UFO nad Sumatrą wywołało masowy ból głowy Indonezyjczyków

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jak wynika z doniesień prasowych, prowadzone jest dochodzenie na temat obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających, które były widziane na Sumatrze z 16 na 17 kwietnia bieżącego roku. Świadkowie, którzy widzieli niezwykłe obiekty skarżyli się potem na ból głowy.

 

UFO odnotowano w pięciu różnych miejscach na i widziało je siedmiu świadków. Twierdzili oni, że był to obiekt w kształcie dysku wykonany z metalu. Świadkowie twierdzą, że błyszczał odbitym światłem słonecznym i leciał nieco się kołysząc. Według doniesień świadkowie w trakcie obserwacji i chwilę po niej odczuwali ból głowy. Był on bardzo charakterystyczny, występował z prawej strony głowy i został określony jako pulsujący. Niektórzy mówili, że było to jak uderzenie młotka.

 

Lokalni badacze spędzili sporo czasu odwiedzając wiele domów ludzi, którzy skarżyli się na dziwne bóle głowy i ustalili prawdopodobną trajektorię lotu tego nietypowego obiektu. Pierwsze miasto, które tego doświadczyło to Simpang i stało się to o 23:15. Potem bóle głowy wystąpiły trzy minuty później w Muarasabak, a następnie na przestrzeni 40 minut w kilku innych lokalizacjach.

 

Na północno-wschodniej Sumatrze UFO krążyło, ponieważ w niektórych obszarach bólów głowy doświadczono dwukrotnie. Potem obiekt musiał odlecieć ​​z okolic Rumah Julu, na północnej Sumatrze, w stronę oceanu.

 

W przeszłości zdarzało się, że obserwacje UFO były określane jako bolesne. Ale sprawa indonezyjska wyróżnia się skalą. Tajemnicze promieniowanie doprowadziło do bólu dziesiątki lub nawet setek ludzi. Uskarżano się nie tylko na silny ból głowy, ale i ataki paniki. W ich wyniku mogło dojść do pięciu samobójstw.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Paradise

Filmik - arcydzieło

Filmik - arcydzieło Wink przeszedł moje oczekiwania Biggrin no i te bóle głowy , nadprzyrodzone zjawisko Smile Normalnie, robi się tutaj z coraz nowszymi tematami paranormalnie Smile O czym tu dyskutować ???????

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj