UFO opuszcza orbitę Ziemi na transmisji z ISS

Kategorie: 

Źródło: NASA

Nagrania z orbity okołoziemskiej często wywołują wielkie poruszenie w społeczności ufologicznej. Nie inaczej było w przypadku ostatniej interpretacji zdarzenia z 6 kwietnia 2020 roku. Podczas gdy większośc z nas została zamknięta w domu, personel Międzynarodowej Stacji Kosmicznej był zajęty serwisowaniem kadłubu ISS. Transmisja na żywo z tego wydarzenia uwieczniła dziwny obiekt, który przeleciał w ich okolicy.

 

Po przybliżeniu, widać, że obiekt jest wyposażony w antenę lub coś co zdaje się ją przypominać. Obiekt zdaje się obracać zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Ten niezidentyfikowany obiekt dosłownie przemknął na kadrze kamery i jedynie dzięki spostrzegawczości autora kanału MrMBB333 udało się go dostrzec.

Nagranie uwiecznia nawet moment w którym dziwaczny pojazd zdaje się opuszczać orbitę Ziemi i przyspiesza z niesamowitą prędkością. Trudno przyjąć, że jakakolwiek ludzka satelita mogłaby zachować się w podobny sposób. Czym zatem jest ten obiekt? 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ufolog z doświadczeniem

Od 2.40 min prosze się

Od 2.40 min prosze się przyjrzec nie tyle bąbelkowi powietrza, który odrywa się od "ziemi" (bo to sa zdjęcia w basenie, stąd migotanie bąbelka), ale ruchom lewego kosmonauty - ponieważ ruch w wodzie jest spowolniony tarciem i gęstoscią, więc widac na filmiku, że jest on specyficznie przyspieszony (jak stare kino). Przedmiot w dłoni porusza się z pominięciem bezwładności własnej (i jego prawa reka także).  

To nie jest efekt braku grawitacji, bo taki sam obserwowalibyście na zdjęciach z wnętrza ISS. Na ISS ruchy są "spowalniane" i takie "okrąglutkie" (efekt szelek). Tu macie ruchy ostre i pozbawione bezwładu (efekt przyspieszonego odtwarzania).  Grawitacja nie ma nic do rzeczy, bo różnica między filmikami z wnętrza ISS, a zewnętrza to raptem kilka metrów (gdyby były rzeczywiście filmowane na ISS).

 

Portret użytkownika magnez

Chociaż jeden mądry, ile razy

Chociaż jeden mądry, ile razy jeszcze naiwni ludzie będą bąbelki z basenu nazywać ufo? Polecam wejść na youtube i wpisać takie zapytania:

fake nasa

space is fake

Potem wejsć w Filtr i wybrać Sortuj według: Data przesłania.

Niektóre filmy to prawdziwe rodzynki wiedzy.

Skomentuj