UFO nad wulkanem Orsono w Chile

Kategorie: 

Kadr z nagrania wideo

W okolicy wulkanów bardzo często dochodzi do obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających. Mnogość tego typu wydarzeń powoduje, że niektórzy sugerują, iż wulkany mogą stanowić wejście do jakichś podziemnych struktur. Ostatnia obserwacja tego typu pochodzi z Chile, z okolic wulkanu Orsono.

Film został nagrany 22 maja 2012 i przedstawia kilka obiektów nad stożkiem wulkanicznym. Nagranie zdaje się potwierdzać teorię, że wulkany mogą stanowić wejście dla tych obiektów.

Warto zaznaczyć, że podobne obserwacje znamy z okolic wulkanu Sakurajima w Japonii czy Popocatepetl w Meksyku. Dla nas, ludzi wlecenie do wulkanu wydaje się czymś niewykonalnym, ale dla cywilizacji stojących na znacznie wyższym poziomie zadanie takie może być bardzo łatwe do wykonania a dodatkowo stanowi to doskonały kamuflaż gdyż nikt z Ziemian nie będzie w stanie odkryć istnienia tak zlokalizowanych podziemnych baz.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zarejestrowany

Pan Jackowski na temat

Pan Jackowski na temat chanelingów i chanellingowców ! Reszta wywiadu na NPN."...Co sądzi pan na temat channelingów – kontaktowania się z przewodnikami, lub z wyższą jaźnią na poziomie telepatii?~j_k : Uważam, że to jest bzdura i często dużo osób przyjmuje to za swoją logikę i wykorzystuje naiwność ludzką. *To nie jest droga do jasnowidzenia, tylko do obłędu...."gdy odnajdzie Pan zwłoki i osoba zostanie pochowana przez rodzinę czy nadal odczuwa Pan obecność duszy denata?~j_k: Bywało tak. Jest to nawet przyjemne. Bardzo przyjemnie wspominam siostrę zakonną z Olsztyna, którą znalazłem w ubiegłym roku. Czułem ją kilka miesięcy koło siebie. To następny przyjaciel, którego poznałem po jego śmierci.esemi: Poznamy w końcu prawdę o katastrofie smoleńskiej?~j_k : Myślę, że nie. Prawdy tej na pewno w tej chwili nie znamy.

Coś, ponad co nic większego nie może być pomyślane, jest tak bardzo prawdziwe, że nawet nie można pomyśleć, że tego nie ma. http://technologiamaszynowa.blogspot.co.uk/

Portret użytkownika baca

Jackowski nawet dobrze gada -

Jackowski nawet dobrze gada - poza tym on też ze swoim jasnowidzeniem jest jedną wielką bzdurą, żerującą na naiwnosci debili wierzących w przepowiednie i tak dalej.
jest plan illuminatow, te cholerne karty ktorymi sobie po kolei graja (najnowsza to o bakterii pożerającej żywcem ciało ludzi) i to tyle na temat "przepowiedni" ktore w tym świecie nawet NIE MAJA prawa występować.
być może w "równoległym" ale na pewno nie w tym, bo "wróże" i "czarodzieje" typu Jackowski już dawno ograbiliby giełdy, totolotki, itp, zamiast naciagać na drobniaki frajerów Smile
James Randi już dawno ustanowił nagrodę miliona dolarów jesli ktos udowodni że "potrafi" coś nadprzyrodzonego - mineło kupe lat milion urósł z odsetek do bańki dwieście a "jasnowidzów" w realu jak nie było tak ni ma Smile

Portret użytkownika Endor

Wielu sądzi że Egipt

Wielu sądzi że Egipt starożytny wiedział wiele o ufo i miał jakieś kontakty z ufo-istotami.  Proponuję się zapoznać z przepowiednią Izajasza, proroka Biblijnego na temat Egiptu, badacze Biblii twierdzą, że jest to przepowiedni na przyszłość, na przyszłość względem naszego czasu 2012 ! "...W ów dzień Egipcjanie staną się jak kobiety: będą drżeć i będą się lękać na widok poruszenia ręki, którą Pan Zastępów podniesie przeciw nim. 17 Wtedy Ziemia Judzka stanie się postrachem Egiptu. Ile razy mu się ją przypomni, strach go ogarnie z powodu zamiaru, który Pan Zastępów powziął przeciwko niemu. 18 W ów dzień będzie pięć miast w kraju egipskim, mówiących językiem kananejskim, które przysięgać będą na Pana Zastępów; jedno z nich będzie zwane Ir-Haheres. 19 W ów dzień będzie się znajdował ołtarz Pana pośrodku kraju Egiptu, a przy jego granicy stela na cześć Pana. 20 Będą to znaki i świadectwa o Panu Zastępów w kraju egipskim. Kiedy wobec ciemiężycieli zawezwą Pana na pomoc, pośle im wybawiciela, który będzie ich bronił i ocali. 21 Wtedy Pan da się poznać Egipcjanom; Egipcjanie zaś nie tylko uznają Pana w ów dzień, ale czcić Go będą ofiarami ze zwierząt i z pokarmów, składać też będą śluby Panu i wypełnią je. 22 Choć Pan dotknie ciężko Egipcjan, przecież ich uzdrowi; oni zaś nawrócą się do Pana, który ich wysłucha i uleczy.23 W ów dzień będzie otwarta droga z Egiptu do Asyrii. Asyria przyjdzie do Egiptu, a Egipt do Asyrii. Lecz Egipt służyć będzie Asyrii. 24 W ów dzień Izrael, trzeci kraj z Egiptem i z Asyrią, będzie błogosławieństwem pośrodku ziemi. 25 Pan Zastępów pobłogosławi mu, mówiąc: "Błogosławiony niech będzie Egipt, mój lud, i Asyria, dzieło moich rąk, i Izrael, moje dziedzictwo..."

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika Homo sapiens

Chciałbym tu napisać coś

Chciałbym tu napisać coś bardzo poważnego odnośnie wyjaśnienia zjawisk duchowych i tego o czym mówi Biblia.  Ale i dla wszystkich chcących coś zrozumieć ze zjawiska ufo ! Mianowicie jest coś takiego jak "przyczynowość wsteczna" ! Jest to moim skromnym zdaniem kluczowa sprawa przy wyjaśnianiu tego typu zjawisk. Jeżeli ktoś chciałby się na poważnie zająć tą tematyką to kluczem do tajemnic wszechświata zdaje się być przyczynowość wsteczna, o której napomykają uczeni mędrcy Żydowscy (oczywiście na ich sposób i słownictwo).  Nie będę tu się rozpisywał na ten temat, ale nasz Zbawiciel Chrystus Pan na kartach Biblii zdaje się wskazywać na ten aspekt rzeczywistości. (mam nadzieję, że nie wypaplałem niczego...) Jak już wcześniej pisałem Duch Święty może nas doprowadzić do pełni Prawdy.  Życie uświęcające to takie, które daje nam możliwość nawracania się i rozumienia otaczającego nas świata. "...Chodzi jednak o to, że fizyka kwantowa dopuszcza istnienie tzw. informacji kwantowej, która "rozchodzi się" zarówno w przyszłość, jak i w przeszłość. Wykorzystuje się to np. do kryptografii kwantowej, a więc do przesyłania informacji, które są absolutnie tajne. Taka informacja właściwie nie jest zlokalizowana w czasie. Ja tylko wskazuję na to, że można pogodzić ze sobą dwie skale czasu istnienia wszechświata. Jedna to ta, którą obserwujemy - około 14 miliardów lat, a druga ta, która naprawdę się wydarzyła od czasu zaistnienia pierwszego podmiotu we wszechświecie - tysiące czy setki tysięcy lat. Nie przeczę więc, że mogła istnieć ewolucja. Stwierdzam tylko, iż być może zadziałała przyczynowość wsteczna, którą obserwujemy w fizyce kwantowej.Trudno sobie wyobrazić przyczynowość wsteczną. Jak to jest możliwe?- W fizyce kwantowej to jest możliwe, np. zjawisko teleportacji [przenoszenie pewnych obiektów z jednego miejsca w inne, bez zachowania ciągłości ich istnienia w przestrzeni - red.], opisywane czasami przez literaturę fantastyczno-naukową. Dziś potrafimy już teleportować stany kwantowe. Istnieje cały dział informatyki kwantowej wykorzystujący w praktyce laboratoryjnej nielokalne w czasie i przestrzeni właściwości informacji kwantowej. Z punktu widzenia fizyki kwantowej mogła bezprzyczynowo powstać dowolna liczba wszechświatów. My znaleźliśmy się akurat w specyficznym wszechświecie, który musiał spełnić szereg subtelnych warunków, aby mógł w nim żyć człowiek. Mówimy wtedy o świecie antropicznym. Dlatego dla człowieka wierzącego wystarczy jeden antropiczny wszechświat stworzony przez Boga. Materialista natomiast musi zakładać, że wszechświatów jest bardzo dużo, albo że obecny wszechświat jest tylko etapem w niekończącej się ewolucji multiwszechświata..."  http://uwifontologia.blogspot.co.uk/2010/04/regularnosciowe-koncepcje.htmlhttp://www.franciszkanska3.pl/Czlowiek-w-swietle-kosmologii,a,6127http://www.staff.amu.edu.pl/~zbigonys/

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika endra

Kolego masz wyobraznie,ale za

Kolego masz wyobraznie,ale za maly mozdzek aby sprawy boskie zrozumiec i ogarnac a nie mowie o przelaniu swoich mysli na papier,najpierw musisz zrozumiec wielkosc Boska i wyobrazic sobie co Bog stworzyl i tworzy nadal,z jaka precyzjia i dokladnoscia wszystko dziala,poprzez ziemie icaly wszchswiat,my ludkowie jestesmy stworzeni tylko na obraz i podobienstwo boze,daleko nam jeszcze aby chc w jednym procecie zrozumiec moc ktora posiada nasz Stworca,niepotrafimy nawet wyobrazic sobie rozmiarow wszechswiata a co tu mowic o jego tworcy,ja mysle i to bez obrazy jak ja tak iTy niemamy bladego pojecia co lub kto decyduje nawet o tym ze jestesmy polakami i narodzilysmy sie w tej czesci swiata i dla jakiego celu jest nasza codzienna walka (tz ŻYCIE) bo patrzac na caly dzisiejszy swiat to nic innego jak meka,policzysz na palcach jednej reki dni szczesliwe w swoim calym zyciu,jest jeszcze duzo do napisania w tym temacie,ale niechce Cie Zanudzic,POzdrawiam.

Portret użytkownika Homo sapiens

Dla wszystkich ciekawych

Dla wszystkich ciekawych tajemnic ten film jest pełny ich.  Jednak najważniejsze i największe tajemnice są w Biblii i pochodzą od Stworzyciela i jego Syna Chrystusa, który dał ludzkości Ducha Świętego który ma nas doprowadzić do prawdy, która ma nas wyzwolić co jest bardzo tajemnicze ! Dlatego proponuje sobie i wam byśmy się trzymali Ducha Świętego, który jest zbawienny ! Jednak dla fanów ufo ten film anglojęzyczy może wiele dać do myślenia. Czy ci Anunaki to nasi Twórcy ? Czy to tylko tłumaczenie Zecharii... za którym kryją się aniołowie Biblijni ? To wszystko może nam wyjasnić Duch Święty, jednak aby otrzymać wskazówki powinniśmy się uświecać.  Pozdrawiam i mam nadzieję iż Duch Święty nas doprowadzi do pełni prawdy Sumerians and the Anunnaki. Presentation By Zecharia Sitchin (FULL)http://www.youtube.com/watch?v=uVidhmB0Fho&feature=g-vrec

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Ukago

Można zauważyć, że orbs

Można zauważyć, że orbs wypuszcza mniejsze orbsy. Szczególnie w 20 sek. jest to widoczne.  Jego reakcja na czarnego orbsa wygląda jak ucieczka.  Może to są organiczne formy znoszące swoje potomstwo ? Do Bacy:   Nie pomyślałeś, że skoro technika poszła do przodu to w końcu mamy okazje oglądać prawdziwe  zjawiska a nie oczywiste podróby?   Szczerze wydaje mi się mało prawdopodobne aby rasa która ewoluowała na tyle aby pokonować przestrzeń międzygwiezdną przemieszczała się  puszkami z metalu.   

Portret użytkownika baca

i znowu za Ufo robi jakas

i znowu za Ufo robi jakas biala kropka - kurde mol a gdzie jest stare dobre ufo, takie metalowe? te slynne latajace talerze?
ludziska, lepsze zdjecia byly robione 70 lat temu?
wasze prababcie "wiecej" mogly sie dowiedziec o ufo!
przeciez skoro technika poszla do przodu, (video) to z uplywem czasu powinny byc lepsze materialy, no tak czy nie?
a co mamy?
juz nie mamy dyskow, cygar, rozbitych szczatkow itp.
Mamy MNOSTWO kropek.
kropek i swiatelek - poziom tego przedstawienia żałośnie sie obniżył.
kiedys to przynajmniej byl to cyrk na skale swiatowa a dzis ?
dzis to tylko wystepuja lokalni kuglarze
poczekajcie a za 20 lat za ufo bedzie robil dym z marychy wypalonej ukradkiem gdzies na strychu i wydmuchanej w niebo Smile
jak dla mnie to za takie ufo jak na filmie z powodzeniem moze robic plastykowa reklamowka targana wiatrem lub strumieniem cieplego powietrza z wulkanu.
o zdalnie sterowanych modelach to juz nawet nie warto wspominac - pewnie dlatego te filmy sa robione z tak olbrzymiej odleglosci

Strony

Skomentuj