UFO obserwowane podczas erupcji wulkanu Colima

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Jednym z najbardziej aktywnych wulkanów w Meksyku, Colima, jest dobrze znany z wielu niewyjaśnionych obserwacji dokonywanych przez kamery monitorujące jego aktywność. W dniu 23 stycznia 2017 roku ponownie wykryto pewne anomalie, które wyglądają na UFO.

Materiał filmowy pokazuje kilka białych UFO lecących za jakimś ciemnym obiektem. Po kilku sekundach Colima zaczyna kolejny wybuch. Trudno powiedzieć, czy miało to ze sobą coś wspólnego.

 

W przeszłości wiele razy obserwowano niewyjaśnione obiekty w pobliżu wulkanu Colima. Wiele z tych obserwacji pozostaje tajemnicą aż do dziś. Warto wspomnieć, że bardzo podobne rzeczy są rejestrowane w pobliżu innego meksykańskiego wulkanu Popocatepetl, który jest pod tym względem jeszcze dziwniejszy niż Colima. Słynny był zwłaszcza incydent, gdy jakiś przedmiot zanurkował w kraterze i podobny wyleciał z niego po dwóch tygodniach. Wyglądało to tak jakby to było dokładnie ten sam obiekt.

Ale czy to możliwe, aby wlecieć i wylecieć z wnętrza wulkanu w jakimś urządzeniu zbudowanym za pomocą naszej ziemskiej technologii? To nie wydaje się możliwe i dlatego pojawiła się teoria, wedle której ​​wulkany mogą być wykorzystywane przez UFO, jako jakieś tajne bazy, ukryte w ten sposób przed ludzkością.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ufoofu

Co się dziwisz może to być

Co się dziwisz może to być naturalne wejście do wewnętrznego świata pod powierzchnią Ziemi. Ufo ma technologię która pozwala wyjść z fazy tzn. z naszego wymiaru wtedy na ten pojazd nie oddziałują zjawiska fizyczne z naszego wymiaru, wtedy właśnie ufo jest niezniszczalne może też wtedy gwałtownie przyspieszać i skręcać pod ostrymi kątami i na pojazd i ufonautów nie oddziałują wtedy żadne przeciążenia.

Skomentuj