UFO ponownie wleciało do wulkanu Popocatepetl

Kategorie: 

Źródło: UFOVNI

Kolejna już spektakularna obserwacja UFO miała miejsce w okolicy wulkanu Popocatepetl. Już w zeszłym roku doszło tam do zdumiewającej obserwacji obiektu, który wleciał do wnętrza wulkanu, a potem po dwóch tygodniach z niego wyleciał.

 

Aktualna obserwacja jest tak ewidentna, że aż trudno to jakoś racjonalnie skomentować. Obiekt wyraźnie manewruje a jego celem jest krater. Trudno o bardziej czytelny dowód na to, że pod ziemią może się dziać rzeczywiście coś ciekawego.

Niestety nie da się określić kształtu tego obiektu, chociaż z pewnością nie był on sferyczny. Można podejrzewać, że był to jakiś dysk. Trzeba przyznać, że idea wedle której pod ziemią istnieją jakieś bazy brzmi dosyć paranoicznie, ale gdy widzi się nagrania jak to, można uwierzyć, że w jakimś celu te pojazdy tam wlatują, a przecież wiadomo, że żaden człowiek nie będzie czegokolwiek szukał we wnętrzu wulkanu bo nie mamy takiej technologii.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kraft

To po prostu zwyky helikopter

To po prostu zwyky helikopter badający wulkan w nocy. Zwróćcie uwagę. Film jest mocno przyśpieszony, widać pozorny ruch gwiazd, krater kopci jakby był kubkiem kawy. Po prostu maszyna nadleciała z prawej i zniżyła pułap wlatując nie do krateru a za wulkan.

Portret użytkownika Laura

Bardzo ciekawym zjawiskiem

Bardzo ciekawym zjawiskiem jest pole morfogenetyczne. Jeżeli jakiś osobnik posiądzie zdolność postrzegania zjawisk, których powszechnie się nie dostrzega, to w sposób bezosobowy rzutuje te nowe obrazy do pola, z którego czerpią inne osobniki. W ten sposób następuje rozwój świadomości. Doskonałym przykładem jest zachowanie się rdzennej ludności Ameryki w momencie pierwszego przybicia do brzegów statków podróżników. Otóż miejscowa ludność w ogóle nie widziała tych statków. Widzieli jedynie ruch fal i ludzi, którzy pojawili się na lądzie. A nie widzieli statków dlatego, że nie mieli tego obrazu w swoim polu morfogenetycznym. Zobaczyli je dopiero po jakimś czasie pobytu wśród nich ludzi, którzy w swojej świadomości mieli obraz statku. To samo dzieje się aktualnie. Otacza nas mnóstwo zjawisk, których jeszcze nie postrzegamy, ale proces budzenia się świadomości trwa. Wyśmiewanie się z innych często bywa oznaką lęku przed nieznanym.

Portret użytkownika zibi1973

ej baca zapłaciłem za

ej baca zapłaciłem za rejestrator a co myślałeś że ukradłem nie naśmiewaj się uczepiłeś się mnie jak będe miał wszystko zgrane to ja ciebie wyśmieje i twoje anty wyśmiewanie z ufo a do tego będziesz bezrobotny nikt nie będzie już ciebie słuchał,stracisz swoich anty fanów 

Portret użytkownika baca

nie uczepiłem się ciebie zibi

nie uczepiłem się ciebie zibi tylko nie mogę sie już doczekać aż zgrasz całość materiału o ufo na jakiś fajny nagrywator...
chcialbym twoje ufo obejrzec i kto wie może i kupie jakiś wyświetlator...
jak myślisz, będą mieli jakiś wypasiony w sklepie z rejestratorami?

Strony

Skomentuj