UFO przelatuje w pobliżu startującego Jumbo Jeta

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W sieci pojawił się intrygujący film przedstawiający start pasażerskiego odrzutowca Boeing 747 należącego do linii lotniczej Virgin Atlantic. Widać na nim niezidentyfikowany obiekt towarzyszący samolotowi. Obiekt nieznanego pochodzenia wyprzedza startującego Jumbo Jeta i odlatuje w dal z dużo większą prędkością.

 

Spotterzy, czyli ludzie obserwujący przelatujące samoloty, wypatrzyli ostatnio niezwykłą anomalię. Film nagrano 7 lipca w okolicy nowojorskiego lotniska JFK. Przedstawia on start wielkiego pasażerskiego Boeinga 747 i czegoś jeszcze, co jest bardzo trudne do identyfikacji.

 

Większość osób, które widziały to nagranie uważa, że nie jest to jakiś prymitywny fałsz, tylko rzeczywiście uchwycono coś niewytłumaczalnego. Jednak niektórzy zwracają uwagę na rzekome niedoskonałości tego wideo, które podobno dyskwalifikują je jako miarodajne źródło informacji. Jeśli jednak uznamy czysto hipotetycznie, że to prawdziwe nagranie, to pozostanie do odpowiedzenia pytanie: z czym mamy tam do czynienia?

Źródło: kadr z YouTube

Jest to chyba powszechną wiedzą,, że w obrębie startu i lądowania samolotów nie powinny się znajdować żadne inne statki powietrzne takie jak na przykład drony. Ich obecność w okolicach lotnisk staje się ostatnio poważnym problemem. Trudno jednak wyobrazić sobie drona, który jest w stanie prześcignąć 747 podczas startu. Taka technologia o ile istnieje nie jest powszechnie dostępna.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Isabella

  info znalezinone na stronie

 
info znalezinone na stronie www.onet.pl
Pierwszy czlowiek na ziemi
ciekawski starej techniki 'Bogów'... do ~bożka: Sumerowie natomiast, już ok. 3-4 tys. lat przed 'napisaniem Biblii' - pisali na swoich glinianych tabliczkach, że 'Bogowie przylecieli na Ziemię po złoto z krainy Ofir, a że nie chcieli go sami wydobywać - stworzyli sobie niewolnika-człowieka na swój obraz i podobieństwo i że dopiero szósta próba 'stworzenia-narodzin' człowieka się powiodła' ...? Wcześniejsze 'egzemplarze' były nieudane - miały wady wrodzone różnych narządów i nie były wystarczająco silne i 'rozumne'...Za to 'szósta parka ludzi' była jak najbardziej udana - szybko się uczyli, byli silni i mogli się rozmnażać - 'Bogowie' nazwali tę 'parkę ludzi' imieniem Adamu...Coś może to imię przypomina ?
Jak rozpoznac prawdziwe kregi w zbozu
prof.Salami : Prosty test:
1) czy nad kręgiem są zaburzenia elektormagnetyczne o naturze mikrofal
2) czy w glebie znajdują sie mikrokulki żelazne
4) czy zdźbła zboża zostały wygięte nieznana siłą czy przełamane mechanicznie
3xtak i już wiemy że prawdziwy. Zadziwiaja mnie ci badacze-gadacze dlaczego żaden nie zrobił testów, znafcy tematu !

Portret użytkownika Isabella

 W Polsce widzialam prawdziwe

 W Polsce widzialam prawdziwe istoty pozaziemskie.
Sa juz od dawna wsrod nas, ale pokazuja sie tylko tym, ktorym chca!
Posiadaja oni juz dzieci zrodzone z kobietami, oczywiscie takze z Polkami,
czesto niektore z nich nie maja nawet pojecia o tym kim sa ich mezowie.
Dla waszej ciekawosci Niemcom udalo sie wymieszac isoty pozaziemskie z ludzmi.

Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują.             
  

Portret użytkownika Xystos

jezeli czegos sie niechce

jezeli czegos sie niechce widziec/wiedziec to sie to neguje w zywe oczy lub
pietnuje jako "teorie spiskowa"
gdyby wszystko ujawniono to okazalo by sie ze dzisiejsi naukowcy niewiele
odstepuja od tych staro-egipskich ..o plaskiej ziemi i Bogini Nut.

Portret użytkownika zibi1973

Czy ja muszę podpowiadać jak

Czy ja muszę podpowiadać jak  to wyciszyć,to tak zibi to  tylko dron , lub jakaś mucha na ekranie,jak przelatywał to padł cień na tył i wyszło coś podobnego do twarzy,ależ ty zibi jesteś dziwny co myślałeś że to statek obcych? 

Portret użytkownika Cabaj

Pareidolia lub autosugestia,

Pareidolia lub autosugestia, a może nawet oba. Pareidolia polega na tym, że w różnych miejscach (typu kran, drzewo, czy zwykła wyrwa w murze) widzimy ludzkie twarze. Jeszcze do tego dochodzi autosugestia i już masz twarze w każdym miejscu.Stres oksydacyjny od stimsów+chroniczna hipoglikemia+deficyt snu+chroniczna hiponatremia=psychoza. Wylecz te rzeczy i twarze nie będą się pojawiać.

Portret użytkownika zibi1973

A chodzę dla tego że wierzę

A chodzę dla tego że wierzę że chcą dobra dla ludzkości,na pewno Kościół łączy ludzi, widać w samym kościele,ludzie sami tam przychodzą  nie zmuszani a w  ciężkich chwilach dla człowieka dają do zrozumienia by się nie zmartwiali,pocieszają na duchu,myślę gdyby nie było tego zjednoczenia ludzie już dawno by się pozabijali,wszystko co trzyma to wiara w dobro,i właśnie po to chodzę

Portret użytkownika zibi1973

W pracy czy u znajomych

W pracy czy u znajomych farmazonów nie prawię bo z kim jak wszyscy tacy poważni,starsza córka też taka poważna,niedowiarek jak ta lala,zobaczymy w niedługim czasie jak jej to wyjdzie,mieszka w Hamburgu,jeszcze mało dociera do niej,wczoraj już musiała okna zamykać bo jakaś groźna biała chmura gazu ulotniła się a to wcześniej jakaś eksplozja w bunkrze,myślę że powinna sobie kupić calowe gwoździe i przybić drzwi i trzymać powagę do samego końca,przez takich niedowiarków ludzie znikną z powierzchni ziemi

Portret użytkownika zibi1973

Może tylko przelatywał i

Może tylko przelatywał i sprawdzał co za samolot i czyj,po za tym dziwny ten tył tego ogona,przypomina twarz,trzeba by było porównać z liniami lotniczymi tej firmy                                                                                                                                                                              http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2d86b090add23705.html

Skomentuj