UFO niemal rozbiło się o skrzydło samolotu

Kategorie: 

Lot pasażerskiej maszyny linii lotniczych Ryanair filmowała jedna z pasażerek po starcie w holenderskim Eindhoven. Niezidentyfikowany obiekt mógł pozbawić samolotu skrzydła.

Do zdarzenia doszło w styczniu br. Autorem nagrania jest kobieta, która leciała z Eindhoven do Malagi. Na nagraniu UFO pojawia się kilka razy. Najpierw widać je obok samolotu, a potem, jak wykonuje gwałtowany manewr nieopodal skrzydła.

 

Zdaniem pasażerów, w samolocie nagle dziwnie zawyły silniki, a na pokładzie maszyny wybuchła panika. Emocje udzieliły się także pilotom. Niektórzy komentatorzy uważają, że mógł to być ptak lub dron, sprytnie sterowany przez operatora z ziemi.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika spacepol

"...mógł pozbawić samolotu

"...mógł pozbawić samolotu skrzydła". Po jakiemu to? Po polskiemu? W tym wypadku "samolot" jest w formie nie odmienionej! "MÓGŁ POZBAWIĆ SAMOLOT SKRZYDŁA". Dobrze, że temu samolotu się nic nie stało. (!) Ech, pismaki bez szkół. Sad

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Homo sapiens

Problem Ufo jest

Problem Ufo jest prawdopodobnie szerszy i obejmuje zagadnienie ingerencji tych Istot w nasze DNA. Począwszy od III wieku napotykamy na świadectwa z różnych prowincji Kościoła starożytnego, pozwalające na wnioskowanie o udzielaniu eucharystycznego Ciała Pańskiego osobom świeckim na rękę. W odniesieniu do Aleksandrii i diecezji egipskich można przytoczyć Klemensa Aleksandryjskiego z roku około 216/217 i Dionizego Aleksandryjskiego z roku 264/265. Musimy wspomnieć o tym, że te kościoły uznały Księgę Henocha jako należącą do kanonu. Księga Henocha została ukryta przez teologów żydowskich przez tysiące lat. Była czytana tylko przez wtajemniczonych. Kościół etiopski jest jedynym, w którym księga Henocha jest wliczana do kanonu.

W Etiopii rękopisma tej księgi są bardzo liczne. James Bruce - Szkot w 1773 roku jako pierwszy przetransportował pisma te do Wielkiej Brytani. W naszych czasach istnieje wiele tłumaczeń tych starożytnych tekstów. Oryginał księgi Henocha uważano za zaginiony do czasu znaleziska w Qumram, gdzie odkryto fragmenty wersji aramejskiej księgi. Fragmenty te udawadniają jasno, że tekst ten był napisany o wiele wcześniej niż przyjście na świat Jezusa Chrystusa.

 

Jeżeli ktoś się chce zapoznać z tą Księgą to tutaj jest link do niej.

http://www.amightywind-proroctwa.com/polishwebsite/Book%20of%20Enoch/0.htm

albo tutaj:

http://biblijna.strefa.pl/Ksiega%20Henocha.pdf
[...]1 W owych dniach synowie wybranych i świętych zstąpią z wysokiego nieba i ich potomstwo połączy się z synami ludzi. 2 W tym czasie Henoch otrzymał księgi oburzenia i gniewu, księgi zgiełku i zamieszania. "Dla nich nie będzie miłosierdzia" -mówi Pan Duchów. 3 Wówczas obłok i wichura zabrały mnie z ziemi i postawiły na skraju nieba. 4 Tam zobaczyłem inne widzenie: Siedzibę sprawiedliwych i miejsce odpoczynku świętych. Tam oczy moje zobaczyły ich siedziby razem z aniołami i ich miejsce odpoczynku ze świętymi. Modlili się, błagali i wstawiali się za synów ludzkich. Sprawiedliwość płynęła przed nimi jak woda, a miłosierdzie jak rosa na glebę[...]
http://popotopie.blogspot.com/2014/02/swiat-materialny-kosmosu-galaktyk-jako.html

 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika eat

Nie, to Baca sprawdzał czy to

Nie, to Baca sprawdzał czy to lot do Polski. Obwąchwał pasażerów ( a ma nosa że hoho i jeszcze w środku takie małe ustrojstwo) czy aby nie żydki. Jak wiadomo każdemu z tyłka inaczej, a Baca z praktyki wie!

Strony

Skomentuj