UFO przemknęło nad Wielkim Kanionem

Kategorie: 

Źródło: MUFON

Kolejna ciekawa obserwacja obiektu UFO miała miejsce nad Wielkim Kanionem. Pojazd jest widoczny na zdjęciu wykonanym 9 marca. Fotografia uwieczniła nie tylko grupę turystów ale i ciemny niezidentyfikowany obiekt, który przemknął przed kamerą.

 

Jak to zwykle bywa, UFO nie było widziane przez żadnego z obecnych tam turystów, a widoczne powyżej zdjęcie jest jedynym dowodem w tej sprawie. Internauci spekulują, że być może poruszał się on zbyt szybko dla ludzkiego oka. Jednak pojazd który przemieszczałby się z tak ogromną prędkością musiałby wydawać jakiś odgłos, a obecni tam turyści zapewne by go usłyszeli. Nic takiego nie miało jednak miejsca.

Stajemy więc przed kilkoma możliwościami. Można założyć że jest to poprostu oszustwo i obiekt został dorysowany do zdjęcia z Wielkiego Kanionu. Ewentualnie można uznać, że zdjęcie jest autentyczne a uchwycony na nim obiekt to w rzeczywistości tajny samolot wojskowy lub też po prostu niezidentyfikowany obiekt latający, czyli UFO. 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika tommo

Prawdopodobnie zdjęcie było

Prawdopodobnie zdjęcie było zrobione jako automatyczna panorama. W trakcie takiego fotografowania aparat robi serię zdjęć, które ze sobą potem skleja. Podobny efekt sklejenia jest nad głową kobiety odwróconej tyłem. Widać to na chmurach i na smudze kondensacyjnej. Może akurat ktoś odszedł w lewo w momencie, gdy była robiona panorama od prawej do lewej Smile

Skomentuj