UFO przypominające tictaka uchwycone w Kalifornii - naoczni świadkowie byli zszokowani niewytłumaczalnym widokiem

Kategorie: 

Źródło: innemedium

W spokojnym miasteczku Clovis w Kalifornii, dwóch mieszkańców doświadczyło niezwykłego zdarzenia, które wywołało powszechną ciekawość i spekulacje. Jason Beard i Espy Morales, mieszkańcy miasta, zarejestrowali na filmie niezidentyfikowane obiekty latające (UFO), co stało się przedmiotem zainteresowania zarówno społeczności lokalnej, jak i ekspertów.

 

Pierwsze z tych zaskakujących obserwacji miało miejsce 22 października. Jason Beard zaobserwował na niebie szybko poruszający się obiekt, który opisał jako „wirowanie wokół czegoś w rodzaju kuli”. Beardowi udało się uchwycić to zjawisko na zdjęciu, na którym widoczny był również samolot. Zauważył wyraźną różnicę między tymi dwoma obiektami. Po publikacji materiału w Internecie, jeden ze specjalistów zajmujących się UFO określił obserwowany obiekt jako „pierścień energetyczny” o rzekomo starożytnej i nieludzkiej naturze.

 

Niedługo po publikacji Bearda, Espy Morales podzieliła się swoimi obserwacjami z 19 października, które zawierały nagranie „jasnej, okrągłej kropki” na niebie, poruszającej się cicho i równomiernie. Morales spekulowała, że mogła obserwować ten sam obiekt co Beard.

 

Eksperci, w tym astrofizyczka dr Emily Thompson i badacz UFO dr Michael Collins, podzielili się swoimi przemyśleniami na temat tych obserwacji. Dr Thompson zauważyła, że zachowanie i wygląd obserwowanych obiektów były zagadkowe i różniły się od znanych zjawisk. Dr Collins podkreślił, że świadectwa wielu osób zwiększają wiarygodność obserwacji, sugerując, że może to być coś więcej niż zwykła iluzja.

 

Te obserwacje w Clovis stały się gorącym tematem dyskusji, wywołując wiele pytań i teorii na temat natury i pochodzenia tych niezidentyfikowanych obiektów. Ta historia podkreśla nieustającą fascynację ludzi zjawiskami UFO i tajemniczymi zdarzeniami, które czasem mają miejsce nad naszymi głowami.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Skomentuj