy tylko czekają aby wydobyć na światło dzienne inforamcje z tym związane co do napędów Noli to działają one na zasadzie reakcji materii z antymaterią co daje potęzną darmową energię , antymateria została równiez odkryta przez zderzacz Hadronów reaktor przyśpieszeń cząsteczek elementarnych to było głosne bardzo owszem UFO istnieje fakt kwestia dowodów tutaj jest już zamknięta nie jestem zwolennikiem UFO ale nie trudno wszystko zweryfikować dzisaj jest już to bardzo proste .

Portret użytkownika Panteista

  Do zrobienie takich fotek

 
Do zrobienie takich fotek wystarczy starszy model Polaroida. Zasada jest bardzo prosta. Najpierw robimy model ufo i fotografujemy go na np. białym lub błękitnym tle, gdy polaroid chce wypluć zdjęcie blokujemy je palcem, żeby nie wyszło. Potem robimy zdjęcie dowolnego miejsca. Efekt końcowy piękne zdjęcie Ufo na dowolnym tle. Dzięki tej metodzie mam piękne zdjęcie ufo na tle stadionu 10-lecia. Nie ma w tym newsie nic kosmicznego, najprostszy sposób na fotomontaż, a niektórzy ślinią się jak gość po kryminale co parę lat nie bzykał.

Portret użytkownika Lee

Teraz takie czasy że prawie

Teraz takie czasy że prawie każdy nosi w kieszeni aparat. Jak sie dobrze przyjrzałeś to jest stadion i rozgrywany jest mecz, tam nie ma parę osób al parenaście a może więcej tysięcy kibiców

Strony

Skomentuj