UFO to pojazdy pilotowane przez naszych potomków z przyszłości?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wiele osób przyjmuje, że widywane na całym świecie niezidentyfikowane obiekty latające to pojazdy pilotowane przez przedstawicieli pozaziemskich cywilizacji. Jednak nie można tego wykluczyć, że na pokładzie UFO znajdują się ludzie z przyszłości.

 

Od czasu gdy wyprowadzono wzory równań Einsteina-Rosena stało się jasne, że musi istnieć coś takiego jak tunele czasoprzestrzenne, pozwalające na natychmiastowe przeniesienie się między różnymi punktami w czasie i przestrzeni. Niedawno nawet w prestiżowym czasopiśmie naukowym Annals of Physics, spekulowano, że tunel podprzestrzenny może się znajdować w centrum naszej galaktyki. Teraz ludzkość nie posiada technologii pozwalającej na kontrolowanie takiej drogi na skróty, ale nie można wykluczyć, że w przyszłości ludzie zdołają to opanować.

 

Oznacza to, że podróże międzygwiezdne, a nawet międzygalaktyczne można będzie skrócić poprzez zakrzywienie czasoprzestrzeni. To tak jakby cały wszechświat był płaską kartką papieru i albo poruszamy się z wielkimi prędkościami przez miliardy lat, albo znajdujemy skrót, powodujący zakrzywienie kartki, tak aby punkty A i B znalazły się w tym samym punkcie.

[ibimage==24104==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Wśród fizyków nie brakuje też opinii, że podobną metodą da się podróżować nie tylko w przestrzeni, ale i w czasie. Teoria superstrun zakłada, że istnieje nieskończenie dużo wszechświatów i wiele z nich jest do siebie bardzo podobna. Skutkiem tego możliwe jest nie tylko stworzenie tunelu, który połączy dwa punkty w przestrzeni nawet z różnych galaktyk, ale też wybranie tego kiedy się tam pojawimy.

 

Dzięki temu, kiedyś możliwe będzie odwiedzanie przeszłości w innych, zbliżonych wszechświatach. Niektórzy badacze zjawisk paranormalnych sugerują, że to co obserwujemy jako UFO to nic więcej tylko wehikuły czasu na pokładzie których znajdują się nasi przodkowie z innego, zbliżonego do naszego wszechświata, ale z innego czasu.

[ibimage==24105==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Ze wspomnianej teorii strun wynika, iż nie może być czegoś takiego jak paradoks dziadka, czyli nie da się zabić własnego przodka powodując unicestwienie siebie samego. Można tylko zamordować swojego przodka w tym danym wszechświecie, co spowoduje ewentualnie, że nie urodzi się nasz odpowiednik na tej konkretnej Ziemi. Tak czy inaczej muszą istnieć jakieś prawidła normujące takie ewentualne podróże w czasie.

 

Jeśli nasi przodkowie przybywają z przyszłości, to z pewnością starają się pozostać niezauważeni, aby ograniczać skażenie kulturowe jakie mogliby wywołać swoim oficjalnym pojawieniem się. Kiedyś może było to łatwiejsze, ale rozwój technologiczny powoduje, że teraz niemal każdy ma w kieszeni kamerę wbudowaną w telefon komórkowy. To właśnie tak można wytłumaczyć wysyp obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających obserwowany w ostatnich czasach.

[ibimage==24106==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Jeśli w UFO rzeczywiście znajdują się goście z innego czasu pragnący podziwiać Ziemię w pewnych kluczowych momentach, to mogłoby tłumaczyć ilość obserwacji UFO jakie notuje się w czasie ważnych wydarzeń historycznych. Przyczyny takich wizyt mogą być albo turystyczne, albo naukowe, na przykład chęć przeprowadzenia jakichś badań.

[ibimage==24110==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Niektórzy sugerują, że dowodem wskazującym na to, że ufonauci to tak naprawdę ludzie z przyszłości, jest ich fizjonomia. Tak się składa, że wyobrażenie obcego koresponduje z oczekiwaniami futurystów związanymi z ewolucją gatunku homo sapiens. Duże głowy i oczy, małe usta, dziwny kolor skóry, mogą być po prostu przystosowaniami jakie ludzie posiedli z biegiem czasu, na skutek zmieniających się warunków na Ziemi.

 

Niewątpliwie teoria zakładająca, że przypadki UFO to tak naprawdę obserwacje pojazdów naszych potomków z przyszłości, nie może być automatycznie odrzucona. Co więcej trzeba przyznać, że jest to chyba nawet bardziej prawdopodobne, od założenia, że pilotami niezwykłych pojazdów są przedstawiciele obcych cywilizacji, które przyglądają się naszemu rozwojowi cywilizacyjnego.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Mason33

To ja moi drodzy poszukiwacze

To ja moi drodzy poszukiwacze prawd, polecę wam pewne zródło. Nie ignorujcie go!
Odszukajcie stronę Wingmakers, na niej mieszczą się wywaidy z Dr.Neruda, który pracował dla Grupy Labiryntu, z ramienia NSA!
Jeżeli chcecie rzetelnego i dokładnego obrazu tego jak to wszystko wygląda, powinniście się zagłebić w lekturę:)

Portret użytkownika krjj

Zrozumcie wreszcie że tzw.

Zrozumcie wreszcie że tzw. UFO to nic innego jak ludzie z przeszłości a nie z innego wymiaru( nie pomyliłem się).Juź tłumaczę.
Nie jestesmy pierwsza cywilizacja...oni juz kiedys zyli na ziemi. Zaczynali tak samo jak my- epoko kamienia...sredniowiecze itd. Wreszcie cos zmusilo tych LUDZI do opuszczenia Naszej Ziemi a bylo to mozliwe poniewaz uwazam iz byli na wyzszym etapie rozwoju technologicznego wg. Skali Kardaszewa. Znalezli bezpieczna planete i tam sie osiedlili. Pozniej byla nastepna i nastepna cwywilizacja a teraz jestesmy My.
Teraz obserwuja nas jak zyjemy i jak sobie radzimy...po co? Nie mam pojecia ale taka jedt moja teoria.
UFO to ludzie z przeszlosci ktorzy osiagneli technike rozwoju ktora obecnie jest dla nas odlegla przyszloscia.

Portret użytkownika koko

Lol, skumajcie ludzie w

Lol, skumajcie ludzie w końcu, że przyszłość tak jak przeszłość nie istnieją. Nie można się cofnąć do tego co było i już nie ma a także nie można się przenieść do czegoś co nie istnieje. Serio tak ciężko to zrozumieć? To tylko wspomnienia i wyobrażenia. Nie istnieją poza naszą glową.
Czemu nikt nigdy się nie cofnął w czasie do nas i opowiedział co i jak? Bo przyszłość nie istnieje jeszcze.
A nawet jeśli to może po prostu dlatego, że MY nie mamy przyszłości?

Portret użytkownika Myslaca

@Koko Dokladnie. Widze ze 50%

@Koko
Dokladnie. Widze ze 50% piszacych tu jest nacpana albo nie uzywa mozgu.. Wszystko co jest zawarte w tym artykule to sterta bzdur oparta na (TEORIACH) oplaconych dyplomowanych pseudo uczonych KTORZY NIE MAJA ZADNEGO DOWODU NA SWOJE TEORIE, TO SA TYLKO DOMYSLY NIE OPARTE NA ZADNYM FAKCIE. (Zacznijcie myslec) wkoncu a nie zasmiecac umysly tymi glupotami wyssanymi z 4 liter. Sory za taka dosadnosc ale nie mam nerwow na glupote.

Portret użytkownika Ryszard

To myśmy stworzyli Bogów więc

To myśmy stworzyli Bogów więc automatycznie jesteśmy Bogami.
Kościół instytucjonalny to inna sprawa, to przechowalnia nierobów i darmozjadów, e o innych wadach nie wspomnę. 
Etyka a religia
Rozpaczliwa walka o kasę i wpływy
 
 
Ksiądz Rusnak:
Nauka etyki to zaparcie się wiary, nie ma rozgrzeszenia! Ze względu na to, że coraz więcej rodziców zapisuje dzieci i młodzież na etykę, kilka informacji z tym faktem związanych:
Uczęszczanie na etykę jest publicznym zaparciem się wiary i Kościoła. Dziecko uczęszczające na etykę nie może być dopuszczone do I Komunii św. Kto po bierzmowaniu zapisuje się na etykę (dotyczy licealistów i uczniów techników) nie może otrzymać rozgrzeszenia, nie może pełnić w Kościele godności chrzestnego/chrzestnej. Jeżeli chrzestnym/chrzestną ma być uczeń liceum/technikum, musi przedstawić zaświadczenie od katechety o uczęszczaniu na katechezę. Ponieważ młodzież po bierzmowaniu masowo odchodzi od Kościoła, termin bierzmowania przesuwa się na II klasę szkoły średniej.
Komentarz redakcji:
I znowu jak na dłoni widać, że urzędnicy watykańscy widzą wielki problem w tym, że ludzie mają wybór. Według księdza Rusnaka istnieje tylko jeden słuszny wybór: katecheza, a uczęszczanie na etykę to herezja. Oczywiście podłożem tych nerwowych ruchów (z przekładaniem obrzędu bierzmowania włącznie) jest kwestia finansowa: im mniej dzieci i młodzieży na katechezie w szkole, tym mniej potrzebni są (księża) katecheci, którzy wbrew pozorom nie przekazują swoich wierzeń za "Bóg zapłać".
 

Portret użytkownika kolega

Podobno nasi potomkowie

Podobno nasi potomkowie (szarzy) wrócili do naszych czasów aby sprawić, żeby ludzie się nie zatracili, jak to się stało z nimi. Zmienili nasze geny i od ok 30 lat nie rodzi się już na ziemi homo sapiens tylko nowy hybrydowy gatunek, którego przedstawiciele nie zapomną o rozwoju świadomości. Szarzy stworzyli też życie na 5 innych planetach, których mieszkańcy też odwiedzają ziemię - otwarty kontakt jednej z tych cywilizacji z nami ma nastąpić między 2025-2033. (żródło: Bashar channeled by Darryl Anka - Interstellar Enneagram)

Strony

Skomentuj