UFO przelatuje w pobliżu startującego Jumbo Jeta

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W sieci pojawił się intrygujący film przedstawiający start pasażerskiego odrzutowca Boeing 747 należącego do linii lotniczej Virgin Atlantic. Widać na nim niezidentyfikowany obiekt towarzyszący samolotowi. Obiekt nieznanego pochodzenia wyprzedza startującego Jumbo Jeta i odlatuje w dal z dużo większą prędkością.

 

Spotterzy, czyli ludzie obserwujący przelatujące samoloty, wypatrzyli ostatnio niezwykłą anomalię. Film nagrano 7 lipca w okolicy nowojorskiego lotniska JFK. Przedstawia on start wielkiego pasażerskiego Boeinga 747 i czegoś jeszcze, co jest bardzo trudne do identyfikacji.

 

Większość osób, które widziały to nagranie uważa, że nie jest to jakiś prymitywny fałsz, tylko rzeczywiście uchwycono coś niewytłumaczalnego. Jednak niektórzy zwracają uwagę na rzekome niedoskonałości tego wideo, które podobno dyskwalifikują je jako miarodajne źródło informacji. Jeśli jednak uznamy czysto hipotetycznie, że to prawdziwe nagranie, to pozostanie do odpowiedzenia pytanie: z czym mamy tam do czynienia?

[ibimage==25083==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: kadr z YouTube

Jest to chyba powszechną wiedzą,, że w obrębie startu i lądowania samolotów nie powinny się znajdować żadne inne statki powietrzne takie jak na przykład drony. Ich obecność w okolicach lotnisk staje się ostatnio poważnym problemem. Trudno jednak wyobrazić sobie drona, który jest w stanie prześcignąć 747 podczas startu. Taka technologia o ile istnieje nie jest powszechnie dostępna.

 

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Isabella

  info znalezinone na stronie

 
info znalezinone na stronie www.onet.pl
Pierwszy czlowiek na ziemi
ciekawski starej techniki 'Bogów'... do ~bożka: Sumerowie natomiast, już ok. 3-4 tys. lat przed 'napisaniem Biblii' - pisali na swoich glinianych tabliczkach, że 'Bogowie przylecieli na Ziemię po złoto z krainy Ofir, a że nie chcieli go sami wydobywać - stworzyli sobie niewolnika-człowieka na swój obraz i podobieństwo i że dopiero szósta próba 'stworzenia-narodzin' człowieka się powiodła' ...? Wcześniejsze 'egzemplarze' były nieudane - miały wady wrodzone różnych narządów i nie były wystarczająco silne i 'rozumne'...Za to 'szósta parka ludzi' była jak najbardziej udana - szybko się uczyli, byli silni i mogli się rozmnażać - 'Bogowie' nazwali tę 'parkę ludzi' imieniem Adamu...Coś może to imię przypomina ?
Jak rozpoznac prawdziwe kregi w zbozu
prof.Salami : Prosty test:
1) czy nad kręgiem są zaburzenia elektormagnetyczne o naturze mikrofal
2) czy w glebie znajdują sie mikrokulki żelazne
4) czy zdźbła zboża zostały wygięte nieznana siłą czy przełamane mechanicznie
3xtak i już wiemy że prawdziwy. Zadziwiaja mnie ci badacze-gadacze dlaczego żaden nie zrobił testów, znafcy tematu !

Portret użytkownika Isabella

 W Polsce widzialam prawdziwe

 W Polsce widzialam prawdziwe istoty pozaziemskie.
Sa juz od dawna wsrod nas, ale pokazuja sie tylko tym, ktorym chca!
Posiadaja oni juz dzieci zrodzone z kobietami, oczywiscie takze z Polkami,
czesto niektore z nich nie maja nawet pojecia o tym kim sa ich mezowie.
Dla waszej ciekawosci Niemcom udalo sie wymieszac isoty pozaziemskie z ludzmi.

Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują.             
  

Strony

Skomentuj