UFO nad Szwajcarią. Uwiecznił je jeden z pasażerów samolotu

Kategorie: 

Źródło: AllVideoKingdom (Youtube)

Pasażer samolotu uchwycił moment, w którym maszyny w której podróżował, zbliżyła się niebezpiecznie blisko do niezidentyfikowanego obiektu latającego. Pamiętna podróż miała miejsce 17 stycznia 2022 roku.

 

Autor nagrania leciał na pokładzie samolotu linii Singapore Airlines i uwieczniał obniżanie lotu, podczas podejścia do lądowania w Zurychu.  Malowniczy krajobraz, wraz z jeziorami i polami, szybko ustąpił białemu obiektowi, który przesuwał się po niebie tuż obok samolotu.

Obiekt miał owalny kształt i matową powierzchnię. Jego ruch był dość nieregularny a jeden ze świadków twierdził, że wyglądał jakby teleportował się po niebie. Ujęcia z tej niezwykłej obserwacji, zobaczycie poniżej.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

A USA ciągle ukrywa prawdę,

A USA ciągle ukrywa prawdę, nie chcą oficjalnie przyznać się że UFO istnieje... czymkolwiej jest ! Bo część z pewnością nie jest typowymi "kosmitami" ! Jak się okazuje bardzo często, albo prawie zawsze występują zjawiska parapsychiczne, które zachodzą typowo podczas spotkań z UFO, w tym komunikacja telepatyczna, lewitacja, przechodzenie materii przez materię oraz tajemnicze uzdrawianie. Istnieje wiele relacji spotkań z kosmitami związanych z paranormalnym uzdrawianiem czy pismem automatycznym. K. Ring odnalazł analogie pomiędzy doniesieniami o doświadczeniach bliskich śmierci a doniesieniami o UFO. J.G. Melton łączy wszelkie opowieści o podróżach astralnych z późniejszymi opowieściami o UFO !!! CZyli UFO istoty to nie kosmici, ale inteligencje z innego wymiaru ! Zdaniem części badaczy potrafią zmieniać (wyprodukowane) ciała jak rękawiczki ! Lub instalować się w ciałach innych istot...

UFOcywilizacja chce skazać Ks. Natanka za prawdę o humanoidach - dodatek do artykułu na Argonauta.pl

https://youtu.be/rRotNJdfb5I

Istoty anielskie tworzą na niebie pokazy hylemorfizmu ! - analiza nagrań UFO manifestacji

https://www.youtube.com/watch?v=GjrAVgC6_VA

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj